Jump to content
Dogomania

Białystok - wątek zbiorczy, mamy przepełnione DT...


Guest monia3a

Recommended Posts

Wiesz co tych administratorek nie ma - może będa wieczorem a tu trzeba się śpieszyć. Tej dziewczyny, co założyła tamten wątek nie było od kilku dni.
A podobne wątki juz były [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=41246[/URL]

Więc zakładam nam nowy watek w Akcjach
i niech sie dzieje wola co chce.

A na [B][URL="http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=52&w=62552312&a=62552312"][COLOR=red]forum gazeta[/COLOR][/URL] też trzeba podnosić.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Kasiu:loveu:

[CENTER]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=69576"][B][SIZE=3][COLOR=red]No jest już wątek głosujący w Akcjach[/COLOR][/SIZE][/B][/URL][B][SIZE=3][COLOR=red]:[/COLOR][/SIZE][/B]
[SIZE=3][COLOR=black]([/COLOR][/SIZE][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=69576"][COLOR=black]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=69576[/COLOR][/URL])

[SIZE=3]więc :help1: :help1: :help1: :help1: :help1: :help1: :help1: :help1: :help1: :help1: [/SIZE][/CENTER]
[SIZE=5][/SIZE]
Mówcie, jeśli cos poprawić?

Link to comment
Share on other sites

Nie znowu jesteśmy pierwsi!:multi: :multi: :multi: :multi: :multi:


Kurcze, ale emocje.
Ja od godziny nic innego nie robie
tylko znowu wysyłam maile!

[B][COLOR=red]Ale myślę, ze wszyscy Dogomaniacy wspaniale nam pomagają!:loveu: :loveu:[/COLOR][/B] :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Kluska,
a jak Ty dziś pójdziesz spać?:evil_lol:

Nie chcę być złym prorokiem,
ale dziś to pewnie...
[B]oj będzie sie działo sie:shake: :p![/B]

Trzeba pomysleć
o wszystkich mozliwych dobrych głosowaczach.
Jak na ten przykład [URL="http://forumjagiellonii.pl/viewtopic.php?t=5144"][B][COLOR=red]kibice Jagiellonii[/COLOR][/B] [/URL],
też jaka wspaniała mobilizacja!

Nie mozna zostawić żadnej możliwości,
bo w ostatecznym rozrachunku, może się liczyc kazdy głos!

Link to comment
Share on other sites

Kluska, mam pytanie, próbowłam się zarejstrować na forum schroniska i nie dostałam do tej pory maila aktywującego.

Jeszcze raz bym spróbowała, ale mówi że mój nick już jest. Nie chce mi się jeszcze raz na innym nicku się rejestrować. Można wywalić tego nicka?
Podpytaj admina, bo jakoś nie mogę znaleźć maila, na który mogłabym wysłać zapytanie.

Link to comment
Share on other sites

Idea była taka, że miało to być głównie forum adopcyjnie - reklamowanie psiaków ze schroniska, może chodź troszkę wzrosła by ich adopcja.

No ale wyszło jak wyszło (zajęły się tym osoby mające troche blade o tym wszystkim pojęcie) i teraz na tym forum pratycznie nic się nie dzieje, tylko takie tam bla, bla, bla...

Link to comment
Share on other sites

Dlatego własnie może powoli trzeba coś robić. Ja wlazłam na wątek adopcyjny a tam w jedym wątku milion psów. Cholera go wie kto, gdzie i dlaczego. Czy jeszcze sa czy już nie :).

Poza tym jest tam sunia bardzo podobna do Pytii i chciałam zapytać czy jeszcze jest, bo kiedyś jak byłam z Pytią u weta, jakas dziewczyna powiedziała, ze jest podobna do suni, którą jej siostra zabrała ze schroniska :)

Trzeba porządek zrobić, bo ludzie wchodza na stronę schroniska.

Login oczywiście karina1002

Link to comment
Share on other sites

Na początku jak tylko forum powstawało (z mojej inicjatywy ;)) miałam tam jakąś idee funkcjonowania forum. Tak jak już pisałam miało to być forum adopcyjne naszego schroniska. Ładne, wyraźne, dobrej jakości foty + dłuugie opisy tych psów które znamy. Miało tam być to, czego brakowało na stronce schroniska. Forum łatwiej obsługiwac, zmieniac niż stronkę internetową.

No ale z biegiem czasu im bardziej powiedzmy się "wtrącałam", moje funkcje malały, najpierw dziewczyny zdjęły mnie z funkcji moda a potem dały bana. Do tej pory nie widze tego sensownej przyczyny...
Wiem tylko, że same też nic nie zrobiły w kierunku adopcji psiaków.



A co myślicie o wystawieniu jakiś psów ze schroniska na dogo??

Link to comment
Share on other sites

Widzisz Paulina, z jednej strony jestem za, z drugiej przeciw.

ZA: no bo się szuka domy.

PZRECIW: wolałabym żeby to była współpraca ze schroniskiem a nie szukanie domów za plecami. Szukanie domów ze schroniska jest ryzykowne, bo tak na prawdę nie wiemy co to jest za pies. Może się zachowywać w kojcu inaczej, potem w domu inaczej. I często na dogo jest tak, że się mówi że łagodny, że tamto, a potem okazuje się ze w domu przejawia inny charakter. Gdyby to była adopca ze schroniska, to potencjalny dom wiedziałby, ze to jest ze schroniska i powninien przynajmniej się spodzewać różnych niespodzianek. A tak, będą pretensje np do Ciebie, że pisaliśmy że pies jest taki a on jest w ogóle inny.
Wtedy trzebaby brać psa na DT i szukać domu. W domu tymczasowym doprowadziłoby się psa do wyglądu i poznałoby się charakter.

Poza tym schronisko to zawsze jakieś miejsce, gdzie ten pies jest. DT zostawiłabym na na prawdę szczególne przypadki - znalezione bidy, czy baaardzo chore psiaki.

Często tez jest tak, że na dogo szuka się domu dla psa, wrzucamy na allegro i różne fora, mówimy że pies taki i owaki, a potem okazuje się, że psa nie ma, bo ktoś już go zabrał ze schroniska.

Oczywiście musi być chęć współpracy ze strony schroniska. Więc trzeba oficjalnie pogadać z władzami schroniska czy nie dałoby się prowadzić adopcji na forum schroniska gdzie byłyby robione w miarę możliwości aktualizacje.

Link to comment
Share on other sites

Schronisko zgodzi się na wystawianie psów na np forach.

Wiadomo, psa nie poznamy nawet jak będziemy częściej wpadać (ja, Justyna) do schroniska na wakacjach. Zachowania takiego psa po paru godz obcowania z nim nie da się do konca określić. :shake: Ale juz coś powiedzieć o nim można ;)


Jednak ludzie, wolontariuszki bardzo często wystawiają psy ze schroniska na dogo i sporo adopcji wypala ;)

A z DT jak widać ciężko :/ U mnie np główna bariera to rodzice :angryy:

[quote name='karina1002']
Poza tym schronisko to zawsze jakieś miejsce, gdzie ten pies jest.
[/quote]
No niby tak. Ostatnio warunki w naszym schronisku poprawiły się na lepsze, ale niektóre psy siedzą tam całe życie - zero miłości, brak ukochanego pańcia :-( :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pAuLiNka & Mika']Schronisko zgodzi się na wystawianie psów na np forach.
[/quote]

Jak schronisko się zgodzi, to nie widzę przeciwskazań.

Tylko moze poczekajmy na współpracę TOZ-u ze schroniskiem. Wtedy ustali się moze jakieś konkretne zasady. Głównie mi chodzi wywiad przedadopcyjny, wizyty przedadopcyjne (choć one nie zawsze moga być bo jak ktoś przyjdzie i weźmie psa to poszło) i poadopcyjne.
Nie wiem czy schrosniko na to by poszło, ale na razie się wstrzymajmy. już niedługo.

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3][COLOR=red]UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA![/COLOR][/SIZE][/B]

[SIZE=3][COLOR=blue][B]Potrzebna pomoc przy łapaniu czarnej suni![/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=blue][B]Chcemy złapać ją w najbliższą sobotę![/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3][COLOR=red][B]PLAN jest następujący:[/B][/COLOR][/SIZE] [LIST]
[*]o 7 rano Karolina z koleżanką nakarmią sunię mięsem z solidocośtam...cośtam
[*]przez co najmniej 1,5 godziny trzeba będzie mieć sunie na oku i pilnować z daleka, żeby nie poszła nigdzie, a jesli pójdzie, to nie stracić z oczu - i tu potrzeba sporo osób 6 - 10
[*]po 1,5 godzinie zawiadamiamy Alinę-Alpi (ma dom dla suni), łapie sama lub z naszą niewielką pomocą i potem zabiera sunię do domu samochodem, którego jeszcze też nie mamy:evil_lol:[/LIST]Wszystko musi się skończyc przed godziną 10.

[SIZE=4][COLOR=blue][B]Kto jest chętny do pomocy!?[/B][/COLOR][/SIZE]

[B][SIZE=3][COLOR=red]UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA![/COLOR][/SIZE][/B]

[SIZE=5][COLOR=blue][B]ZAPRASZAM!:eviltong: [/B][/COLOR][/SIZE]


[SIZE=3][COLOR=red]Jeszcze jedna sprawa, [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000]suni nie ma/nie widziano w środmieściu[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000]od poniedziałku:shake: :p [/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3][COLOR=#ff0000]Może wrócić albo nie,[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000]dlatego potwierdzę jeszcze wszystko [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]w piątek wieczorem[/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

:p [quote name='pAuLiNka & Mika']To jak? Co z jutrzejszą łapanką ;)?[/quote]

[SIZE=3][COLOR=blue][B]Niestety [/B][/COLOR][/SIZE]
[CENTER][SIZE=6][COLOR=blue][B]ODWOŁUJĘ[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=6][COLOR=red][B]JUTRZEJSZĄ ŁAPANKĘ!!!!:p [/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]


[B][SIZE=3][COLOR=blue]Sunia nie pokazała sie do dziś.[/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=3][COLOR=blue]Więc prawdopodobnie [/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=3][COLOR=blue]nie będzie jej tam też jutro.:shake: [/COLOR][/SIZE][/B]



[B][SIZE=3][COLOR=blue]Plan nadal aktualny[/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=3][COLOR=blue]ale [COLOR=red]trzeba poczekać aż wróci[/COLOR].:p [/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pAuLiNka & Mika']Szkoda że nici z jutrzejszego "wypadu" :/ :/[/quote]

[B]nic straconego:evil_lol: [/B]
[B]wypadniemy sobie;) w tym wygodniu[/B]:evil_lol:

bo sunia odnalazła się i leży przy sklepie Nike
na rogu Lipowej i Sienkiewicza.

Znaczy - [B]wróciła[/B].

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...