Jump to content
Dogomania

A chciałem być jamnikiem... KARBON znalazł DOM!


choba

Recommended Posts

  • Replies 584
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='MagdaB']Czy jego futerko jest przystosowane do życia na dworze?

PS. Ja też się obawiam o jego kontakty z pozostałymi domownikami. Bez zapoznania go zabrali. Dla mnie trochę nieodpowiedzialne.[/QUOTE]

Jego sierść może nie należy do najgrubszych, ale licha też nie jest. Jeśli tylko będzie miał porządną budę, to myślę, że nie będzie tak źle pod tym kątem.
Co do pozostałych domowników, to też się o to boję i dlatego bardzo potrzebne są kciuki. Myślę, że jakoś wt-śr zadzwonię i zapytam, jak się chłopak sprawuje. Ale wydaje mi się, że w przypadku Karbona nawet wcześniejsze zapoznanie niewiele by pomogło. On potrzebuje naprawdę sporo czasu na przyzwyczajenie się do towarzystwa

Link to comment
Share on other sites

życzę tylko dobrze Padre Karbonowi, ale mam niemiłe wspomnienia związane z owczarkami niemieckimi i ich kontaktami z mniejszymi psami ... :( jakoś też traktuję tę adopcję jako mało odpowiedzialną przykro mi :( chyba, że ... Państwo doskonale znają swojego psa i wiedzą, że żaden inny pies nie wyprowadzi go z równowagi bo np. nie ma w sobie nic a nic z samca alfa ...

Link to comment
Share on other sites

Na razie zadzwoniłam, żeby się dowiedzieć, czy nie ma problemów z Karbonem. Podobno w pierwszy dzień się pogryzł trochę z tą małą suczką z domu, ale już jest wszystko ok. Z kolegą owczarkiem jakoś się tolerują. Poza tym już powoli wczuwa się w rolę stróża. Wydaje mi się, że wszystko będzie dobrze u niego :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...