Jump to content
Dogomania

Pies na polu ze zlamaną noga w snopku siana w potrzebie!miejsce!Świderki


karmik

Recommended Posts

[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Zamieszczone przez [B][email protected][/B]hej, chcialem podpytac co tam u psiaka? udalo sie zalatwić klatkę?
Karmik
Witam
Klatkę udało się załatwić ale pies zniknał,jezdzilam do niego 3 razy i nie widzialam go ,nie bylo tez sladow.bede jeszcze tam jezdzic i zostawiac jedzenie ,moze wroci,dzieki za zainteresowanie

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malagos']Ot, i tak się te niektóre historie kończą, niezależnie od ludzkich chęci........
Watek chyba do zamknięcia.[/QUOTE]

Tak, tak się kończą, gdy poza chęciami jest niestety niewiele działania :(

[quote name='Vicky62']Mam nadzieje,ze w najbliższych dniach [B]borysow[/B] odezwie sie co z klatką, bo naprawdę bardzo potrzebna.
A kontaktu innego do niej nie ma.[/QUOTE]
Może warto spróbować wysłać zapytanie na PW. Może była na dogo, ale nie koniecznie na tym wątku.

Link to comment
Share on other sites

Dziekuję wszystkim za zainteresowanie.Dawno tu nie zaglądałam ,bo i nie mialam z czym...bylam w okresie świątecznym u pieska 3 razy i ani razu go nie było.Osoby z którymi mam kontakt z Łukowa też go nie widziały ,prosiłam ,zeby podpytali ludzi w okolicy czy nie widzieli tam psa bez nogi i na razie czekam.Mimo staran klatka,ktora juz moglam miec nie byla potrzebna .

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...