Jump to content
Dogomania

Mocno pogryziony mały bezdomniaczek JUŻ MA DOM!


sleepingbyday

Recommended Posts

hej. dodatkowe fotki:

[IMG]http://i536.photobucket.com/albums/ff323/sleepingbyday/07-13_zpsbd6e8180.jpg[/IMG]





[IMG]http://i536.photobucket.com/albums/ff323/sleepingbyday/05-16_zps7b06548e.jpg[/IMG]





[IMG]http://i536.photobucket.com/albums/ff323/sleepingbyday/02-14_zpscebfd2f3.jpg[/IMG]

Edited by sleepingbyday
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jest bardzo grzeczny, a przy tym nie ciapa - wyszło w dt z dziećmi ;-). może w końcu poczuł sie bezpiecznie?
obawiałam się trochę o lekcję perkusji, modszy chlopak ma niezły zestaw w pokoju, ale podobno zero stresu, bardzo był ciekawy. moja zoska padłaby trupem od takich dźwięków!

w każdym razie Atos ma czas do końca grudnia, potem musi zmienić miejsce zamieszkania. albo wróci na te zakłady - do czego, oczywiście, nie możemy dopuścic. ten pies, co go pogryzł, teraz juz nie odpuści, to jasne/

Link to comment
Share on other sites

hej!

właśnie dostałam mejla - Atos zostaje w dt na stałe!!!!! dziadek chłopców - tata mojej koleżanki - zżył się z Atosem bardzo, poza tym Atos bardzo przypomina z charakteru i wyglądu jednego znajomego psa, kóry bardzo się tacie kiedyś spodobał. No i tata zawsze mowił, ze takiego jakby znalazł, to by go chciał. No i myslał, myslał, a jak się zrobiło, że za kilka dni Atos się wyprowadza, to tata zmiękł w kolanach :-).

jeszcze muszę ponegocjować kastrację. tzn kastrowany Atos będzie, tylko potrzebna rozsądna edukacja, dlaczego.

dzięki dziewczyny za wsparcie :-). ogłoszenia niepotrzebne, a ja [B]​ PROSZE O PRZENIESIENIE WĄTKU DO WESELSZEGO DZIAŁU :-)[/B]

Edited by sleepingbyday
Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']hej!

właśnie dostałam mejla - Atos zostaje w dt na stałe!!!!! dziadek chłopców - tata mojej koleżanki - zżył się z Atosem bardzo, poza tym Atos bardzo przypomina z charakteru i wyglądu jednego znajomego psa, kóry bardzo się tacie kiedyś spodobał. No i tata zawsze mowił, ze takiego jakby znalazł, to by go chciał. No i myslał, myslał, a jak się zrobiło, że za kilka dni Atos się wyprowadza, to tata zmiękł w kolanach :-).

jeszcze muszę ponegocjować kastrację. tzn kastrowany Atos będzie, tylko potrzebna rozsądna edukacja, dlaczego.

dzięki dziewczyny za wsparcie :-). ogłoszenia niepotrzebne, a ja [B]​ PROSZE O PRZENIESIENIE WĄTKU DO WESELSZEGO DZIAŁU :-)[/B][/QUOTE]

Suuuuuuuuuuper

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...