Jump to content
Dogomania

Mocno pogryziony mały bezdomniaczek JUŻ MA DOM!


sleepingbyday

Recommended Posts

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to teraz tylko wypada życzyć wszystkim pieskom z dogo ( i nie tylko z dogo) aby Atosek zaczął szczęśliwy rok urodzaju domków dla reszty swoich krewnych - taki dobry omen na cały rok :)

PS.Dla Sleepingdybay gratulacje za super akcję i buziaki w podziękowaniu :mdrmed:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']weź, ja sama wczoraj dostałam paniki, że cos sie zbiesi....

ivette, dzięki, [B]miałam farta jak rzadko[/B] :-)![/QUOTE]


no cóż :roll:;) - fart może dopaść każdego :evil_lol: i to niespodziewanie.Biorąc pod uwagę, że Ciebie dopadł na sam początek roku i to z 13-nastką ...to powinnaś przygotować się na całą lawinę podobnych zdarzeń :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Danusiu :D - Ty się nie tłumacz:evil_lol: - Pobalowałaś pewnie fajerwerkowo ze swoimi podopiecznymi ;).
Mam nadzieję, że nie musiały Cię zamykać w łazience abyś nie bała się wystrzałów? :eviltong:
A teraz abyś nie zapadła w syndrom "niedzieli" czyli depresji z powodu braku pracy, mam dla Ciebie propozycję.Potrzebna jest pomoc na wątku Atoska.Zapraszam tam - zajrzyj proszę :).
Oczywiście resztę odwiedzających wątek farciarza/jamikopodobnego Aramiska też zapraszam na wątek kolejnego muszkietera pod opiekuńczymi skrzydłami sleepinbyday



[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/200790-Aramis-ma-1-deklaracje-stałą!!!Niedługo-straci-dom-tymczasowy!Nie-ma-na-karme!Pomocy!/page48[/URL]

Link to comment
Share on other sites

hej!
Atos na nowym posłaniu w Swoim Własnym Domu:

[IMG]http://i536.photobucket.com/albums/ff323/sleepingbyday/Atoswds_zps3bae5dac.jpg[/IMG]

njusy:
Atos rozkręca się J Z newsów J
- Ostatnio kiedy Julek w nocy zawędrował do mnie Atos przeniósł się do jego pustego łóżka, więc kupiłam mu wygodne legowisko, bardzo je polubił J
- Zdarzyło mu się także, że nie chciał jeść nic w dzień, ale wyczyścił miskę w nocy. Raz zwymiotował jak nas nie było w domu.
- Ma bzika na punkcie piszczącej zabawki- kupiłam mu taką piszczącą kość, wariuje z nią tak, że boję się czy nie dostanie zawału, język sięga do pół pasa, raz wzięłam ją z sobą na spacer to z nieuwagi i ekscytacji sturlał się z 3 schodków na podwórku. Mamy tez pierwsza szkodę- kość odłożyliśmy przed nim na biurko, potem schowaliśmy do szafy, ale widocznie zapamiętał biurko….bo je mocno obgryzł, mój tato będzie miał robótkę techniczną ;-).
- 2 razy jak mój tato wyszedł z domu to Atos wył za nim, ale chyba nie wiedział, że ja śpię w sypialni, bo jak go zawołałam to przestał wyć, ale widać, że się kumplują J Zobaczymy jak da radę w podróży do Gdyni, na razie jechał raz samochodem, krótki odcinek i dość dzikował…

Link to comment
Share on other sites

mówisz masz, wieści sa. zadzwoniła dzis do mnie koleżanka, jest z dziećmi i swoimi rodzicami w górach. atos siedzi w hotelu na klimczoku, dookoła same lasy. telefonowali na spacerze, atos ponoc zaciekawiony odgłosdami górskiego strumienia w ciemnościach.
\
jak był w gdyni, odwiedził ichj znajomy wet, zaszczepił, stwsoerdził, że atos może mieć więcej lat, bo zęby starte. może i tak. fakt, nie zachowuje się jak jesczcze młodzieńczy trójlatek, no, ale takie psy to nie taka znów rzadkość. z drugiej strony zeby dość jasne, a sąsiadka mówiłą, że rok temu, jak sie przypałętał, to był młodzieniec. ale ja go nie widziałam, więc kto to wie.


anyway atos pobryka sobie w górach przez całe ferie i to gratis, bo jako dla bezdomniaka fundacyjnego hotel zrezygnował z kosztów 30zł/dzień.

bardzo fajnie. może tam ktoś w zespole jest z naszych :-)?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...