Jump to content
Dogomania

]:-> Szarobure suki i ich podłe życie <-:[


asiak_kasia

Recommended Posts

[quote name='asiak_kasia']no z pkp jedzie 68 i 51 tam w okolice hotelu Polonez, potem z buta już ten kawałek można :cool3:

aaaaa...bedzie komu tyłek obrabiać :loveu: tylko pamiętaj, trzymamy się wersji, że Pola był grzeczna i kochaniutka :evil_lol:[/QUOTE]

Y ja nie wiem gdzie hotel Polonez ale wiem gdzie jechać :diabloti:
Spoko :) Wymyślimy, że byłaś z obiema sukami i ja z obiema i były idealne... Ale niestety na zdjęcia się tylko Pola załapała bo... coś tam :evil_lol:
Co do obrabiania to usiądziemy i będę Ci pokazywać kto jest kto :loveu: A potem obrobimy nieobecnym :diabloti: Albo na odwrót :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Okamia']Y ja nie wiem gdzie hotel Polonez ale wiem gdzie jechać :diabloti:
Spoko :) Wymyślimy, że byłaś z obiema sukami i ja z obiema i były idealne... Ale niestety na zdjęcia się tylko Pola załapała bo... coś tam :evil_lol:
[B]Co do obrabiania to usiądziemy i będę Ci pokazywać kto jest kto :loveu: A potem obrobimy nieobecnym :diabloti: Albo na odwrót [/B]:eviltong:[/QUOTE]

:loveu:brzmi jak niezła zabawa :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']o tak tak :loveu: i w ogole będzie sielsko anielsko :evil_lol:[/QUOTE]

No ba :loveu: Amber ty jako, że masz autko przywieź grilla i kiełbaski. Chyba, że Jari nam upoluje jakiegoś pieska jako pies myśliwski :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']No ba :loveu: Amber ty jako, że masz autko przywieź grilla i kiełbaski. Chyba, że Jari nam upoluje jakiegoś pieska jako pies myśliwski :evil_lol:[/QUOTE]
Jari poluje tylko w norze, jako wybitny norowiec... trzeba by było jakąś cziłkę tam wrzucić :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']:loveu:

będzie bowsko i bede miała fociszki :loveu: i poogladam sobie burdelki, i najpewniej najem się wstydu za swojego kundla :evil_lol:[/QUOTE]

Nikomu nie powiem :eviltong: Nelka chciała wszystkie pieski zjeść jak z nią byłam (Olusia Lucusia też:loveu:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']
łe to akurat w tym względzie się zachował super. Ja tam Poli nie ufam bo ona krzywdy realnej im zrobić nie chce, ale w zabawie jest nachalna, i takie jedno sztuchnięcie nosem mogło by być tragiczne w skutkach :shake: Joko ma olew, ale u iej ten olew jest do czasu, aż się nadarzy okazja, wtedy po prostu by capnęła. No i jest w zasadzie kilkudziesięcio kilogramowym bydlątkiem :diabloti:
[/QUOTE]

nie no, nie używam, że zachował się źle ;) byłam tylko najpierw zła, że chce sikać po 5h snu :evil_lol:
on niby też chce się bawić z prosiakami, ale ja wolę, żeby się nie bawił. różnie może być. lubi wylizywać Tosię :evil_lol: a temu durniowi nic to nie przeszkadza, no ale wiadomo, to skinny :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Nikomu nie powiem :eviltong: Nelka chciała wszystkie pieski zjeść jak z nią byłam (Olusia Lucusia też:loveu:)[/QUOTE]
awiam gdzie mam jej kolce

łe to spoko, ona zeżreć nie zechce, co najwyzej polizac, poskakać, i ogólnie dać upuśc nadmiarowi energii, i tak się włąsnie zastanawiam gdzie mam jej kolce? :evil_lol:
Poza tym dawno nie byłam z nią w mieście, wiec na pewno odwali jakąś wiochę :loveu:

[quote name='motyleqq']nie no, nie używam, że zachował się źle ;) byłam tylko najpierw zła, że chce sikać po 5h snu :evil_lol:
on niby też chce się bawić z prosiakami, ale ja wolę, żeby się nie bawił. różnie może być. lubi wylizywać Tosię :evil_lol: a temu durniowi nic to nie przeszkadza, no ale wiadomo, to skinny :diabloti:[/QUOTE]

U nas sprawdziło się bezwzględne warowanie Poli. I ona sobie obserwuje, świnie latają i jest luzik. Chociaz nie zaufam jej na tyle, żeby ją puścić bez komendy w prosiaki...:roll: Ona ma o tak problem z emocjami, a to jest świetne cwiczenie na opanowanie.
A co do wylizywania świnek-moje się same nadstawiaja. Jak pies podchodzi pod klatkę to wystawają ryje i zady do lizania...:stupid:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']


U nas sprawdziło się bezwzględne warowanie Poli. I ona sobie obserwuje, świnie latają i jest luzik. Chociaz nie zaufam jej na tyle, żeby ją puścić bez komendy w prosiaki...:roll: Ona ma o tak problem z emocjami, a to jest świetne cwiczenie na opanowanie.
A co do wylizywania świnek-moje się same nadstawiaja. Jak pies podchodzi pod klatkę to wystawają ryje i zady do lizania...:stupid:[/QUOTE]

Etna myślę też by wyleżała w komendzie gapiąc się na prosiaki, ale dla mnie jest wtedy zbyt napięta, dlatego po przeprowadzce chcę coś z tym zrobić. boję się, że zrobiłaby im krzywdę, nawet niechcący :roll:
orety, kto wie, może Tosiczka niedługo też zacznie tak robić :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']Etna myślę też by wyleżała w komendzie gapiąc się na prosiaki, ale dla mnie jest wtedy zbyt napięta, dlatego po przeprowadzce chcę coś z tym zrobić. boję się, że zrobiłaby im krzywdę, nawet niechcący :roll:
orety, kto wie, może Tosiczka niedługo też zacznie tak robić :evil_lol:[/QUOTE]

Pola na poczatku tez leżała podjarana, jak luzowała, w kóncu, to był smak i zwolnienie z komendy i tak do skutku. Teraz sama się kładzie jak widzi, że otwieram klatkę. Także kwestia treningu, pies sam z siebie wiecznie w stanie ekscytacji byc nie może, w końcu musi odpuścić, kwestia wytrzymania do tego momentu ;)

Moim świniakom to chyba sprawia przyjemność, bo tkwią w bezruchu, jak pies przestanie, bo zaczynają drzeć pyski :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...