Jump to content
Dogomania

SZKIELET w lesie!! OKOLICE RADOMIA do tego ma cieczkę! UDAŁO SIĘ ZŁAPAĆ! PILNY DT!!


Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Gmina Szydłowiec
W odpowiedzi na prośbę dotycząca udzielenia informacji publicznej na temat
wykonywania zadania „opieka nad bezdomnymi zwierzętami i ich wyłapywanie" uprzejmie
informujemy co następuje:
- wyłapywaniem zajmowało się [COLOR=#FF0000]Miejskie Wysypisko Śmieci Jednostka Budżetowa[/COLOR]
Gminy w ramach zadań własnych
- w 2011 r. gmina wyłapała 25 psów, a do schroniska zostało wywiezione 18 sztuk
- w 2011 r. koszt realizacji zadania pn opieka nad bezdomnymi zwierzętami wyniósł
ogółem 28 590.94 zł. w tym:
1) koszt pobyt psów w schronisku wyniósł 22 688 zł. płatne miesięcznie
2) koszty wyłapywania, dożywiania, leczenia wyniosły 5 902,94 zł. (za każde zlecenie).

to jest jakaś paranoja, a inne gminy nie są lepsze w połowie gmin problem bezdomnych zwierząt nie występuje! i dlatego nie maja podpisanej umowy!
[URL]http://www.boz.org.pl/gminy.htm[/URL]

sprawdzcie swoje gminy i myśle, że trzebaby zacząć akcje naciskania na gminy żeby bardziej z głową przeznaczały pieniądze na opiekę nad zwierzetami!! może na poczatek napiszemy petycję i zasypiemy gmine szydłowiec listami ???
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

4 styczeń - suka złapałam po ponad dwóch miesicach jeżdzenia prawie codziennie po kilka km do lasu, tam gdzie się ukrywała, szukania , wypytywania ludzi , oswajania , dokarminia

od razu zawiozłam ją do Radomia n asterylizację aborcyjną
i NIE MAM co z nią potem zrobić !!!

do Punktu Przetrzymań jej nie dam – tam są przyjmowane tylko psy z interwencji Miasta, kojce przepełnione , ponadto nie ma ocieplonych bud i stałej opieki ,


obecnie jest w Radomiu w lecznicy - niestety z braku miejsc siedzi w klatce dośc małej jak dla niej – nie chce się w ogóle w niej położyc, prawie cały dzień stoi


Mona – bo takie jej imię dałam na szybkiego przed sterylką ma czas do poniedziałku/wtorku - 7/8 styczeń na zabranie z lecznicy


PILNA POMOC !!


[B]BARDZO PROSZĘ O POMOC !! [/B]
[B]suka złapana .. to njważniejsze .. ale nie jest bezpieczna – NIE MA CO Z NIĄ ZROBIĆ [/B]


[B]ona 2 miesiące żyła w lesie - .. dzis w koncu poddała sie i zaufała ponownie człowiekowi .. [/B]
[B]nie mozna tego zniweczyć ..


[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238164-Szyd%C5%82owiec-szkielet-z-lasu-w-ci%C4%85%C5%BCy-2-miesi%C4%85ce-owajania-MA-CZAS-DO-8-9-styczen?p=20227413#post20227413[/URL][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...