Jump to content
Dogomania

Cudna i delikatna Śnieżynka- Perełka ma już swoją rodzinę :).


toyota

Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aryste'][URL]http://tablica.pl/oferta/cudna-malenka-sunia-szuka-domu-ID21Knd.html#67dfd16db4;r:15;s[/URL]
:dalam ja tutaj , na tablica.pl
nazwalam sniezynka, bo milka juz gdzies widzialma u innej suni.
moze jej zrobic znowu?
nie bylo zadnego odzewu...[/QUOTE]

o ile masz czas, to mozna robic w taki sposob, ze jak ogloszenie spadnie z pierwszej strony, to kasowac i dodawac nowe...

Link to comment
Share on other sites

Mialam przed chwila telefon o sniezynke.
pani ma jednego psa- sunie latrelka. miala 2, jeden odszedl w czerwcu .
mieszka w domku z ogrodkiem.
ma sie odezwac do piatku...zobaczymy...
[U][B]Toyota[/B][/U] napisalam ci wiadomosc na priv.Pani sie pytala gdzei jest sunia, zeby ewentualnei moc ja obejzec.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aryste']Mialam przed chwila telefon o sniezynke.
pani ma jednego psa- sunie latrelka. miala 2, jeden odszedl w czerwcu .
mieszka w domku z ogrodkiem.
ma sie odezwac do piatku...zobaczymy...
[U][B]Toyota[/B][/U] napisalam ci wiadomosc na priv.Pani sie pytala gdzei jest sunia, zeby ewentualnei moc ja obejzec.[/QUOTE]

O rany!!!

Było by cudownie gdyby się udało, skąd jest ta pani?

No i pytanie, czy jeśli się zgecyduje zgadza się na wizytę przedadopcyjną?

Link to comment
Share on other sites

Tak, najpierw musi być wizyta przedadopcyjna.

[B]Sunia nie jest wysterylizowana[/B], więc podstawowe pytanie, to czy ratlerek jest wykastrowany.

Nie ma możliwości obejrzeć Śnieżynki, ona nie wychodzi z bunkra. Wyciągnięcie jej z boksu nie jest możliwe, bo psy ją atakują i gdyby się pani nie spodobała i miałaby wrócić do boksu, mogłoby dojść do pogryzienia.

Do zdjęcia wyszły wszystkie psy z boksu.

Miałam podobną sytuację z Noelką, musiałam podać dane do adopcji i wziąć jej książeczkę zdrowia do godziny 14 w sobotę, bo miałam przyjść po nią w niedzielę i zawieźć do Torunia. W boksie było 8 psów, z czego 2 czarne podpalane suczki (jedna z nich to Noelka). Z kartek na boksie wynikało, że jedna z tych czarnych podpalnych jest zaczipowana. Trzeba było wyciągnąć Noelkę i sprawdzić czy ma czip i wtedy dopasować kartkę z boksu. Jak ją wyciągnęli, nie dało rady jej włożyć z powrotem, taki był szał. Nie dałam rady na to patrzeć i wzięłam ją do siebie na jeden dzień do łazienki.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233037-Czaruś-w-DS-adopcja-schroniskowa-Czaruś-pomógł-znaleźć-dom-dla-Noelki-)-!/page4[/URL]

Ze Śnieżynką jest ta sama sytuacja. Jest ona najsłabszym psem w boksie. Psy atakują ją z byle powodu.

Edited by toyota
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...