Jump to content
Dogomania

]:-> Szarobure suki i ich podłe życie <-:[


asiak_kasia

Recommended Posts

[quote name='Amber']Mój brat regularnie oddaje krew... [B]Żeby mieć zwolnienie z pracy[/B] :eviltong:[/QUOTE]

oj tam oj tam, taki drobny szczególik, kto by sobie tym głowe zawracał :evil_lol:


aaaa Oleczku to się koniecznie pochwal wynikiem, mam nadzieje nagatywnym ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='motyleqq']bo mam astmę ;) chyba pół roku albo rok, jak dobrze pamiętam, trzeba być wolnym od ataków, żeby móc oddać krew. niestety ja mam duszności po każdej zabawie z psem :evil_lol:[/QUOTE]


wow nawet nie wiedziałam, że przy astmie nie wolno. Koleżanka też bardzo chciała ale okazało się że ma anemię :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia']wow nawet nie wiedziałam, że przy astmie nie wolno. Koleżanka też bardzo chciała ale okazało się że ma anemię :roll:[/QUOTE]

no gdzieś tam widziałam przy jakiejś akcji zachęcającej do oddania. ja bym chętnie oddała, może po wyprowadzce się uda, bo wiadomo że obecność kotów mi nie pomaga ;) tyle czekolady :loveu: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja tam niestety mam inny problem, na widok krwi mdleje, ale tylko swojej, komuś jak się leje, to pikuś. Jak mi się w zyłe wbijają, to sru, leże jak długa, serducho mi wali, i ogólnie jest nieciekawie. Raz byłam, skonczyło się na tym, że krew tryskała po całym pokoju i pielęgniarkach, a ja tam mdlałam i zieleniałam na przemian. Never ever never! :evil_lol:


No i w sumie w paczuszce jest 8 czekolad, wiec jak idzie TZ -8, tesciu-8, tesciowa-8 i szwagierka-8, a ze moja rodzinka czekolady nie jada, to mam zawsze zapasik, i potem jest do placuszków, deserów i w prezencie bachorom, które do nas przyłazą :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Mi brat czasami łaskawie podaruje... gorzką :diabloti:

Resztę zostawia na własny użytek :lol:[/QUOTE]

wredny brat, ale w sumie co się dziwić, moi to by mnie nawet jedną kostką nie poczęstowali... :diabloti:
trudno się im w sumie dziwić, jeden 2,03 m wzrostu, drugi 18lat i 199cm :evil_lol:

Bochenek chleba to jedzą na raz-na kolację :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

Mój brat ma z 180ileśtam ale waży z 90ileś tam :diabloti:

Jak przychodzi do mnie to musowo muszę chować żarcie. Jak coś zostanie na wierzchu, nie daj Boże coś słodkiego... Mogę się pożegnać :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Mój brat ma z 180ileśtam ale waży z 90ileś tam :diabloti:

Jak przychodzi do mnie to musowo muszę chować żarcie. Jak coś zostanie na wierzchu, nie daj Boże coś słodkiego... Mogę się pożegnać :p[/QUOTE]

skad ja to znam? :evil_lol:

a to jeszcze wszystko smarkate wiec rośnie, wiec głodne wiecznie :roll: Lepiej ich ubierać niż karmić :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...