Jump to content
Dogomania

Bombat umarł, Gryzia-mizia zostaje.


Dżdżowniś

Recommended Posts

  • Replies 466
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Poker']Dopiero na 7 grudnia?A ona nie urodzi wcześniej? Czy nie jest zaciążona?[/QUOTE]

Ciąża u suk trwa 61dni a wetka określiłą jej stan na ok 5tyg więć zdąży się ją wysterylizować. Koteria w której będzie sterylka zajmuje się przede wszystkim kotami. Od czasu problemów z kasą od miasta, włączyła 50% sterylki również i dla psów i są kolejki bo możesz również zoperować psiaka czy inne zwierzątko za 50% wg cennika sterylizacji. czyli zapłacisz od kg zwierzaka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']Zagląda, zagląda...czasu brak:/ Święta tuż, tuż i jak co roku nie ma jeszcze ani przezencików...ani pomysłów na nie. Znaczy pomysł jest tylko kasy brak. Trzeba kombinować jak tu małym kosztem rodzinkę uszczęśliwić :D[/QUOTE]
Kupuj na bazarkach :eviltong:

Sterylka aborcyjna powinna mieć pierwszeństwo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b'] małe dzieci mały kłopot[/QUOTE]

Ciekawe kto to wymyślił.:diabloti: List do Mikołaja mojej pięciolatki nie zmieściłby się na reklamowanym papierze toaletowym:evil_lol: A wybierz jeszcze z tego człowieku to najbardziej upragnione i takie co nie pójdzie w kąt natychmiast po rozpakowaniu:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kara.']Ciekawe kto to wymyślił.:diabloti: List do Mikołaja mojej pięciolatki nie zmieściłby się na reklamowanym papierze toaletowym:evil_lol: A wybierz jeszcze z tego człowieku to najbardziej upragnione i takie co nie pójdzie w kąt natychmiast po rozpakowaniu:roll:[/QUOTE]
Tu już musi zadziałaś matczyna intuicja :D
Zobaczysz jak Ci córka urośnie i będzie miała 22 lata...to dopiero będzie problem:cool3:...a 17 latek? Chyba jeszcze gorzej :D

Wybacz maleńka za spamowanie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']Tu już musi zadziałaś matczyna intuicja :D
Zobaczysz jak Ci córka urośnie i będzie miała 22 lata...to dopiero będzie problem:cool3:...a 17 latek? Chyba jeszcze gorzej :D

Wybacz maleńka za spamowanie ;)[/QUOTE]

A nich ciotki gadają o wszystkim bo i po to są wątki (: Ja też nic na święta nie mam ale chyba coraz częściej odchodzę od takich historii jak niewiadomo jakie prezenty. Lepiej kasę odłożyć i bryknąć na choćby tydzień poza miasto z facetem. I sex lepszy i ogólnie można się mega polenić, a nie tak od stołu u ciotki Krychy, do stołu u ciotki Marychy i jeszcze mieć przez całe święta matkę faceta na głowie. Okropieństwo .
Foty małej wrzucę jak wrócę ze spaceru ze stadem. Właśnie weszłam żeby zaraz wyjści.

Link to comment
Share on other sites

No to reasumując dziecko to zło konieczne, utrapienie rodziców i pasożyt skubany na własnej piersi hodowany ;):D I niezależnie od wieku i tak nie wiadomo co mu kupić :D
Dżdżowniś brykaj, korzystaj z okazji puki możesz. Teraz to Twoje najlepsze lata:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']No to reasumując dziecko to zło konieczne, utrapienie rodziców i pasożyt skubany na własnej piersi hodowany ;):D I niezależnie od wieku i tak nie wiadomo co mu kupić :D
Dżdżowniś brykaj, korzystaj z okazji puki możesz. Teraz to Twoje najlepsze lata:diabloti:[/QUOTE]

Idąc za Twoją radą bryknęłam po spacerze z psami na imprezę ((: Wyszłam ze stadem prosto na ekipę znajomych idących na domówkę opodal więc się w tempie natychmiast załapałam. Fajnie było, głowa boli ale przynajmniej mega wesoło było :eviltong: Foty wrzucone w drugim poście :pa tu jedna na zachęte

[IMG]http://i.imgur.com/iNSs7.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']Najważniejsze ,że cała wróciłaś z balangi. Lecę luknąć na małą :)

edit. Mał jest urocza...a ta jej szczena całkiem jak mojej :D
Poczochraj ją trochę ode mnie ;)[/QUOTE]

Poczochram. Codziennie jest mega przytulana przez andrzeja. Śpie i budzę się z nią na głowie. Andrzej ją sobie woła do łóżka ((: Czubek, a Ja ze sprężyną śpimy teraz na samym kancie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']No to reasumując dziecko to zło konieczne, utrapienie rodziców i pasożyt skubany na własnej piersi hodowany ;):D I niezależnie od wieku i tak nie wiadomo co mu kupić :D
Dżdżowniś brykaj, korzystaj z okazji puki możesz. Teraz to Twoje najlepsze lata:diabloti:[/QUOTE]
.a my..w tym roku poszlismy po rozum do glowy i prezenty tylko dla wnuczat :loveu:,bo tym "starym "dzieciom nie wiadomo co kupic,ani co je zadowoli :evil_lol:

Edited by lula2010
Link to comment
Share on other sites

[quote name='lula2010'].a my..w tym roku poszlismy po rozum do glowy i prezenty tylko dla wnuczat :loveu:,bo tym "starym "dzieciom nie wiadomo co kupic,ani co je zdowoli :evil_lol:[/QUOTE]
Wnucząt jeszcze nie mam - i Bogu dzięki!. Cały czas tłumacze córze ,żeby się nie śpieszyli ;)tym bardziej, że jeszcze dwa lata nauki jej zostało. Całe szczęście już wymyśliłam prezenty dla dzieciaków :D

Link to comment
Share on other sites

A mi to już siwych włosów na głowie brakuje,żeby wymyślać prezenty szczególnie dla pci pięknej inaczej.
Na dzień dziecka skasowałam prezenty dla dorosłych dzieci i wnuków czyli powyżej 18 lat.
Na Mikołaja dla dorosłych symbolicznie np. ptasie mleczko na parę ,dla dzieci w granicach 20 - 30 zł na głowę.
Za to wszystkie urodziny czyli 10 x i pod choinkę 10 razy to już szał :roll:, nie licząc męża i teściowej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...