Jump to content
Dogomania

Siedlce/ostrów maz. - DRAMAT! szczeniaki pilne dt!!!


an1a

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nagradzam ;) a cieszę się tak, że Lucky patrzy na mnie jak na wariatkę :P

PS właśnie porwała mi szynkę z kanapki! Bezczelna potwora :D
PS2: narzeczony jej nie lubi. Tylko, jak nikt nie widzi daje jej szyneczkę, głaska, bawi się :P heh, aż ci mężczyźni nie potrafiący mówić o uczuciach ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Makila']Ja mam stan przed zawałowy.
Tej wilczkowatej, ja ją nazywam Tina jakieś pół godziny temu odpadł koniec ogonka i ma bardzo brzydką ranę.
Nie jestem pewna ale chyba widać kość.

Do dzisiaj z ogonkiem było wszystko ok. Nawet zaczął zarastać, a tu taka niespodzianka.
Jutro pędzimy do weta.[/QUOTE]
O Boziu a cóż się stało z ogonkiem...

Link to comment
Share on other sites

ona miała chyba przycięty ten ogonek gdzieś.....


[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239415-%2A%2AMa%C5%82a-BIA%C5%81A-owieczka%2A%2A-DT-PILNIE-poszukiwany%21?p=20374142#post20374142[/url]
porszę chociaż podnoście żeby nie spadało kochani...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lucky123']Skleiłyście jakieś ogłoszenie o DS dla małej? Czy sama mam jakieś napisać?[/QUOTE]

A więc podjęłaś już decyzję, że mała u Was nie zostaje? Może to i dobrze, będzie DT dla następnych;)
Myślę, że treść ogłoszenia dla Paróweczki pasuje do każdego z naszych maluszków. Wystarczy tylko dodać coś o charakterku małej. Podaj mi podstawowe, info a wieczorem spróbuję ją ogłosić. Potrzebne są zdjęcia małej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='an1a']Żadne szczeniaki z tego wątku nie mają jeszcze ogłoszeń.[/QUOTE]
Parówek miał w pierwszej kolejności, myśle, że dla szczylków tekst może byc podobny, tylko Coffi jest "wycofana" czy nieśmiała?
ewu serdlowi tekst wymyśliła szczęśliwy , więc możemy powielac :)

Link to comment
Share on other sites

to Korze w ogłoszeniu trzeba napisać, że jest ruchliwa, a nie agresywna (jest cholernie agresywna).
Serio, miałam kilka szczeniaków wcześniej na DT, ale tak agresywnego w życiu. Jeśli nawet byłby inny DT w Krakowie byłabym prze szczęśliwa. Jeśli nic się nie znajdzie do końca przyszłego tygodnia, to ją wyeksmituję ;( nie mam już do niej sił ;(

@wanda, wyślę ci jutro zdjęcia na mejla

Link to comment
Share on other sites

Jak czytam twoje wpisy to mi się coś dzieje :angryy:

Po cholerę braliście tego psa, takie fajne co nie gryzą nie sikają szczekają jak chcesz są w sklepach z zabawkami.

Trzeba brać odpowiedzialność za własne decyzje, myślisz że DT stoją w kolejce po psy ??????????

A tekst ze schroniskiem to cios poniżej pasa. Żenada !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

gryzie, szczeka etc = okej
atakuje wszystkich = nie okej
plus Lucky jej unika, a ona szczeka, atakuje go etc, tyle o agresji

a DT właśnie szukam po znajomych
info o schronisku to jest już sprawa właścicielki, też tego nie chcę robić, stąd Was pytam. Jestem po prostu pod ścianą. A na kolejną wyprowadzkę nie mam kasy

Link to comment
Share on other sites

myślcie sobie co chcecie. Na początku własc. nie miała nic przeciwko, tylko sąsiedzi się skarżą.
Wydzwaniam po znajomych, jak walnięta, sama nie chcę jej oddawać do schroniska - ale jeśli wybór jest ja, narzeczony i Lucky + mieszkanie, czy ja, narz. Lucky i Kora =/= mieszkanie, to wybieram opcję pierwszą

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Makila']Ile ty masz lat?? Bo zachowujesz się jak ............

Wcześniej nie wiedziałaś, że wynajmujesz mieszkanie i jakie macie dochody ??????????
Zastanów się zanim coś napiszesz.[/QUOTE]

w tym roku 23.
Wiedziałam. Tak samo, jak wiedziałam, że nie mogę sobie pozwolić na przeprowadzkę. Własc. najpierw była za, teraz sąsiedzi robią problemy.
poza tym łatwo Ci się mówi, jak masz dom pod Wieliczką, a nie wynajęte mieszkanie, gdzie wszystko zależy od sąsiadów czy własc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lucky123']w tym roku 23.
Wiedziałam. Tak samo, jak wiedziałam, że nie mogę sobie pozwolić na przeprowadzkę. Własc. najpierw była za, teraz sąsiedzi robią problemy.
poza tym łatwo Ci się mówi, jak masz dom pod Wieliczką, a nie wynajęte mieszkanie, gdzie wszystko zależy od sąsiadów czy własc.[/QUOTE]

Ty chyba nie rozumiesz słowa odpowiedzialność.

Według ciebie ta maleńka sunia to problem którego musisz się pozbyć, nieważne czy to będzie DT czy schron.
Ważne żebyś ty była bezpieczna w swoim mieszkanku, a sunia - to tylko kolejny bezdomny psiak.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...