Jump to content
Dogomania

EMI - maleńka kruszynka sznaucerka z olkuszai MA DOM i własnego Bubola :)


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AnkaG']No i co wam dadzą nagrania z brojenia ha ha - kto bardziej winny?[/QUOTE]

no ja raczej chciałam zobaczyc jak się chłopaki zachowują zostając sami. zwłaszcza na poczatku chciałam byc pewna ze są grzeczni dla siebie:) a potem to tak kontrolnie ;)


U mnie skape nie wchodzi w gre:( kurde kurde


moze na telefonie.... hm

Link to comment
Share on other sites

Ja to nawet telefonu na halę nie mogę wnieść więc wsio odpada :)
A dzisiaj też zrobiła szatkownicę , tym razem u córki w pokoju :evil_lol: a mamunia mówiła : pochowaj wszystko :mad:nie pochowała są efekty :diabloti:
Mnie się wydaję ,że ona panikuje , boi się że nie wrócimy :( dlatego ja sumienia nie mam jej opindalać , za bardzo ją kocham :loveu:

Link to comment
Share on other sites

to się Bubol opiernicza. a my z mamą nawet po fakcie dajemy opiernicz i Inka zawsze wiedziała o co kaman i się oduczyła szatkowania :) a Emi.... może jej przejdzie bo u nas mama chodziła do pracy i Emi dawała rade więc wie, ze człowiek wraca. może jej papier ładnie pachniał :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

U nas Inka miała też ten problem, ze gdy już oduczyła się szczeniakowatego niszczenia to jak długo zostawała sama to stresa rozładowywała na papierze. i żeby jej nie korciło na nic poważniejszego to zawsze jej z premedytacją zostawiałyśmy gazety, ulotki papierowe. jak była krótko sama to nic nie niszczyła a jak za długo to te gazety... no ale gazety szybko się sprząta wiec dramatu nie było - więc polecamy zostawiać jej rzeczy jeżeli to dla Pani nie jest problem.. lepiej gazety niż jak to pisała Monika - papier toaletowy i tapety na scianie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Małgorzata Noga']
Bubol to ma w nosie , jemu tylko zostawić łóżko z kołdrą i psa nie ma w domu , gdzie by mu się chciało jej pilnować :)[/QUOTE]

Mój Tamiś tak miał... jak wracałam do domu to czasem nawet nosa spod kołdry nie wystawił :diabloti: Menda :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania0112']U nas Inka miała też ten problem, ze gdy już oduczyła się szczeniakowatego niszczenia to jak długo zostawała sama to stresa rozładowywała na papierze. i żeby jej nie korciło na nic poważniejszego to zawsze jej z premedytacją zostawiałyśmy gazety, ulotki papierowe. jak była krótko sama to nic nie niszczyła a jak za długo to te gazety... no ale gazety szybko się sprząta wiec dramatu nie było - więc polecamy zostawiać jej rzeczy jeżeli to dla[COLOR=#ff0000][B] Pani [/B][/COLOR]nie jest problem.. lepiej gazety niż jak to pisała Monika - papier toaletowy i tapety na scianie :)[/QUOTE]

a co to znaczy to na czerwono??????
:pja nie pani bo wygladu brak i kasy :P

A co do malutkiej to tak zrobię zostawię parę kartek bo z tego co widzę to sobie szatkuje i nie je to nie ma problemu , może jej tak łatwiej przetrwać oczekiwanie aż wrócimy do domu :)

Link to comment
Share on other sites

U nas niestety poszla klatka w ruch, bo chlopaki robia taki kepisz i niszcza, ze szok. I nie to ze szatkuja, bo to nie bylo by takie niebezpieczne ale Hippo zre wszystko. No ale ze oni spial i siedza razem, to dostaly wieksza klatke i w klatke poslanie. Oskar jest juz przyzwyczajony a Hippo jakby nie zauwazal, ze do klatki wlazi ... tak sobie przez 3 tygodnie spaly a dzisiaj jak pojechalam do kumpeli, to je na 2 godziny zamknelam. Czapek sobie nie poobgryzaly i chyba ogolnie spaly caly czas, bo poslanie nie bylo rozwalone, co zdarza im sie jak wariuja razem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Pink']U nas niestety poszla klatka w ruch, bo chlopaki robia taki kepisz i niszcza, ze szok. I nie to ze szatkuja, bo to nie bylo by takie niebezpieczne ale Hippo zre wszystko. No ale ze oni spial i siedza razem, to dostaly wieksza klatke i w klatke poslanie. Oskar jest juz przyzwyczajony a Hippo jakby nie zauwazal, ze do klatki wlazi ... tak sobie przez 3 tygodnie spaly a dzisiaj jak pojechalam do kumpeli, to je na 2 godziny zamknelam. Czapek sobie nie poobgryzaly i chyba ogolnie spaly caly czas, bo poslanie nie bylo rozwalone, co zdarza im sie jak wariuja razem.[/QUOTE]



U nas coraz gorzej :( wszystko zniszczone cokolwiek może dostać w łapki , chowamy wszystko ale poczta jest wrzucana bezpośrednio do domu i leży na podłodze a dzisiaj pogryzła bardzo ważne pismo i ręce mi już opadają , do tego jak tylko kogoś zobaczy posikuje wszędzie :( w całym domu wykładziny i już zaczyna śmierdzieć mimo że zaraz jak widzę to czyszczę .Doradzcie coś bo mnie ręce opadają -kupić klatkę i co wtedy? będzie wyła cały dzień ?
nie wiem co robić - dzisiaj mam wolne i nawet 3 godzin nie wytrzymała by czegoś nie poszatkować , torbę miałam powywracaną do góry nogami wszystko po całym domu poroznoszone i pogryzione :(

Link to comment
Share on other sites

no kupić klatkę i nauczyć ją w klatce czuć się dobrze - ona czuje nerwową sytuację - Wy nerwowi = ona jeszcze bardziej nerwowa i kółko się zamyka...

[URL]http://dogadajciesie.pl/oferta/szkolenia_grupowe/klatka3.htm[/URL]

a póki co to do tej dziury na pocztę przyklejcie taśmą jakąś torbę żeby do niej wpadały listy

a na siuśkowe zapachy polecam - mam wypróbowane i to naprawdę działa - nie maskuje zapachu jak perfumy tylko likwiduje i jest wydajne bo z 1 litra jest 10 litrów po rozcieńczeniu
[url]http://germapol.istore.pl/pl,product,1311199,capturine,pets,dawniej,bio,stalfris,pakiet,uzupelniajcy,1,l,koncentratu.html[/url]

Edited by malawaszka
Link to comment
Share on other sites

Przy nas to jest aniołek , Dawid mówi że ona za bardzo jest ze mną związana i dlatego te problemy , Emi zawsze jak tylko jestem w domu po pracy to lata za mną krok w krok a jak tylko usiądę to chyba na kolana albo siada tak by się mogła do mnie przykleić .
W domu ma zostawione zabawki , parę kartek do niszczenia , kosteczki ale to jej nie pasuje
Jedziemy dzisiaj zobaczyć koszyki pod skrzynkę jak będą to zamotujemy

Link to comment
Share on other sites

Ja kupilam teraz jedna duza, bo nie mam miejsca na dwie. U mnie dobrze funkcjonuje, bo chlopaki zawsze spia razem, pomimo ze maja dodatkowe legowisko. Tylko ze w moim przypadku jest jeden Problem, bo nie moge jak wychodze zostawic im w jednej klatce gryzakow, Nie wiem czy bojki z tego powodu nie bedzie, bo Oskar ma manie pilnowania i warczeniu nie ma konca.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...