Jump to content
Dogomania

Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką


Gabi79

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gabi79']O rany, ale się dzieje!!!!!
Kioshi, możesz przekazać mi maila, bardzo proszę, jestem bardzo ciekawa jego treści.
Gisell, odpisałaś na niego???
Jeśli nie to ja odpiszę.
Mail, czy rozmowa tel. to chyba nie ma wielkiej różnicy, ważne aby ludzie się zgodzili na wizytę przedadopcyjną[/QUOTE]
zawsze odpisuje hihihi:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='michelle04']Zobaczcie co Stefa wyprawia :diabloti:

[URL]http://w630.wrzuta.pl/film/7b3v97gPeXY/20130224010[/URL][/QUOTE]

Jaka szczęśliwa Stefunia, a Kesh oczywiście ze swoją ukochaną piłeczką:loveu:

Pani, która pytała o Stefcię jest z Wrocławia, miała sunię z tamtejszego schroniska.
Co do Stefci, to jeszcze się zastanowi i ewentualnie da znać


Michelle, dotarły pieniądze za drugi miesiąc?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Jaka szczęśliwa Stefunia, a Kesh oczywiście ze swoją ukochaną piłeczką:loveu:

Pani, która pytała o Stefcię jest z Wrocławia, miała sunię z tamtejszego schroniska.
Co do Stefci, to jeszcze się zastanowi i ewentualnie da znać


Michelle, dotarły pieniądze za drugi miesiąc?[/QUOTE]
Holender nie potwierdziłam??? :ices_bla: Przepraszam Cioteczko, oczywiście, że wpłynęły!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='michelle04']Holender nie potwierdziłam??? :ices_bla: Przepraszam Cioteczko, oczywiście, że wpłynęły!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]

Nie masz za co przepraszać:lol:

[quote name='michelle04']A Pańcia niech szybciej podejmuje decyzje, bo taaaaaki skarb może jej przejść kolo nosa :eviltong:[/QUOTE]

Wszyscy się zastanawiają i zastanawiają zamiast Stefcię zabrać do domu i mieć wspaniałą psią przyjaciólkę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Jaka szczęśliwa Stefunia, a Kesh oczywiście ze swoją ukochaną piłeczką:loveu:

Pani, która pytała o Stefcię jest z Wrocławia, miała sunię z tamtejszego schroniska.
Co do Stefci, to jeszcze się zastanowi i ewentualnie da znać


Michelle, dotarły pieniądze za drugi miesiąc?[/QUOTE]


Nic to czekamy...

Link to comment
Share on other sites

To na pewno nie był domek dla Stefanii, ale dobrze, znajdzie sie nastepny.
Powiedzcie mi tylko, czemu ludziom najczęsciej brakuje elementarnej kultury, umiejetnosci jakiegos zachowania sie z klasa i szacunkiem dla drugiej osoby. Wszyscy sie z tym spotykamy, ja równiez. Jesli ktos nie chce wywiazac sie z danej obietnicy , najczesciej milknie.
A przeciez, czy nie byłoby milo, gdyby Pani odpisała, ze dziekuje, ze jednak bedzie jeszcze szukac dalej, ze to chyba nie ten pies , o ktorym marzyła. Czy to takie trudne ? Lepiej zamilknąc, a naiwni dogomaniacy niech czekają i się łudzą ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...