Jump to content
Dogomania

Flawia już w nowym domu! Jest pięknie! :)


Agnieszka.D

Recommended Posts

Aguś, chciałabym Ci bardzo podziękować za tak dobrą opiekę nad "moją" Flawią. Gdyby nie Ty pewnie dalej siedziałaby w schronie i zapadałaby na zdrowiu. Pamiętaj o mnie jak będziesz jechać do Bielska. Oliwka zostanie z tatą, albo pojadą z nami na wycieczkę do BB :P.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 587
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozmawiałam wczoraj z Pan Basią ;)
Flawia jest bardzo, bardzo zadowolona. Cieszy się z dosłownie wszystkiego :) :loveu:
Było kilka spięć między nią a Filipem, ale nic groźnego. Dochodzi do nich np. na spacerach, kiedy energiczna Flawia szaleje i zachęca Filipa do zabawy dobijając do niego, lub też w domu. Pani Basia głaskała Filipa, Flawia podeszła aby też się poprzytulać, no i robi się kocioł. Psy cały czas się docierają, na pewno w końcu się ułoży między nimi. Najważniejsze, że opiekunka nie boi się i trzyma rękę na pulsie. Z Zoyą Flawik ma bardzo ładny kontakt, nawet trochę staruszkę rozruszała nasza czarna krówka :). Wyciąga ją z depresji po śmierci Iskierki, z którą Zoya była bardzo blisko. 2 dni temu Flawia uporczywie zachęcała ją do zabawy i podobno była blisko sukcesu :). W ogrodzie czy też na spacerach Flawia jak zawsze cieszy się każdą sekundą i biega w kółko z prędkością światła, co bardzo dziwi pozostałą dwójkę :cool3:
Rano nie jest chętna do jedzenia suchej karmy (już u mnie zrobiła się wybredna, suche jest BLE). Później natomiast wyjada z misek swoich kolegów. Pani Basia stara się to kontrolować, jednak Flawia to spryciula ;).
Czuje się już w miarę pewnie w nowym domu, nie chodzi krok w krok za swoją Panią, jednak do ogrodu bez niej nie chce wyjść. Legowiska psiaki mają na piętrze. Flawia znosi tam wszystkie zabawki, a później biega z nimi na dół. Pani Basia śmieje się, że wyprowadza je na spacer :eviltong:. Niestety, zdarza się Flawce załatwić się w nocy w domu. U Pani Eweliny też się to zdarzało, u mnie nie. Na pewno się w końcu nauczy co i jak, jestem o to spokojna.
Już kilka razy psiaki zostały same. Jak widać Flawia nie uciekła, nie widać żadnych podkopań. Mam nadzieję, że jest jej raźniej w towarzystwie psów.

Szczęśliwa Flawia - o taki finał chodziło:multi:

Link to comment
Share on other sites

Mam nowe wieści! Mianowicie Flawia i Filip zostali wiernymi przyjaciółmi, bawią się razem, jedno za drugim łazi :) wiedziałam że się zgrają w końcu! Flawka codziennie biega szczęśliwa na spacerach i kąpie się w rzeczce :loveu:. Niebawem do ich ekipy dołączą 2 kotki z kliniki Eweliny :razz:

Link to comment
Share on other sites

Mam to samo :) jeszcze dziś w schronie spotkałam Panią Ewę - przyjaciółkę Pani Basi. Nie mogła się nachwalić :) powiedziała, że Flawia dała Filipowi i Zoyi drugie życie :) dosłownie brak jej było słów żeby opisać jaka Flawia jest cudowna :) od kilku dni już zachowuje czystość w 100%, cieszy się dosłownie każdą chwilą :) już je swoją michę, ale cudzą też nie pogardzi :D za twarożek dałaby się pokroić :) ale i tak człowiek jest na pierwszym miejscu, jest wpatrzona w Panią Basię jak w obrazek, z wzajemnością :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dostałam kilka fotek świętej trójcy :) niestety niewyraźne, ale coś tam widać :)

Tak sobie Flawka Filipa wychowała :D
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-_kxDMEYB5Qg/VADQqKtid5I/AAAAAAAD95E/uOGpo3pE7Ko/w306-h510-no/10656481_720676941302560_721687939_n.jpg[/IMG]
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-CX20pfELs4U/VADQpg8jp4I/AAAAAAAD944/CvpIuGaAJSM/w306-h510-no/10634250_720676937969227_1317697261_n.jpg[/IMG]

Zebranie w kuchni, ciekawe czego dotyczyło :) :) :)
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-gIbpEIzqxXk/VADQp5XX4XI/AAAAAAAD95A/p38uFVA-S8Q/w702-h421-no/10656119_720676954635892_1363450171_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...