Jump to content
Dogomania

Wątek zbiorczy moich tymczasów . Karma pilnie potrzebna !!!


Tymonka

Recommended Posts

Wiesz co , to nie tak ,że jemu odbiło i coś się stało , Magik taki jest , on przy Kamie chce pozagryzać inne psy , jak by był sam może by łatwiej było go opanować . Jest ok , mze dwa dni mnie przepraszał , wiedział ,że źle zrobił .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Aniu przykra sprawa z tym pogryzieniem , Magiczku ty łobuziaku

Magik jest chyba po ciężkich przejściach i w przeszłości był pogryziony przez dużego samca , czuje się obrońcą Kamy i może dlatego tak się zachowuje

A w stosunku do Mironka też jest agresywny?

ja miałam założone 4 szwy na lewej dłoni po ugryzieniu mojej poschroniskowej suni po przejściach , to był przypadek i dosłownie sekundy, jak zorientowała się , że trzyma w paszy moją dłoń od razu puściła ,  jakby chciała mi zrobić krzywdę to mogłaby mi pół dłoni odgryźć , tak czy inaczej bolało jak diabli , na szczęście nie uszkodziła mi żadnego nerwu , ale i tak kocham ją nad życie

buziaczki dla wszystkich futrzaczków  przesyłam

stała lipcowa wpłacona chwilę temu

Link to comment
Share on other sites

Dorciu2 Magik żadnych psów prócz Kamy nie akceptuje , suk też nie , nie myślałam tylko ,że aż tak .

MI Magik tylko siniaka nabił , ale porządnego , bo ręka mi w tym miejscu nadal drętwieje .

 

Poza tym upały nas wykończają , psy w południe nie wychodzą w ogóle .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...