Jump to content
Dogomania

Basha mix podhalańca- CUDOWNY PIES W CUDOWNYM DOMU...A DT placze...ze szczęścia;)


Wiola&Miłosz

Recommended Posts

zyje i sie melduje:) Z baska juz lepiej. Co prada probuje sie tam lizac ale dzisiaj juz go nie trzymam przy dupie ale smycz ma. W razie zebym zdazyla zlapac. Bardzo chetnie zjadl puszeczke royala. Na szczescie tym gastrycznym moge go karmic do woli. Nic mu nie bedzie.
Napewno cos schudl przez te glodowe ale dopiero dzisiaj go zwaze bo czoraj byl troszke przestraszony lecznicy. Dzisiaj jedziemy na antybiotyk i sie pokazac.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 684
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kochana teraz to wyglada fantastycznie. Podczas kastracji i tego co sie stalo po niej nie mialam czasu zrobic zdjecia. Juz 3 doba mija i sie goi. Ewidentnie go to dzisiaj wkurza bo laz z miejsca na miejsce i kombinuje. Ale zaraz jedziemy do weta i cos dostanie na to by go nie bolalo to raz a dwa dalej antybiotyk i cos przeciw swiadowego

Link to comment
Share on other sites

To naprawde uwierzcie mi wyglada juz lepiej. Bylo gorzej. O wiele. Po wizycie u weta wiem jedno. Koszty kastracji znacznie wzrosly.,. A jeszcze nie koniec leczenia. Trzeba bedzie znow przysiasc nad bazarami. Dzisiaj dostal lek sterydowy przeciwzapalny i przeciwswiadowy
dodatkowo antybiotyk i za kilka dni trzeba bedzie sciagnac szwy- kiedy nie wiadomo ale te zewnetrzne nie powinny dlugo pozostawac w tym miejscu. Uslyszalam ze teraz sie toreb nie szyje bo pozniej psom wszystko puchnie i robia sie jaja ktore zostaly wyciete a to ma powazne komplikacje.

Chlopak dostaje royala puszki plus zakupilam suche. Wreszcie kupke walnal.

Link to comment
Share on other sites

zreszta tak sobie teraz mysle jak ma to wygladac skoro cerowany byl az 3 razy? Pierwszy raz kastracja drugi raz jak w amoku szalal a dwie baby z poczekalni na nim lezaly a trzeci raz na kolejnej narkozie. Tak naprawde musze jeszcze raz podziekowac tztowi ze zachowal zimna krew i wetowi ktory zareagowal no i jak spotkam dwie panie z poczekalni. Liste do podziekowan mam dluga i nie wiem kiedy sie im wszystkim za to odwdziecze. No i przyszlej
rodzince za kontakt pomoc i wsio. Ale do tego napewno dojde jak basha dojdzie do siebie;)

No i powinnam dopisac lekarza rodzinnego ktory tztowi dal zwolnienie praktycznie
dla psa w innym wypadku bysmy lezeli.

Jak ktos jeszcze chce sie wpisac na liste komu mam dziekowac prosze sie wpisywac;)

Basha przeszedl bardzo powazny zabieg jakim jest usuwanie moszny. Taki zabieg robi sie przy guzach badz raku i w ogole bardzo zadko sie zdarza by pies sobie zrobil takie cos.
Na dodatek dwa razy mial podana narkoze. Rekonwalescencja nie bedzie latwa.
No ale nie mialam innej opcji jak go ratowac. Nie moglam dopuscic do tego by sie wykrwawil

Edited by Wiola&Miłosz
Link to comment
Share on other sites

Ja to jak ja wkorzystuje Milosza do granic mozliwosci ale dzisiaj juz padl na amen. Wiec odpada dalsze forsowanie go bo jutro mi kompletnie padnie na twarz.
No myslalam ze z kolnierzem przejdzie a tu czapa. Dalej trza pilnowac.
Basha wcale nam nie ulatwia:evil_lol: Wiecie co jest najlepsze ze royala to wciaga nosem
tak szybko ze miska nie zdazy nawet zostac dotknieta. ba nawet nie zdazy jej oslinic za specjalnie:) Najwazniejsze ze je i pije i robi kupe i sika. to juz polowa sukcesu a nocne czuwanko to pryszcz. Bo jakbym jeszcze miala go cewnikowac to ja nie wiem co ja bym zrobila:shake:

Link to comment
Share on other sites

witam witam.... dziś byłam na praktykach w lecznicy:) i sobie oglądałam sterylizację...
a potem przyszedł pan uśpić psa....
no i kurde....
nie uśpił...
zrzeczenie mam w ręce.... pies śpi smacznie na posłanku w korytarzu a TZ mi mówi że jak następnym razem wrócę z psem to mogę zapomnieć o tej szkole...;):):):)
jutro założę mu watek... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danavas']witam witam.... dziś byłam na praktykach w lecznicy:) i sobie oglądałam sterylizację...
a potem przyszedł pan uśpić psa....
no i kurde....
nie uśpił...
zrzeczenie mam w ręce.... pies śpi smacznie na posłanku w korytarzu a TZ mi mówi że jak następnym razem wrócę z psem to mogę zapomnieć o tej szkole...;):):):)
jutro założę mu watek... :)[/QUOTE]
Ciotka ja cie kurde serdecznie blagam bys ty sie ogarnela;) ja wiem ze OTOZ czyli ty no i Goska z Lublinca macie jakies cholerne szczescie ale ja juz nie dam rady smigac po waszych watkach;) Nawet nie mam jak wam pomoc. Gosce przy Hugolcu a Tobie przy calej reszcie.
Sama mam teraz powazne klopociaki:) Zaloz mu watek wejde i moze jakims pakietem ogloszen cie poratuje.

Co do sterylizacji ja ci zycze bys nigdy nie musiala ogladac mojej akcji kastracja;)
Masz buziaki od mojej swietej trojcy ktora pomaga mi kleic zdania.
Basha siedzi na mnie Tobi pod pacha a kurdupel slini mi nogi;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AltaCaraya']Ciotka ja cie kurde serdecznie blagam bys ty sie ogarnela;) ja wiem ze OTOZ czyli ty no i Goska z Lublinca macie jakies cholerne szczescie ale ja juz nie dam rady smigac po waszych watkach;) Nawet nie mam jak wam pomoc. Gosce przy Hugolcu a Tobie przy calej reszcie.
Sama mam teraz powazne klopociaki:) Zaloz mu watek wejde i moze jakims pakietem ogloszen cie poratuje.

Co do sterylizacji ja ci zycze bys nigdy nie musiala ogladac mojej akcji kastracja;)
Masz buziaki od mojej swietej trojcy ktora pomaga mi kleic zdania.
Basha siedzi na mnie Tobi pod pacha a kurdupel slini mi nogi;)[/QUOTE]

heheheh.... jakbyś była tam na moim miejscu to ten psiak by teraz siedział w Twoim korytarzu... albo łóżko...;)

Link to comment
Share on other sites

Ciocia Wiola i wujek Milosz spanikowali. Nie jest tak zle. Krew wydostala sie z wolnej przestrzeni miedzy szwami. Lekarz powiedzial ze to wysiek ktory jest normalny. I akurat juz w gabinecie nie cieklo. Jutro i tak kontrola. Tak to wyglada. Pies zostal zabezpieczony antybiotykiem. Siniak juz schodzi. Jest lepiej[IMG]http://imageshack.us/a/img189/5396/dscn4392z.jpg[/IMG]
[IMG]http://imageshack.us/a/img560/1814/dscn4394n.jpg[/IMG][IMG]http://imageshack.us/a/img542/873/dscn4393q.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...