Jump to content
Dogomania

Łódź-półtoraroczna 100% jamnisia...rude cudo MA DOM!!!


Moriaaa

Recommended Posts

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak Moriaaa, to ja. Kamyczki nadal są i zaczynają być nieraz nie do zniesienia:mad: , ale je dużo więcej, więc dobrze, że biega i spala kalorie. Gdy stanowczo jej powiemy, że koniec i wrzucimy kamyczek lub pileczkę do domu, to rozumie i przez jakis czas nie prosi o rzucanie :p

Link to comment
Share on other sites

Slodka i całuśna ,ale ma u Jewki dobrze ! Widac ,że obie są szczęsliwe!!!
Też mam fotki mojej Malinki ,ale nie potrafie wklejać ! Ewo może przyjedziesz i nauczysz mnie jak to się robi ! Dzisiaj Rybcia mi napisala ,że w schronisku są 2 nowe jamniki.Co robic ja już zajamniczona na maxa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']Slodka i całuśna ,ale ma u Jewki dobrze ! Widac ,że obie są szczęsliwe!!!
Też mam fotki mojej Malinki ,ale nie potrafie wklejać ! Ewo może przyjedziesz i nauczysz mnie jak to się robi ! Dzisiaj Rybcia mi napisala ,że w schronisku są 2 nowe jamniki.Co robic ja już zajamniczona na maxa.[/quote]

Basiu, skorzystałam z tej podpowiedzi
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=68147[/URL]
wjdź tam i Ulka 18 pisze jak wstawić zdjęcia na dogo. Swoją drogą Ulka dzięki za cenne informacje:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']Slodka i całuśna ,ale ma u Jewki dobrze ! Widac ,że obie są szczęsliwe!!!
Też mam fotki mojej Malinki ,ale nie potrafie wklejać ! Ewo może przyjedziesz i nauczysz mnie jak to się robi ! Dzisiaj Rybcia mi napisala ,że w schronisku są 2 nowe jamniki.Co robic ja już zajamniczona na maxa.[/quote]
Jak to co robić? Pokazać je tu zaraz! Ja wprawdzie wyjeżdżam na 3 tygodnie, ale tyle jest jamniczych cioć, zę pomogą!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...