Jump to content
Dogomania

Białystok - wątek zbiorczy, mamy przepełnione DT...


Guest monia3a

Recommended Posts

Ja zapomniałam wam powiedzieć jak jechałam rowerem w poniedziałek lub we wtorek to na ul. Hetmańskiej przy zakładzie karnym szedł sobie mały rudy piesek coś w typie mego Bursztynka. Gdy go zawołałam to zaczął uciekać wprost pod nadjeżdzające samochody, ale monitorowałam go aż bezpiecznie przeszedł na druga strone ulicy i kierowła sie pod wiadukt (ten nowy).Widać, że juz błaka się od dłuższego czasu bo zapuszczony, przestraszony i strasznie chudy. Będe tam zagladać jak będe przejazdem

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='asika5'][URL]http://www.dogomania.pl/threads/208253-Dobry-domek-czeka-na-psa-w-typie-beagle-cocer-spaniel-!?p=16929365&posted=1#post16929365[/URL]

monia3a Maję tu wstawiłam[/QUOTE]

Dzięki za pamięć :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaszanka']to chyba od niedawna co?
Asia orientujesz sie moze czy te foksy " Adzik" i "Orsay" zostały obstrzyżone i wyglądaja atrakcyjnie - bo jak sie ogląda zdjecia ze schronu to nieciekawe są.[/QUOTE]

Kaszanko ja już kilka tygodni nie byłam w schronisku. Mam teraz szkolenia i pracę w domu na głowie, więc ciężko mi się wyrwać. Jeśli psiaki poszły do adopcji, to jest to zaznaczone na stronie schronu. Co do jakichkolwiek zabiegów pielęgnacyjnych, to nie liczyłabym na to.

Link to comment
Share on other sites

Asia na stronę schroniska od czasu do czasu wchodzę bo "kibicuję" niektórym psiakom w szybkim znalezieniu domku.
Foksy nadal są do adopcji. powiedz mi tylko, czy jakby sie załatwiło maszynkę do golenia to pozwoliliby wykonać odkołtunienie? żeby chociaż kształt psa wydobyć i żeby mordka widoczna była. Bo takich zaniedbanych psiaków to raczej niekt nie bedzi chciał.
Foksiki chociaż uparte i szalone ale naprawdę kochają domowników i przebywanie blisko ludzi. Żebyście widzieli jak Mulan potrafi się wtulać w człowieka :) a do tego stara się przy tym burczeć coś na wzór kociego mruczenia.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam takiego maila Witam serdecznie. Chciałabym prosić Panią o pomoc w znalezieniu domku dla szczeniaków. Może zna Pani kogoś, kto akurat szuka psiaka. Szczeniaczków jest 8 - 4 suczki i czterech chłopców. Matka to piękny owczarek niemiecki, ojcem był też duży owczarkowaty pies. Po prostu moim zdaniem to jest zaniedbanie ze strony ludzi, opiekujących się suczką. No ale teraz to już pozamiatane. Pieski są piękne, bardzo lgną do człowieka. Jak widzą kogoś na podwórzu, to od razu piszczą i skomlą, żeby podejść do kojca i się z nimi pobawić i popieścić. Bardzo potrzebują kontaktu z człowiekiem i dobrego domku. Myślę, że świetnie się sprawdzą, jako pieski stróżujące. Obecnie przebywają w ośrodku w lesie na Pietraszach (tam gdzie też uczę). Ale myślę, że jestem w stanie dowieźć takiego malucha na terenie miasta i w okolice miasta. Może przypadkiem znajdzie się chętny wśród Pani znajomych:)))) Pozdrawiam. Sylwia
Może ktos z forumowiczów mógł by pomóc.Mam dwa zdjęcia ale nie umiem wkleić

Link to comment
Share on other sites

[quote name='liv50']Dostałam takiego maila Witam serdecznie. Chciałabym prosić Panią o pomoc w znalezieniu domku dla szczeniaków. Może zna Pani kogoś, kto akurat szuka psiaka. Szczeniaczków jest 8 - 4 suczki i czterech chłopców. Matka to piękny owczarek niemiecki, ojcem był też duży owczarkowaty pies. Po prostu moim zdaniem to jest zaniedbanie ze strony ludzi, opiekujących się suczką. No ale teraz to już pozamiatane. Pieski są piękne, bardzo lgną do człowieka. Jak widzą kogoś na podwórzu, to od razu piszczą i skomlą, żeby podejść do kojca i się z nimi pobawić i popieścić. Bardzo potrzebują kontaktu z człowiekiem i dobrego domku. Myślę, że świetnie się sprawdzą, jako pieski stróżujące. Obecnie przebywają w ośrodku w lesie na Pietraszach (tam gdzie też uczę). Ale myślę, że jestem w stanie dowieźć takiego malucha na terenie miasta i w okolice miasta. Może przypadkiem znajdzie się chętny wśród Pani znajomych:)))) Pozdrawiam. Sylwia
Może ktos z forumowiczów mógł by pomóc.Mam dwa zdjęcia ale nie umiem wkleić[/QUOTE]
Moje zdanie jest takie: jak ludzie wysterylizują sukę i wykastrują psa to można im pomóc w szukaniu domów, ale tylko pod tym warunkiem!

Ja was proszę o pomoc dla psa koczującego na grobie swojego Pana:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/208411-Najwierniejszy-z-wiernych-koczuje-na-grobie-Pana[/url].

Link to comment
Share on other sites

Witam słuchajcie. Znalazłam ogłoszenie pewnej kobiety która jest z okolic Suwałk:
Kupię lub przyjmę pieska/suczkę rasową Byle jakiej rasy . Piesek bedzie mieszkał w domu z 1,5h ogrodem. Proszę o szybki kontakt Pod nr tel xxx-xxx-xxx bądź adresem email : xxxxxxxxxxxx .
Skontaktowałam się z Panią. Pani chciałaby właśnie pieska w typie rasy gdy zapytałam czy ma jakąś konkretnie na myśli odpowiedziała że jest zainteresowana mniejszym pinczerkiem bądź inne mniejsze rasy, może być także husky , labrador. Pani chciałaby aby piesek był do 6 lat,oraz aby lubił dzieci gdyż Pani posiada córkę w wieku gimnazjalnym oraz 4 latkę. Posiada również Koty. Oczywiście jak najbardziej jeśli Pani jakiś piesek się spodoba domek zostanie sprawdzony od A-Z również sprawdzona będzie wiedza co do rasy na jaką Pani się zdecyduje. Od siebie dodam , że najlepiej aby to był piesek z DT bo taki odrazu ze schroniska też nie wiadomo jak będzie się w domu zachowywał...Aa i bym zapomniała Pani zgadza się na wizytę przedadopcyjną po adopcyjną oraz umowę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dreag']Mała różnica w porównaniu z pinczerkiem:evil_lol:[/QUOTE]

W sumie doberman to też pinczer;)
A tak swoją drogą, to nie bardzo rozumiem o co chodzi tej pani. Gdy ktoś chce psa w typie określonej rasy-sytuacja jest jasna. A tutaj pies ma być obojętnie jakiej rasy? Żeby sąsiadom można się było pochwalić? Kundelek nie robi wrażenia.

Link to comment
Share on other sites

Ale on nie bedzie do pilnowania dzialki ;p bedzie mieszkal w domu tylko ze bedzie mial gdzie sie wybiegac :)
Hm wiem ze nie powinno sie skreslac takiej osoby bo moze akurat jakis fajny sie trafi..
Hm tylko narazie nie mam zadnych propozycji dla Pani .. Macie jakies? To wysle emailam, i poproszę o watek tego Pikselka :) a nuż widelec może się spodoba ;] warto spróbować

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Piksel to psiak z mojego podpisu, ten z odmrożonym penisem. Jest już wyleczony i może iść śmiało do adopcji, podeślij Pani zdjecia jest ich kilkanaście na wątku, a nuż chłopak się spodoba ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Paulina[/B], kilka psów do prezentacji:

Foksterier ze schronu Orsay! Bardzo w typie rasy, potrzebuje terenu do wybiegania się:) [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2488963/dsc02573"][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi50/1e84c132000768b14d7a236f/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]

[CENTER][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][COLOR=black]2-3 letni foksterier szuka nowego właściciela, bo poprzedni[COLOR=black]... [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=black]No właśnie... Wiadomo tylko tyle, że nosił kiedyś obrożę, bo ma odciśnięty pas wokół szyi. Obecnie biega koło bloków, śpi biedak pod balkonami, jest trochę zaniedbany, ale po doprowadzeniu do ładu będzie z pewnością pięknym "rasowcem". To bardzo sympatyczny, wesoły psiak, bardzo lgnie do ludzi, każdego wita jak najlepszego przyjaciela, przymila się po głaski. Dogaduje z innymi psami. Kto da mu odrobinę siebie? [/COLOR][/SIZE][COLOR=navy][COLOR=navy][COLOR=black][SIZE=2]Tel. 507 764 557[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=navy][/CENTER]
[FONT=Times New Roman]

[/FONT][/COLOR]


Labladoro-wilczur:)
[URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2611930/dsc02795"][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi1256/c27b2b6d0022eece4dd53896/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]
[COLOR=black][SIZE=2]To spokojny, trochę nieufny psiak. Żyje w zgodzie z innymi psami, bardzo lubi [/SIZE][SIZE=2]koty. Ma nietypowe piękne szaroniebieskie oczy i brązowy nos. Bardzo [/SIZE][SIZE=2]chciałaby mieć swój dom. Może ktoś chciałby go przygarnąć? Nie na [/SIZE][SIZE=2]łańcuch!!! [/SIZE][SIZE=2]Tel. 507764557[/SIZE] [/COLOR]

Nasz Garecik, ok. 4 letni:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/204351-Garet-śliczny-pies-w-typie-ON-potrzebuje-wsparcia-finansowego?p=16518313#post16518313[/URL]
[URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2515240/dsc02667"][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi893/9827f5aa002cc0154d8e35f2/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]

Wczoraj dzwoniła koleżanka. Pod jej płotem (ma w obejściu agresora, inaczej mówi, że by go wzięła, nawet na stałe, ale nie ma mowy) przybłąkał się śliczny, ok. 6-7 psiak w typie owczarka niemieckiego, strsznie lgnie do ludzi, potem będę miała zdjęcie, bardzo chciałaby znaleźć mu domek, zanim trafi do schronu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanna019']Moje zdanie jest takie: jak ludzie wysterylizują sukę i wykastrują psa to można im pomóc w szukaniu domów, ale tylko pod tym warunkiem![/url].[/QUOTE]

Tak samo uważam. My pomagamy naprawdę potrzebujacym psom, a szczeniaczki niech wrzuci na BO - jako ogłoszenie płatne i czeka na info. Moim zdaniem nie widzę zadania dla dogomaniaków.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...