Jump to content
Dogomania

]:-> Szarobure suki i ich podłe życie <-:[


asiak_kasia

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Amber']E... pewnie i tak nie napiszecie... Wiecie ile się trzeba prosić, żeby ktoś głupią nazwę hodowli napisał, a co dopiero taki sikret? :shake: :eviltong:[/QUOTE]

no właśnie to jest ten sekret. Ta tajemna wiedzą, niedostępna dla ogółu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natija']a ja wiem skad sie biora zaj..biste psy-od nas z domu,bo mu przeciez zajeb..ste jestesmy:evil_lol:[/QUOTE]

ee tam nie znasz się :eviltong:

zajebiste psy to mogą miec tylko prawdziwi znaffcy psiej psychiki, z wieloletnim doświaczeniem, i kontaktami zagramanicą. Ty masz zwykłe kundle :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

ej na prosze wszystko sie zgadza co napisalas,doswiadczenia mam,znawca psiej psychiki jestem w koncu pare lat temu testy zdalam,kontakty zagraniczne tez sie zgadza,a co do kundli to no prawie sie zgadza,w koncu Bella to bolonka zwetna,az z Holandii:eviltong::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natija']ej na prosze wszystko sie zgadza co napisalas,doswiadczenia mam,znawca psiej psychiki jestem w koncu pare lat temu testy zdalam,kontakty zagraniczne tez sie zgadza,a co do kundli to no prawie sie zgadza,w koncu Bella to bolonka zwetna,az z Holandii:eviltong::evil_lol:[/QUOTE]

aaa to sory :diabloti: zwracam honor i upraszam o wybaczenie Jaśnię Paniom :modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natija']no odrazu lepiej to wieczorkiem ja postawie:beerchug:[/QUOTE]

:loveu: ze tez musialo Cię do tej niemcolandii wywiać...





boszzz...dochodzę do wniosku, że ludzie na dogo mają mnóstwo kompleksów i kij w dupie tak mocna wepchnięty, że aż mnie boli... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']boszzz...dochodzę do wniosku, że ludzie na dogo mają mnóstwo kompleksów i kij w dupie tak mocna wepchnięty, że aż mnie boli... :shake:[/QUOTE]

ja to bym nawet powiedziała, że są różne rodzaje tych do-dupnych kijów :eviltong:

i w ogóle, to cześć - uwolniłam się od części rodzinki, pozbierałam się po weekendzie, nadrobiłam zaległości na dogo, kochany urlopik :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]boszzz...dochodzę do wniosku, że ludzie na dogo mają mnóstwo kompleksów i kij w dupie tak mocna wepchnięty, że aż mnie boli... :shake:[/QUOTE]
:diabloti:

Dzień dobry Kasiuniu... Ja dziś drugi dzień nie poszłam do pracy :loveu:
(wiem, zaraz zostanę znienawidzona even more, za takie wyznania :evil_lol:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natija']zeby tylko w dup..ie:roll:
no wywialo,ale czasem zawiewa do Polski;)a skad jestes?[/QUOTE]

Wielkopolska, okolice N. Tomyśla :cool3: po drodze z dojczlandii :loveu:

[quote name='Instant']ja to bym nawet powiedziała, że są różne rodzaje tych do-dupnych kijów :eviltong:

i w ogóle, to cześć - uwolniłam się od części rodzinki, pozbierałam się po weekendzie, nadrobiłam zaległości na dogo, kochany urlopik :loveu:[/QUOTE]

ano. Do dupne kije ostatnio widzę wiodą prym. A może to ten sam kij tylko ma różne persony na swoich końcach? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Instant']Ale kij ma tylko dwa końce, a person jest dużo więcej! :evil_lol:[/QUOTE]

no to pewnie ma więcej końcówek ;) i pewnie z różnymi wielkościami i kształtami :evil_lol:

[quote name='natija']a ja za 3 tygodnie mam 3 tygodnie urlopiku:loveu::diabloti:[/QUOTE]

ja teoretycznie wg planu urlopowego tez pod koniec lipca mam urlop 2tyg.
Ale cholera to wie, bo niby nasz dział jest na wylocie :roll:

Link to comment
Share on other sites

Dopiero teraz przeczytałam wątek szczeniakowy i... :mdleje:

a_niusia chyba uważa, że wszyscy mają pękać z ciekawości co się u niej dzieje, jakiego psa sobie kupiła, z jakiej hodowli są itp. Mi to wisi i powiewa w stopniu najwyższym. Gordony interesują mnie tak samo jak wspinaczka wysokogórska...

Ale już zepsucie jej rozrywki i wydobycie info, które jest dostępne publicznie, to... węszenie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Dopiero teraz przeczytałam wątek szczeniakowy i... :mdleje:

a_niusia chyba uważa, że wszyscy mają pękać z ciekawości co się u niej dzieje, jakiego psa sobie kupiła, z jakiej hodowli są itp. Mi to wisi i powiewa w stopniu najwyższym. Gordony interesują mnie tak samo jak wspinaczka wysokogórska...

Ale już zepsucie jej rozrywki i wydobycie info, które jest dostępne publicznie, to... [B]węszenie [/B]:lol:[/QUOTE]

:evil_lol:

czuję się z tym tak źle... :-(


już pomijam fakt, że ogólnie ruska branża kynologiczna mnie interesuje, gdyż ponieważ jeździłam tam i czasami miało się okazję poznać ciekawych ludzi. Od różnych ras. No ale sory, ide się biczować bo wiem co wpisać w wujcia google :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...