Jump to content
Dogomania

Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy


Ladymonia0610

Recommended Posts

[quote name='Poker']Straszne.Ile suk jest do sterylizacji aborcyjnej? To powinno być załatwione jak najszybciej + pomoc dla szczeniaków. MOże poproście o pomoc EKOSTRAŻ , wiem ,że mają DT dla szczeniąt chyba w Lutyni.[/QUOTE]

w Lutyni z Ekostraży jest Akadiana, zaraz do niej napiszę

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ladymonia0610']Nawet nie wiecie jak jest mi szkoda tych psiaków. Szczeniaki są takie śliczne ale okropnie zarobaczywione. ;( Pomożecie mi z ogłoszeniami i szukaniem dt dla suk dorosłych?Aha przepraszam zapomniałam dopisać ,że widziałam jeszcze kota..gdzies mi latał pod nogami ;( Boże;([/QUOTE]

Jestem sobie w stanie wyobrazić, bo człowiek chciałby każdemu pomóc, ale....

Link to comment
Share on other sites

Są już banerki od Cioteczki Fochu:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238265-DOGOMANIA-POMOCY!-ZWIERZĘTA-W-POTRZEBIE-!-ok-30psów-i-20-kóz-głodnych!"][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/253/pomocy.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238265-DOGOMANIA-POMOCY!-ZWIERZĘTA-W-POTRZEBIE-!-ok-30psów-i-20-kóz-głodnych!"][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/3351/pomocy1.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Odnośnie gminy to zajmiemy się tym spokojnie. Potrzebuje kasy ,żeby ruszyć..Przykro to pisać ale bez pieniążków nic nie zrobie. Nawet nie mogę założyć bo nie mam już z czego.
Wyraźniejsze zdjęcia będą oczywiście jak tylko pojade do psiaków.
Zaraz zadzwonie do gminy i umówie się na spotkanie.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj rozmawialiśmy tylko chwilkę z panią ponieważ skupiliśmy się na psach oraz żeby jakoś to wszystko poukładać w całość.
Z tego co wiem to pani Janina powiedziała ,że chodzi po zupy do Ośrodka bo ma za darmo.
Zje troszkę i reszte daje psiakom.
Ma chyba emeryture(ale tutaj uwaga-nie wiem czy dobrze dosłyszałam jutro wszystko potwierdze)600zł ..Jej maż nie ma niczego (hmm a jest chory na raka i jest już w podeszłym wieku) i mają komornika.
Kobieta ma sprawe w sądzie za niezapłacone mandaty (dostała na psiaki) .

Mam problem z internetem ponieważ pada śnieg i coś przerywa a ja mieszkam na wiosce;(

Link to comment
Share on other sites

Może mieć taka emeryturę z KRUSu jeżeli oddała gospodarstwo, dziwne, że mąż nie ma świadczenia...

Sąd chyba zgłupiał.

Dobrze byłoby, gdyby kozy jakis gospodarz wziął, mleko kozie i sery są w cenie.

wydaje mnie się, że powinni dostawać jakieś pieniądze z pomocy społ.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']Może mieć taka emeryturę z KRUSu jeżeli oddała gospodarstwo, dziwne, że mąż nie ma świadczenia...

Sąd chyba zgłupiał.

Dobrze byłoby, gdyby kozy jakis gospodarz wziął, mleko kozie i sery są w cenie.

wydaje mnie się, że powinni dostawać jakieś pieniądze z pomocy społ.[/QUOTE]


Ze świadczeniem dla męża się nie wypowiadam ponieważ tak jak napisałam wczoraj nie rozmawialiśmy długo...
Słuchajcie ale jest taka sytuacje ze kobietka która mieszka pod Wrockiem może wziąść 4 kozy...ale trzeba je przebadać...i podali mi stronę milośników kóz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ladymonia0610']Ze świadczeniem dla męża się nie wypowiadam ponieważ tak jak napisałam wczoraj nie rozmawialiśmy długo...
Słuchajcie ale jest taka sytuacje ze kobietka która mieszka pod Wrockiem może wziąść 4 kozy...ale trzeba je przebadać...i podali mi stronę milośników kóz.[/QUOTE]

Jasne, jak będziesz rozmawiała, to wybadaj sprawę.

to super info, tylko trzeba weta, żeby zrobiła badania, tylko na jakie choroby?

Może do powiatowego lekarza weterynarii trzeba uderzyć?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']Jasne, jak będziesz rozmawiała, to wybadaj sprawę.

to super info, tylko trzeba weta, żeby zrobiła badania, tylko na jakie choroby?

Może do powiatowego lekarza weterynarii trzeba uderzyć?[/QUOTE]

Czy kozy nie są chore. Jakiś chorób zakaźnych. Mam super wetke a do powiatowego też uderze. Badania na gruźlice i bruceloze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...