Jump to content
Dogomania

Cudna i delikatna Śnieżynka- Perełka ma już swoją rodzinę :).


toyota

Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='toyota']Tak, obie z Agatą (agaton85) bardzo Panią namawiałyśmy. Być może uda się załatwić dzięki Agacie jakimś mniejszym kosztem, bo niestety w Bydgoszczy ceny są wysokie, co najmniej 3 stówy trzeba liczyć.[/QUOTE]


Oby tylko Państwo się zdecydowali.
Ja ostatnio od pewnej osoby nasłuchałam się takich głupot nt. sterylizacji, że to barbażyństwo, okaleczanie itp.
Aż mnie zamurowało z wrażenia. Moje argumenty trafiły w próżnię............

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Państwo nie sterylizowali swoich psiaków, ale są bardzo wrażliwi na los porzuconych i skrzywdzonych zwierząt i jak najbardziej są przeciwni rozmnażaniu, także byli przychynie do tego nastawieni.[/QUOTE]

Całe szczęście!!!!!
Toyota, nie wiesz co z tą sunią, z boksu w którym kiedyś "mieszkała" Nuteczka
[IMG]http://img203.imageshack.us/img203/7222/96898729.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Jest w schronisku, leży teraz wciśnięta w kąt budy, bo jej zimno :(. Smutny to widok.


Aparat mi się zacina na tym mrozie i nie chce robić zdjęć, chyba coś się dzieje z elektroniką.

Pojawiły się jakieś propozycje DT, DS z fb, ale na razie nie udało mi się dodzwonić na podane telefony. Chyba założę wreszcie Igiełce własny wątek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Jest w schronisku, leży teraz wciśnięta w kąt budy, bo jej zimno :(. Smutny to widok.


Aparat mi się zacina na tym mrozie i nie chce robić zdjęć, chyba coś się dzieje z elektroniką.

Pojawiły się jakieś propozycje DT, DS z fb, ale na razie nie udało mi się dodzwonić na podane telefony. Chyba założę wreszcie Igiełce własny wątek.[/QUOTE]

Tak bardzo mi jej żal, niestety nie mogę w tym momencie zabrać jej na DT.
Oby chociaż DT znalazła.
Będę cierpliwie czekać na jej wątek

Link to comment
Share on other sites

na poczatku stycznia w sprawie Igielki odezwala sie na fb Aneta P. z propozycja bezplatnego tymczasu u siebie i z mozliwym domkiem stalym, ale ludzie chcieli ja zobaczyc, gdyby nie wyszlo mala zostalaby u niej, trzeba by przewiezc ja do Warszawy, na drugi dzien dostalam info, ze sunie jednak chca na pewno tamci ludzie i podala numer do nich, wczesniej do siebie, na oba nie mozesz sie dodzwonic? moge do niej napisac w tej sprawie... ja znam te osobe tylko z fb, wiec nie wiem na ile to wiarygodne domki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Dzwoniłam przed chwilą i są same bardzo dobre wieści. Śnieżynka jest całkowicie bezproblemowym psiakiem. Została wczoraj wykąpana. Nie załatwia się w domu. Nie chce przebywać na zewnątrz, ale po załatwieniu potrzeby pędzi szybko do domu. W domu jest jej oczywiście za gorąco, bo organizm musi się przyzwyczaić do wyższych temperatur. Śnieżynka najchętniej siedzi w salonie gdzie są najczęściej domownicy. Zostało już dla niej kupione legowisko i niunia chętnie z niego korzysta. Spała grzecznie całą noc. Pies ideał.

Teraz ma na imię Perełka, bo powiedziłam Państwu, że nie jest oczywiście przyzwyczajona do imienia Śnieżynka i jak najbardziej mają wymyślić jakie im się podoba :).

Wczoraj obejrzałyśmy ją dokładnie razem z jej nową Pania i zgodnie stwierdziłyśmy "po zębach", że nie ma więcej niż 3 lata.[/QUOTE]

wspaniale wiesci! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kolejna kobietka']na poczatku stycznia w sprawie igielki odezwala sie na fb aneta p. Z propozycja bezplatnego tymczasu u siebie i z mozliwym domkiem stalym, ale ludzie chcieli ja zobaczyc, gdyby nie wyszlo mala zostalaby u niej, trzeba by przewiezc ja do warszawy, na drugi dzien dostalam info, ze sunie jednak chca na pewno tamci ludzie i podala numer do nich, wczesniej do siebie, na oba nie mozesz sie dodzwonic? Moge do niej napisac w tej sprawie... Ja znam te osobe tylko z fb, wiec nie wiem na ile to wiarygodne domki...[/quote]

Moim zdaniem, jeśli możesz skontaktuj się z tamtymi osobami, jeśli ktoś się zdecyduje dać dt lub stały
poszukamy kogoś z okolicy na wizytę przedadopcyjną

Link to comment
Share on other sites

Tez dostalam wczoraj mms-a ze zdjeciem sniezynki-perelki.
Strasznie sie ciesze ze ma taki dobry domek i ze wszystko sie uslozylo.
co do tej drugiej suni, to koniecznie trzeba probowac sie dodzwonic .
ja jestem z warszawy i moge zrobic wizyte pa w kazdej chwili.
mysle ze wszedzie jej bedzie lepiej niz w boksie w te mrozy.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...