Jump to content
Dogomania

Siedlce/ostrów maz. - DRAMAT! szczeniaki pilne dt!!!


an1a

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wanda szostek']...
Dom jest polozony na wsi w okolicach Krakowa tuz obok Myślenic.[B]Mieszka w nim moja tesciowa a ja z żoną przyjeżdżam na weekendy.[/B] Jak już mówiłem miałem tam podobnego psa ,który zmarł na raka...[/QUOTE]
Wandziu a kto podpisze uimowe adopcyjną ? Ten Janusz, czy jego teściowa ?
Jeśli Janusz, to psiak powinien być u niego, a jeśli psiak ma być u teściowej, to umowę i ankietę powinna wypełnić teściowa.
Jak dla mnie to nieco dziwna sytuacja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wanda szostek']Uwaga!

Domów dla Dropsika jest kilka. Jak dokonamy wyboru jeżeli każdy dom będzie sprawdzała inna osoba a każdy się zakwalifikuje?[/QUOTE]
Oj to im Wandziu innego wepchniemy:):)
Jak Twoja sunia?
Co z nowymi maluszkami?

Link to comment
Share on other sites

Tą wizytę co jutro ja mam robić na Mokotowie jeżeli Wanda uda Ci się kogoś znaleźć na tą wizytę to byłoby super, bo ja jadę z płaczącym dzieckiem w aucie. Jeżeli nie to sama jutro jakoś pojadę bo zależy mi na czasie, cały czas pamiętajmy,że w piątek Drops musi ode mnie wyjechać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wanda szostek']Uwaga!

Domów dla Dropsika jest kilka. Jak dokonamy wyboru jeżeli każdy dom będzie sprawdzała inna osoba a każdy się zakwalifikuje?[/QUOTE]
Warto podesłać zdjęcia szczeniaków od Makili pozostałym domom, które się sprawdzą.

Są jakieś zdjęcia/info dotyczące nowych szczeniaków?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='an1a']Warto podesłać zdjęcia szczeniaków od Makili pozostałym domom, które się sprawdzą.

Są jakieś zdjęcia/info dotyczące nowych szczeniaków?[/QUOTE]
Nie ma Wandzia dzwoniła,że ją zawiadomili ,że są....
Maleństwa z kartonu. Rano zadzwonię i wypytam..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Tą wizytę co jutro ja mam robić na Mokotowie jeżeli Wanda uda Ci się kogoś znaleźć na tą wizytę to byłoby super, bo ja jadę z płaczącym dzieckiem w aucie. Jeżeli nie to sama jutro jakoś pojadę bo zależy mi na czasie, cały czas pamiętajmy,że w piątek Drops musi ode mnie wyjechać[/QUOTE]
Koniecznie działajcie , do piątku niewiele czasu zostało...

Link to comment
Share on other sites

Ewu staram się jak mogę, jeżeli nikt nie może mnie wyręczyć postaram się pojechać do Pani, jest to trudne bo moje dziecko w samochodzie cały czas płaczę jeżeli nikt obok go nie zabawia

Wanda czy mogłabyś przekazać asif1 która ma jechać do Pani do Serocka,żeby do niej zadzwoniła i powiedziała,kiedy może podjechać?
Pani dopytuje kiedy ktoś się w końcu odezwie, szkoda stracić potencjalny dom jeżeli nie dla Dropsa to może dla innego szczeniaka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Ewu staram się jak mogę, jeżeli nikt nie może mnie wyręczyć postaram się pojechać do Pani, jest to trudne bo moje dziecko w samochodzie cały czas płaczę jeżeli nikt obok go nie zabawia

Wanda czy mogłabyś przekazać asif1 która ma jechać do Pani do Serocka,żeby do niej zadzwoniła i powiedziała,kiedy może podjechać?
Pani dopytuje kiedy ktoś się w końcu odezwie, szkoda stracić potencjalny dom jeżeli nie dla Dropsa to może dla innego szczeniaka[/QUOTE]
Wiem i tak Cię podziwiam jak dajesz sobie radę z dzieckiem i Dropsem.
Powiem jutro Wandzie o asif1 ale warto żebyś też do asif1 pw wysłała...:) Wiesz zawsze to pewniak:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Tą wizytę co jutro ja mam robić na Mokotowie jeżeli Wanda uda Ci się kogoś znaleźć na tą wizytę to byłoby super, bo ja jadę z płaczącym dzieckiem w aucie. Jeżeli nie to sama jutro jakoś pojadę bo zależy mi na czasie, cały czas pamiętajmy,że w piątek Drops musi ode mnie wyjechać[/QUOTE]

Atomówko podaj mi adres chętnej i telefon, poproszę zaufaną dogomaniaczkę o wizytę :)
Aniu zrobisz wizytę w Józefosławiu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Tą wizytę co jutro ja mam robić na Mokotowie jeżeli Wanda uda Ci się kogoś znaleźć na tą wizytę to byłoby super, bo ja jadę z płaczącym dzieckiem w aucie. Jeżeli nie to sama jutro jakoś pojadę bo zależy mi na czasie, cały czas pamiętajmy,że w piątek Drops musi ode mnie wyjechać[/QUOTE]

Obie wizyty zrobi morisowa. Już z nią to obgadałam. Podaję do niej te. 602 184 573 i mail.[COLOR=#000080][U][EMAIL="[email protected]"][FONT=Arial, sans-serif][SIZE=1][B][email protected][/B][/SIZE][/FONT][/EMAIL][/U][/COLOR]
Chce się dowiedzieć od Ciebie o malcu i o domku. Prześlij jej adres.
To dobry układ, bo będzie jedno oko do oceny obu domków. Wizytę może zrobić jedną dzisiaj , drugą jutro. Jak wpiszesz się na wątek to maila wykasuję.

Link to comment
Share on other sites

Pan zainteresowany napisał

"Witam.Piesek bedzie u tesciowej jak wspomnialem,ale ja wypełniam ankietą ponieważ chciałbym go odebrać osobiscie i ja biorę za niego pełną odpowiedzialność.Tesciowa jak najbardziej przychyla sie do tego co zostalo zapisane w ankiecie.Jezeli jest konieczne wypełnienie przez nią ankiety to nie ma problemu ale odpowiedzi bedą bardzo podobne.Janusz

Myślę, że ten odbiór osobisty to kłopot z głowy i ewu by nie targała się po malca.

Link to comment
Share on other sites

No dobra Wanda napisałam do morisowej maila z info o Dropsie i podałam adres Pani na mokotowie
Dziewczyny wypełniła mi tez ankietę przedadopcyjną i jak myślałam jest ok


Aha i chciałam zapytać co z karmą, mam jej jeszcze dużo, czy wiecie komu ją dalej przekazać jak Drops już będzie na swoim?
Wanda kiedy będziesz w Warszawie teraz, chodzi o ten kontenerek

Edited by Atomowka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...