Jump to content
Dogomania

Białystok - wątek zbiorczy, mamy przepełnione DT...


Guest monia3a

Recommended Posts

Guest monia3a

[quote name='m@dzi@']Cóż, ja coś wiem!

Otóż niedawno do suni dołączył bezdomny piesek, i razem sobie żyli. Te odłowione dwa psiaki z końcowego 5 to właśnie oni...[/quote]

To i dobrze, nie będą już marzły przynajmniej ;)

Link to comment
Share on other sites

Marzły jak marzły, choc to też ważne,
ale tam będa bezpieczne.
Dzięki Moniu, że sie tym zajęłaś.
I to, że jest w schronisku w niczym nie przeszkadza
- można pomagać w szukaniu jej nowego domu.

Przepraszam, że dopiero teraz o tym piszę,
ale proza życia - od tygodnia jestem chora.



[CENTER][FONT=Book Antiqua][SIZE=4][FONT=Verdana]Z okazji wspomnienia Św. Franciszka [/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=4][FONT=Verdana]z Asyżu wielkiego miłośnika wszelkiego stworzenia[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=4][FONT=Verdana]serdecznie zapraszamy[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=4][FONT=Verdana][U]w niedzielę 12 października 2008 roku [/U][/FONT][/SIZE][/FONT]
[U][FONT=Book Antiqua][SIZE=4][FONT=Verdana]o godz. 12,15 [/FONT][/SIZE][/FONT][/U]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=4][FONT=Verdana]do Choroszczy na Mszę Świętą polową[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=4][FONT=Verdana]w intencji o błogosławieństwo Boże właścicielom [/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=4][FONT=Verdana]i opiekunom wszelkich zwierząt, która będzie [/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=4][FONT=Verdana]sprawowana [/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=4][FONT=Verdana]na błoniach Jana Pawła [I]II[/I][/FONT][/SIZE][/FONT]
[SIZE=4][FONT=Verdana][FONT=Book Antiqua][FONT=Verdana]/ za kościołem i klasztorem podominikańskim/[/FONT][/FONT][/FONT][/SIZE]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=4][FONT=Verdana]Eucharystia zakończy się uroczystym obrzędem [/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=4][FONT=Verdana]błogosławieństwa zwierząt.[/FONT][/SIZE][/FONT]
[U][FONT=Book Antiqua][SIZE=4][FONT=Verdana]Zapraszamy wszystkich opiekunów zwierząt. [/FONT][/SIZE][/FONT][/U]
[U][FONT=Book Antiqua][SIZE=4][FONT=Verdana]ze swoimi pupilami.[/FONT][/SIZE][/FONT][/U][/CENTER]


Jeśli ktoś nigdy jeszcze na takiej mszy nie był,
naprawdę warto pojechać. Bo fajnie.
Jeśli był, to w sumie zachęcać nie muszę.
Oby pogoda dopisała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anna & 137']Monia wstawi niedlugo zdjecia.[/quote]
Mam, to wstawię :)

[CENTER][IMG]http://www.imagic.pl/files/3384/Kurczak/sunia_01.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.imagic.pl/files/3384/Kurczak/sunia_02.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.imagic.pl/files/3384/Kurczak/sunia_03.jpg[/IMG]
[/CENTER]
[LEFT]Rzeczywiście cukiereczek:loveu:[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Dopiero mi się dogomania otworzyła :angryy:
Zdjęcia juz są więc nie wstawiam :evil_lol:

Sunia śliczna i widać, że zadbana pewinie komuś się zgubiła.

Link to comment
Share on other sites

Ależ oryginalny ten psiak! Pewnie nie będzie długo szukał domu... :roll: :cool3:

Czy ta sunia, co miała byc szczeniakiem była tak szaro-czarna, malutka z niebieską obróżką? Jeśli to ta, to napiszę tylko, że jest cudowna i że strasznie rozpacza w schroniskowym boksie :shake: Nie znalazłby się dla niej jakiś tymczas? Też pewnie szybko pójdzie, bo jest malutka i śliczna i bardzo łagodna. Ale 3 miesięcy nie ma. Już szybciej 13 :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona&Wiki']UWAGA PILNA PROŚBA:

We środę 7 października w oklicy Plażowej zaginęła duża suka:
powyżej kolana, biszkoptowa, długa sierść,
ma dwie obroże (czerwoną i p/kleszczową)

Jesli ktoś cos wie na jej temat -
proszę o kontakt tel. 085 / 743-13-13[/QUOTE]


hmm czy ta sunia jest młoda i z postury przypomina huskiego? jesli tak to ją przed wczoraj widziałam w Hryniewiczach

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='Bakteria']Ależ oryginalny ten psiak! Pewnie nie będzie długo szukał domu... :roll: :cool3:

Czy ta sunia, co miała byc szczeniakiem była tak szaro-czarna, malutka z niebieską obróżką? Jeśli to ta, to napiszę tylko, że jest cudowna i że strasznie rozpacza w schroniskowym boksie :shake: Nie znalazłby się dla niej jakiś tymczas? Też pewnie szybko pójdzie, bo jest malutka i śliczna i bardzo łagodna. Ale 3 miesięcy nie ma. Już szybciej 13 :lol:.[/quote]

Nie ona była czarno brązowa, taka jamnikowata :evil_lol:
napewno nie miała obróżki
aha i była w trakcie wymiany ząbków

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaMag']hmm czy ta sunia jest młoda i z postury przypomina huskiego? jesli tak to ją przed wczoraj widziałam w Hryniewiczach[/quote]

Chyba nie, bo ta sunia co prawda jest większa, ale ma takie na wpół przyklapniete uszy, jest brązowawa. Ma ponad rok. Szkoda, że nie mają zdjęcia... Poradziłam też by zadzwonili do schroniska.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam dzisiaj zdjęcie, zaraz Ci prześlę, wstaw jak możesz. Wysłałam e-maila do schroniska z tą fotką, ale zobacz jutro jak możesz. Okazało się, że to sunia matki mojej koleżanki z pracy. Kobita ok. 80-tki, więc sama nie nachodzi, a nikt jej za bardzo nie pomoże szukać, chyba, że my... :Help_2:Tak to już jest, nie wszystkich obchodzi co musi przeżywać zagubiona psinka...

Link to comment
Share on other sites

A ja nie wiedziałam od kogo ten e-mail... Zaraz wstawiam.

[IMG]http://img376.imageshack.us/img376/9506/funiauc4.jpg[/IMG]

Takie maleństwo, ale widac jak się przyjrzy.

Nie kojarzę jej w schronisku :shake:. Zaraz tu drugą wolontariuszką ściągnę.

Za to ta:

[IMG]http://photos02.allegro.pl/photos/400x300/448/01/12/448011277_3[/IMG]

chyba dzisiaj trafiła. Rozumiem, że to ktoś z TOZ-u wezwał schronisko? Czy sami ją odłowili?

Link to comment
Share on other sites

Tej pierwszej suczki nie kojarzę, w kwarantannie jej nie było. Przez schronisko przewija się tyle psów, że ciężko wszystkie spamiętać.
Aczkolwiek tą drugą poznaje, bo jest dość charakterystyczna, chociaż zdjęcie jest mało wyraźne. Chyba ktoś ją przywiózł bo widziałam pręgowany pysk w samochodzie przed schroniskiem jak wychodiłyśmy na spacer, a jak wróciłyśmy to suczka już była na wybiegu.

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='Bakteria']Za to ta:

[IMG]http://photos02.allegro.pl/photos/400x300/448/01/12/448011277_3[/IMG]

chyba dzisiaj trafiła. Rozumiem, że to ktoś z TOZ-u wezwał schronisko? Czy sami ją odłowili?[/quote]

JA nie wiem jak to było :-o
Suni robię cały czas allegro i jeszcze będzie trwało pare dni. Do kogo dać namiar??

Link to comment
Share on other sites

Sunia ta została zawieziona w sobotę rano do schroniska. Przybląkała się do kolezanki trzy tygodnie temu i przez te trzy tygodnie pałętała się wokół.

Robiliśmy allegro bo chcieliśmy, żeby znalazła dom. Ponieważ zaczęła robić szkody wokół została odwieziona do schroniska.

Niestety po południu znowu znalazła się u koleżanki :mad:. Z kolegą. Nie wiem jakim cudem, ale udało jej się uciec.

Z tego co wiem, to dziś znowu ją zawiozą.

Na ten moment nie wiem, czy jest w schronisku czy nadal plącze się u koleżanki.

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='karina1002']

Niestety po południu znowu znalazła się u koleżanki :mad:. Z kolegą. Nie wiem jakim cudem, ale udało jej się uciec.

Z tego co wiem, to dziś znowu ją zawiozą.

Na ten moment nie wiem, czy jest w schronisku czy nadal plącze się u koleżanki.[/quote]


Jestem w szoku :crazyeye:
Jakim cudem ona trafiła do Twojej koleżanki spowrotem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No właśnie... Jakim cudem wydostała się z boksu i za bramę schronu :lol: ? Czary mary. Niech ją lepiej w boksie zamkną, bo tak w kółeczko będzie odwożona... Ale swoją drogą się nie dziwię, że spierniczyła. Była maksymalnie przerażona i zestreswana :-(. Ogon pod siebie, warczenie z lęku i te sprawy.

Karina, kiedy ten psiak trafił? Jeśli w sobotę po 14 to nie miałam szansy go "spotkac". Albo z takimi obrażeniami po prostu siedzi w szpitaliku, a tam ostatnio nie zaglądałam. Nic o nim nie wiem :shake:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...