Jump to content
Dogomania

"Szkocik" szczęśliwy w nowym domku :)))))))))


lidka_park

Recommended Posts

  • Replies 524
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem teraz tak chora, że nie mam siły siedzieć przy komp. dawać ogłoszeń ani nic..słaba po prostu. Ale o Skotim nie zapominam..on musi wyjść ze schronu..i wyjdzie.
[SIZE=1]
Przepraszam Skotuś, że nie mogę cie zabrać do swojego domu.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evas']Jestem teraz tak chora, że nie mam siły siedzieć przy komp. dawać ogłoszeń ani nic..słaba po prostu. Ale o Skotim nie zapominam..on musi wyjść ze schronu..i wyjdzie.

[SIZE=1]Przepraszam Skotuś, że nie mogę cie zabrać do swojego domu.[/SIZE][/quote]

zdrowiej nam tu szybko :Rose: :calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aamms']To ja będę podnosić..
Ale chciałabym również wiedzieć co u niego słychać.. co w końcu z tymi plackami?[/quote]
aamms..Ty też pamiętasz o Skotusiu..:loveu:
Przed wyjazdem dam znowu allegro, pogrubioną aukcję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evas']aamms..Ty też pamiętasz o Skotusiu..:loveu:
Przed wyjazdem dam znowu allegro, pogrubioną aukcję.[/quote]


Jasne, że pamiętam.. jak mogłabym nie pamiętać, skoro zakochałam się jak tylko go zobaczyłam.. :oops:


Jak zrobisz aukcję, wrzuć linka, dobrze?

Link to comment
Share on other sites

Aukcja Skotusia
[URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=203378430[/URL]
Jestem mocno zdesperowana, bardzo chcę go wyciągnąć.
Próbowalam wstawić filmik ze Skotim i mi się nie udało, nie mam pojęcia czemu. Może ktoś wstawiał i wie jak to się robi?

Bardzo proszę, jeśli ktoś z wolontariuszy będzie w schronisku w sobotę, zobaczyć, jaki jest stan Skotiego. Może trzeba ponowić zastrzyk na świerzbowca..jak mówiła moja pani wet..3 zastrzyki w odstępach 7-10 dni..

Link to comment
Share on other sites

Skoti ma jednego obserwującego na Allegro..wiem, że to nic nie znaczy. Często ktoś obserwuje a potem się nie odzywa..ale..nadzieja...to pierwszy raz ktos go obserwuje a aukcja chyba trzecia czy czwarta..straciłam rachubę.

No..potrzymajcie kciuki..jeśli ktoś tu jest..

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś, kto ma inne zwierzęta w domu zaryzykowalby wzięcie Skotiego na tymczas? Świerzbowiec wg. moich informacji leczy się dosyć dobrze, pod warunkiem odpowiedniego leczenia. Tylko pozostaje jeszcze otwarte pytanie..czy to jest na pewno świerzbowiec..bo nie badano zeskrobin. Tworzy się tutaj zamkniete koło..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...