Jump to content
Dogomania

PILNE!!! ZAGŁODZONA I CHORA SPANIELKA Lisa ma wspanialy dom!


emilia2280

Recommended Posts

  • Replies 250
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ty$ka']Trafiła do DT czy DS? :)
Kurka, potrzebne kolejne bazarki...[/QUOTE]

To jest płatny hotelik, bazarki pod każdą postacią bardzo potrzebne.
BDT zaopiekował się w międzyczasie innym psiaczkiem.
Na poprzednioej stronie napisałam:
[quote name='elik']...
Ponieważ DT, który miał przyjąć Lisę, przyjął już innego psiaka w potrzebie, a [B]Lisa[/B] musiała być zabrana z kliniki, by nie generować dalszych kosztów, [B]została zawieziona do hoteliku pod Kielcami za co zapłaci z prywatnej kasy Emilka, podobnie jak i za transport.[/B][/QUOTE]

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

Jestem po rozmowie z Mireczká, u której jest teraz Lisa na hoteliku. Otóz sunia narazie jest jeszcze chyba w szoku zmian, poniewaz boi sié wychodzic z domu - kiedy Mirka otwiera drzwi do ogrodu, sunia ucieka jak oparzona, nie chce juz chyba nigdy byc na zimnie, widac ze dobrze jeszcze pamiéta jak prawie zamarzla na sniegu :( Takze narazie biedaczka zalatwia sié w domu, ale to jej minie raczej, jak sié oswoi. Spala grzecznie pierwszá noc, czlowiekowi pozwala ze sobá zrobic wszystko- jest przeslodka, przytulasna, sama nadstawia glówké podczas zakraplania oczka :O jakby wiedziala ze to jej pomoze, jest bardzo pro-ludzka. Na szczeniaka z kolei warczy, nie ma ochoty na zabawy, ale to tez nic dziwnego w jej stanie. Na kota tez nie patrzy przychylnie :p Dla Lisy istnieje tylko czlowiek, reszta zwierzát já nie interesuje, dopóki jej sié nie narzucajá. Poniewaz Lisa nie byla szczepiona (jest w trakie leczenia antybiotykami), balismy sié zabrac já do weta do gabinetu, dlatego wet przyjedzie do Lisy jutro. Poda jej antybiotyk i moze jakás masc, bo ucho nadal jest cieple i widac ze suni jeszcze przeszkadza. I ostatnia informacja na dzis: Lisa jest przeglodna- zjadlaby wszystko i w kazdej ilosci. Mireczka daje jej po trochu karmédla szczeniát, gotowane miéso i ryz, Lisa pochlania to blyskawicznie. Zamówié jej karmé dla szczeniát biedaczce.

Link to comment
Share on other sites

a kto to?

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Jx3qVxOpw8c/UQ6TZsq5FYI/AAAAAAAAX3M/lcDXHlRRwsk/s640/DT%2003.02.13%20%283%29.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-8K_kp_ePAbk/UQ6TZT3xZ2I/AAAAAAAAX3E/hdKaCazzyfw/s640/DT%2003.02.13.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-3uoZ5Pg0las/UQ6TZqqdL-I/AAAAAAAAX3Q/uLSepLiNXzk/s640/DT%2003.02.13%20%282%29.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kama202']O to sie juz Emilka postarała. ma i kubraczek i golfik:loveu:[/QUOTE]

ba, nie moglam wybrac golfik czarny czy czerwony, to kupilam jej obydwa, czyli ma dwa golfy i kubrak :) czekamy i przebieramy nózkami kiedy dojedzie.

byl wet, to uszko moze byc...odmrozone :OOOOO

Link to comment
Share on other sites

Uszka mam nadziejé nie trzeba bédzie amputowac :(

Dziékujemy za kolejne wplaty, juz powola leczenia Lisy jest uzbierana! Pozostaje narazie minus 447.67zl ale to i tak wspaniale biorac pod uwagé rachunek z kliniki: 816zl :OO

Wplaty i wydatki uaktualnione w pierwszym poscie i naszym fundacyjnym rozliczeniu.

Czy bylby ktos mily pooglaszac Lisunié? Sama oglaszam na full 9 psów i lapy mi nie nadázajá tego nawet :/

Link to comment
Share on other sites

Przelałam właśnie z bazarku 36 zł + 14 zł dorzuciłam od siebie dla równego rachunku = razem 50zł.

Jak pieniążki zostaną zaksięgowane na koncie Fundacji proszę o potwierdzenie wpłynięcia kwoty na wątku bazarkowym (zgodnie z regulaminem bazarkowym). Poniżej link do bazarku.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238964-Bazarek-dla-zagłodzonej-i-chorej-spanielki-do-27-01-2013-do-godz-20?p=20312025#post20312025[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sara2011']Przelałam właśnie z bazarku 36 zł + 14 zł dorzuciłam od siebie dla równego rachunku = razem 50zł.

Jak pieniążki zostaną zaksięgowane na koncie Fundacji proszę o potwierdzenie wpłynięcia kwoty na wątku bazarkowym (zgodnie z regulaminem bazarkowym). Poniżej link do bazarku.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238964-Bazarek-dla-zagłodzonej-i-chorej-spanielki-do-27-01-2013-do-godz-20?p=20312025#post20312025[/URL][/QUOTE]

Bardzo pięknie dziękujemy i oczywiście jak tylko kasa wpłynie na konto, zaraz potwierdzimy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sara2011']Przelałam właśnie z bazarku 36 zł + 14 zł dorzuciłam od siebie dla równego rachunku = razem 50zł.

Jak pieniążki zostaną zaksięgowane na koncie Fundacji proszę o potwierdzenie wpłynięcia kwoty na wątku bazarkowym (zgodnie z regulaminem bazarkowym). Poniżej link do bazarku.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238964-Bazarek-dla-zagłodzonej-i-chorej-spanielki-do-27-01-2013-do-godz-20?p=20312025#post20312025[/URL][/QUOTE]

Potwierdzone na bazarro, zaraz dodam na pierwszej stornie tu. Pieknie dziékujemy!

[quote name='cockermanka']A co się konkretnie dzieje z tym uszkiem? Poza tym, że łyse?[/QUOTE]


Ono jest prawdopodobnie odmrozone, dlatego takie biedne, ale chyba nie jest najgorzej, bo nie widac martwicy, nie wiem czy to moze sie pojawic potem? Teraz jest takie czerowno-purpurowe i goráce :/

Z dobrych wiesci, dotarl jeden golfik (czarny) i kurteczka czerwona. I co? I Lisa przestala panicznie unikac dworu :O Wychodzi elegancko i nawet chwilé pobryka na sniegu - nie to co na poczátku, ze wolala nawet zalatwic sie w domu, byle nie wyjsc, jakby to bylo najgorsze zlo :(

Zdjécia w weekend, bo Mireczka ma mlyn :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Uszka mam nadziejé nie trzeba bédzie amputowac :(

Dziékujemy za kolejne wplaty, juz powola leczenia Lisy jest uzbierana! Pozostaje narazie minus 447.67zl ale to i tak wspaniale biorac pod uwagé rachunek z kliniki: 816zl :OO

Wplaty i wydatki uaktualnione w pierwszym poscie i naszym fundacyjnym rozliczeniu.

Czy bylby ktos mily pooglaszac Lisunié? Sama oglaszam na full 9 psów i lapy mi nie nadázajá tego nawet :/[/QUOTE]

Biedne uszko :(

Link to comment
Share on other sites

Mała Lisa myślę, że wraca do zdrowia :).Zjada duuuże ilości jedzenia.Uwielbia gotowaną marchewkę,jabłka i sałakę warzywną z majonezem. Biega za piłką i kotką, z którą nie chce się zaprzyjaznić.Jest grzeczna w czasie kąpieli zakrapianiu uszu czy oczek.Ubrana w golfik i kubraczek chętnie biega po ogrodku :).
Uszko obejrzy jeszcze wet. ale temp. ma taką jak drugie i juz nie jest takie fioletowe.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...