Jump to content
Dogomania

EMI - maleńka kruszynka sznaucerka z olkuszai MA DOM i własnego Bubola :)


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U mnie jak to na wsi, rzepow jest pelno. Kolo chalupki na nieuzytkach wycinam regularnie, tak ze jest spokoj ale jak idziemy po poludniu w pola, to juz uwazac trzeba. Niby rolnicy kosza pasy miedzy swoimi polami a droga i Hippo ktory kulturalnie po drozkach biega, ostow nie lapie ale Oskar ktory wskakuje w kazde chaszcze jakie napotka, to ciagle w ostach jest:mad: albo w tych zielonych lepiacych kuleczkach z perzu.
No i jeszcze jest to, ze Hippcio ma drutowata siersc i jemu latwo cos tam wyjac a z Oskarowej waty, to za cholere nic nie mozna wygrzebac.... do tego on panikarz i jak sie tylko cos przy nim robi, co go chociaz troche boli to odstawia Taki cyrk ze szok.

Link to comment
Share on other sites

U mnie panikarzem jest Bubol :mad: nie zdążysz go "nadępnąć" a już piszczy ha ha.Od początku jak tylko był szczeniaczkiem to wet stwierdził , że będzie to panikarz i niestety tak jest :evil_lol: piszczy o byle co a Emisia to znowu oaza spokoju i zrównoważenia . Kobitkę tylko dzieci wyprowadzają z równowagi jak za bardzo ją kochają a tak to jej nic nie wzrusza , wszystko koło niej można zrobić , nie możemy z facetem pojąć jak ktoś tak idealnego psa mógł wyrzucić na pastwę losu :( Siedzi na kolankach i zawsze patrzy się prosto w oczy z wyrazem oczek jakby mówił " dziękuję , kocham Cię " , my oboje jesteśmy zawsze rozczuleni :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Małgorzata Noga']Ah ta słodka Emisia zaczęła mi kupy zjadać :mad:wczoraj dwa razy zęby szczotkowane i broda :placz: naczytałam się o Idefiksie i teraz mam to samo :( ręce i cycki opadają[/QUOTE]

swoje czy cudze??

Dostaje jakieś śmierdziuchy do jedzenia?

Link to comment
Share on other sites

Malgos jak robi to dopiero teraz, to diete musisz jej urozmaicic i wprowadzic cos dodatkowego. Moze zwacze albo cos "smierdzacego" jak pisze Sandra - tchawice, penisy czy coz z tego, bo jak nie miala tej przypadlosci a zaczela teraz, to znaczy ze cos jej brakuje, bo np do zimy sie organizm chce przygotowac.
Moje paszczaki jak najete zaczely od tygodnia swieza ziemie kompostowa zrec - musialam wszystkie doniczki tarasowe na stole poustawiac, bo normalnie dzury wyjadaja.

Link to comment
Share on other sites

Mnie tez się wydaje że to z braków czegoś w diecie bo zmieniona została karma a wcześniej tego nie było .Żadnych wędzonek nie dostają bo ani ona ani Bubol ich nie jedli jak wcześniej kupowałam , chyba teraz kupię i zobaczę czy teraz się za nie wezmie .
Ona to ideał pod każdym względem no może nie wczoraj he he - droczyłam się z nią a ona zawsze lubi łapać pazurami i przyciągać do siebie i niestety wczoraj pociągła mnie za ..... oko :O
Poszłam z opuchlizną po dzieciaki pod szkołę jak alkoholiczka jakaś ha ha ale tak to jest jak starej babie na zabawę się wezmie a nie zdąży odskoczyć hi hi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...