Jump to content
Dogomania

Dam dom tymczasowy!


Nina25

Recommended Posts

[quote name='Nina25']U mnie z pieniążkami się nie przelewa, ale Ja nie zamierzam zarabiać na krzywdzie bezdomnych piesków, chcę poprostu pomagać jak tylko mogę.[/QUOTE]

bardzo dużo oferujesz, wiele DT chce zapłaty za tymczasowanie + karma +wet .

Link to comment
Share on other sites

Może być wizyta,Ala123 wie mniej więcej gdzie Ja mieszkam i ma do mnie numer telefonu.Mam małą starą suńke i psiaka w typie amstaffa,który uwielbia bawić się z innymi pieskami.Jak miałam na tymczasie psy z Krasnostawskiej grupy Viva to mój astek nawet dzielił swoją miskę z tymczasowiczami i zabawki,kochany psiak.Smycze,szelki,obroże mam tylko pieska mi brak jeszcze jednego :) mogę wziąść od już tylko prosiłabym o zdjęcia psiaków w potrzebie,bo jako,że niemieszkam sama to chciałabym podjać decyzje z innymi domownikami.

Link to comment
Share on other sites

W naszym bialskim schronisku jest również dużo potrzebujących piesków, ale te najbardziej potrzebujące są przeważnie nie do końca sprawne i trzeba się nimi duużo opiekować. Nina25 możesz obejrzeć sobie np: wątek Pięknego, który jest niewidomy i szuka pieniążków na leczenie, albo wejść na wątek informacyjno-pogaduszkowy schroniska Biała Podlaska i tam napisać, poczytać, ktoś z bardziej doświadczonych wolontariuszek powinien się odezwać. Jest również w schronisku taka piękna bernardynka o imieniu Sabina, dla której poszukuję domu stałego. Jest poogłaszana na różnych stronach.

Link to comment
Share on other sites

Nina, na gwałt poszukujemy czegoś dla tej suczki, która znajduje się w jedlickiej przechowalni i czeka ją wywóz do pseudoschroniska w Olkuszu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239100-Wychudzona-psia-staruszka-schronisko-to-dla-niej-wyrok-%C5%9Bmierci-Okolice-Krosna[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Nina, na gwałt poszukujemy czegoś dla tej suczki, która znajduje się w jedlickiej przechowalni i czeka ją wywóz do pseudoschroniska w Olkuszu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239100-Wychudzona-psia-staruszka-schronisko-to-dla-niej-wyrok-śmierci-Okolice-Krosna[/URL][/QUOTE]
Tak. Uważam że tej sunii jest na gwałt potrzebny dom tymczasowy, więc Nina, jeśli chcesz tak bardzo pomóc, to pomóż właśnie jej!

Link to comment
Share on other sites

Mam małą starszą sunie (waga 8kg,wiek ponad 15lat),ma swoje humorki,ale toleruje wszystkie zwierzęta,śpi przedpokojem ponieważ zdarza jej się już nietrzymać potrzeb fizjologicznych,a niechcę jej trzymać na dworze.Psiak w typie amstaffa,wiek 2latka,nieduży,szczupły,alergik,kastrat.Wzięty z pseudo,bojażliwy,uległy.Oby tylko inny pies na dzień dobry niechciał go zagryść to mój daje ze sobą wszystko robić,jest kochany,jeszcze nigdy żadnego psa nieugryzł,a on był już kilka razy ugryziony przez nawet małe pieski,które biegaja samopas.Może być piesek,może być suczka,aby tylko w miare młode żeby sie razem bawili.Mogę trzymać psa w domu do czasu znalezienia domu stałego.Jestem w domu 24h,wiec opieka całodobowa.Psiak najlepiej taki do kolana,tak do 50cm w kłębie,ale może być też mniejszy.Jedyna wada to taka,że nie posiadam samochodu.

Link to comment
Share on other sites

piszesz w pierwszym poście że mieszkasz w bloku? .oki a to czemu tak piszesz tu fragment:"a nie chcę jej trzymać na dworze." a powiedz skąd taka mysl przecież nawet jakbyś chciała to gdzie, w bloku ? na balkonie w piaskownicy przed blokiem byś kojec postawiła? wybacz ale trochę mi twoje posty logicznie rozumując nie pasują;)

Link to comment
Share on other sites

Może któryś psiak ze schroniska w Nowodworze?
Tu aktualne zdjęcia:
[url]https://plus.google.com/u/0/photos/107274905493768446998/albums/5830378765783959697[/url]
Link do wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/149208-Schronisko-w-Nowodworze-Mo%C5%BCe-w%C5%82a%C5%9Bnie-tu-bije-dla-Ciebie-psie-serduszko/page313[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...