Jump to content
Dogomania

PILNE!!! ZAGŁODZONA I CHORA SPANIELKA Lisa ma wspanialy dom!


emilia2280

Recommended Posts

  • Replies 250
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='majku33krakow']bidulka,spaniele są delikatne jeśli chodzi o wyrzucenie.straszne to.[/QUOTE]

Każdy psiak bardzo cierpi z powodu porzucenia bez względu na rasę, czy jej brak :( Psiaki są tak poddańczo wierne, że w chwili porzucenia cały ich świat wali się im na biedny łebek :(

Edit

Beciu właśnie kasa od Ciebie wpłynęły na konto Fundacji. Bardzo serdecznie dziękujemy.
Ogromnie nam przykro z powodu okoliczności :-(
Podaj link, gdzie mamy potwierdzić, że pieniądze wpłynęły na konto Fundacji.


[TABLE="class: alternate_rows ourTable fullwidth"]
[TR="class: light"]
[TD="align: center"]2013-01-27[/TD]
[TD="align: center"]2013-01-27[/TD]
[TD="align: center"]Wpływ na rachunek[/TD]
[TD="align: center"][B]Nr rach. przeciwst.:[/B]
91 1020 3150 0000 3902 0039 6580
[B]Dane adr. rach. przeciwst.:[/B]
BEATA ................
20-854 LUBLIN
[B]Tytuł:[/B] DAROWIZNA DLA LISY[/TD]
[TD="align: right"]+150,00 PLN[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

dzisiaj rozmawiałam z wetką, która opiekuje się Lisą ... nie mogła się nachwalić, jaka ona jest przyjazna, kochana itd itp. po prostu psi ideał
dziś też były wyniki kolejnych zeskrobin, które są bardzo pocieszające. Sunieczka nie ma grzybów, ani nużycy na skórze. Ma za to bardzo dużo strupów i śladów pogryzienia przez pchły... już sobie wyobrażam jak ona cierpiała .... okulista zbadal też oczko, nie ma w nim ubytków rogówki, jednak w dalszym ciągu ropieje... uszko jest w dalszym ciągu ciepłe ...Lisa dostaje antybiotyk ceporex (który powinna dostawać przez 2 tyg.), polfilinę i dicortineff, nie wiem czy dobrze zrozumiałam ... koszt jednej doby w szpitalu wynosi 28 zł do tego dochodzą koszty leków i usług ... jutro odwiedzę sunie i zrobię nowe fotki :)

Edited by Becia Lublin
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia Lublin']trzecie badanie zeskrobin .. wynik ujemny :) Lisa jest zdrowa !!!!!![/QUOTE]

Super wieści :multi:
W takim razie może jechać do DT. Musimy się zorientować czy to DT, które mała miała obiecane jest jeszcze aktualne. Jeśli tak, to zabieramy ją jak najszybciej, coby nie mnożyć kosztów.
Beatko, czy mogłabyś sie zorientować jaki jest koszt pobytu Lisy na dzień dzisiejszy ? Chodzi o to czy musimy coś dopłacić, czy może będzie zwrot części kasy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Super wieści :multi:
W takim razie może jechać do DT. Musimy się zorientować czy to DT, które mała miała obiecane jest jeszcze aktualne. Jeśli tak, to zabieramy ją jak najszybciej, coby nie mnożyć kosztów.
Beatko, czy mogłabyś sie zorientować jaki jest koszt pobytu Lisy na dzień dzisiejszy ? Chodzi o to czy musimy coś dopłacić, czy może będzie zwrot części kasy.[/QUOTE]

dziś wybieram się do suni i wszystkiego się dowiem

Link to comment
Share on other sites

Czyli znowu dług:placz:. [B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]CZY KTOŚ MÓGŁBY ZROBIĆ BAZAREK DLA SUNIECZKI?[/COLOR][/SIZE][/B] Mogę obfocić swoje fanty i wysłać. [quote name='Becia Lublin'][B]Lisa już jest zdrowa, jutro ostatnie, kontrolne badanie, odrobaczenie i dziewczynka może iść do domku ♥ kto ją zabierze do domku ?

Na dzień dzisiejszy opłata za pobyt w szpitalu i leczenie sunieczki wynosi 483 zł[/B]

[/QUOTE] edit. Poprosiłam ciotkę cancer43 i zrobi:multi:.

Edited by Kama202
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kama202']Kamień z serca, że nie ma nużycy i grzybicy:loveu:. Teraz juz będzie tylko lepiej...tego Ci życzę umęczona psinko.[/QUOTE]

tak, to bardzo wazne dla nowego DT, inaczej musialaby siedziec w klinice :OO

[quote name='elik']Super wieści :multi:
W takim razie może jechać do DT. Musimy się zorientować czy to DT, które mała miała obiecane jest jeszcze aktualne. Jeśli tak, to zabieramy ją jak najszybciej, coby nie mnożyć kosztów.
Beatko, czy mogłabyś sie zorientować jaki jest koszt pobytu Lisy na dzień dzisiejszy ? Chodzi o to czy musimy coś dopłacić, czy może będzie zwrot części kasy.[/QUOTE]

niestety, pomogli innemu psu, to dobrze ze inny skorzystal, szkoda ze Liska szuka DT bo doba w klinice bardzo droga :(

[quote name='Kama202']Czyli znowu dług:placz:. [B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]CZY KTOŚ MÓGŁBY ZROBIĆ BAZAREK DLA SUNIECZKI?[/COLOR][/SIZE][/B] Mogę obfocić swoje fanty i wysłać. edit. Poprosiłam ciotkę cancer43 i zrobi:multi:.[/QUOTE]

naprawdé? baaaardzo dziékujemy Elu! i Cancer oczywiscie dziékujemy tez bardzo.

[quote name='Ty$ka']Lisa wygląda na bardzo złaknioną kontaktu :)

Ja niestety naprawdę nie dam teraz rady zrobić bazarku... :( Nie mam czasu.[/QUOTE]

Nie szkodzi, nie mozna nic na silé. W kazdym razie dziékujemy.

I szukamy DT dla suni!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia Lublin']mam dla Was dwie inf, jedną dobra drugą złą .... zacznę od tej dobrej Lisa opuściła klinikę :multi: a ta gorsza, że do zapłaty pozostało:placz: 615 zł[/QUOTE]

Tak, bez wątpienia pobyt w klinice bardzo pomógł Lisuni, ale niestety był bardzo kosztowny. Zaliczkowo zapłaciliśmy 200 zł, żeby Lisa w ogóle została przyjęta, a teraz musimy dopłacić ponad 600 zł, żeby nie zamykać drogi do pomocy innym psiakom.
Chcę Wam powiedzieć, że te 600 zł, to ze zniżką 10 %, którą udzielił nam wczoraj dyrektor kliniki. Kosmiczne ceny :(

W związku z tym, że Fundacja nie chomikuje pieniędzy, wydaje na bieżąco na zgłaszane potrzeby, mamy gorącą prośbę, zmobilizujmy się, musimy uzbierać te pieniądze i to w jak najkrótszym czasie.
Może ktoś wpadnie na pomysł zorganizowania jakiegoś bazarku bez konkretnych fantów z krótkim terminem trwania, może jakaś inna forma zbiórki...
Ponieważ DT, który miał przyjąć Lisę, przyjął już innego psiaka w potrzebie, a Lisa musiała być zabrana z kliniki, by nie generować dalszych kosztów, została zawieziona do hoteliku pod Kielcami za co zapłaci z prywatnej kasy Emilk, podobnie jak i za transport.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...