Jump to content
Dogomania

Basha mix podhalańca- CUDOWNY PIES W CUDOWNYM DOMU...A DT placze...ze szczęścia;)


Wiola&Miłosz

Recommended Posts

[quote name='Martika@Aischa']Nawet w lampie Gandiemu do twarzy :cool3: kochany Pan sierotek i jaki medialny :eviltong:[/QUOTE]
Ej no wlasnie Marin ka pisala ze moze chcial do kogos zadzwonic:)
Dzwoni moja szefowa i m mowi tak " dzwonisz do mnie ja jade autem a ty mi mlaskasz do sluchawki. Mowilam do ciebie halo a ty mi beklas, uslyszalam jakies dzwieczenie i koniec"
Jaka byla zdziwiona gdy jej powiedzialam ze to Bashka dzwonil:cool3: usmialysmy sie do lez

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 684
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AltaCaraya']Ej no wlasnie Marin ka pisala ze moze chcial do kogos zadzwonic:)
Dzwoni moja szefowa i m mowi tak " dzwonisz do mnie ja jade autem a ty mi mlaskasz do sluchawki. Mowilam do ciebie halo a ty mi beklas, uslyszalam jakies dzwieczenie i koniec"
Jaka byla zdziwiona gdy jej powiedzialam ze to Bashka dzwonil:cool3: usmialysmy sie do lez[/QUOTE]

Ciocia ja jestem przekonana że to nie Gandi :shake:......to na pewno zrobił kot :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AltaCaraya']Ej no wlasnie Marin ka pisala ze moze chcial do kogos zadzwonic:)
Dzwoni moja szefowa i m mowi tak " dzwonisz do mnie ja jade autem a ty mi mlaskasz do sluchawki. Mowilam do ciebie halo a ty mi beklas, uslyszalam jakies dzwieczenie i koniec"
Jaka byla zdziwiona gdy jej powiedzialam ze to Bashka dzwonil:cool3: usmialysmy sie do lez[/QUOTE]

A nie mówiłam :evil_lol::evil_lol::evil_lol: chłopak jest kontaktowy...rozmawia nawet przez telefon...taki nowoczesny :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka']A nie mówiłam :evil_lol::evil_lol::evil_lol: chłopak jest kontaktowy...rozmawia nawet przez telefon...taki nowoczesny :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

Aga potwierdzila prawdopodobienstwo tego iz pies jest nad wyraz inteligentny;)


Jaj ja sie wyspalam. Wstalam o 7 wyszlam z psami a polozylam sie znow. niedawno wstalam:cool3:

Link to comment
Share on other sites

U Mnie jest tak ze dopiero teraz mam chwile lenistwa. Ale juz musialam sie wyspac bo powoli odczuwalam skutki tych wszystkich nocy. Bylam z nimi wlasnie na spacerze oczywiscie sama bo niestety pana obecnie nie bedzie. Wyprowadzam cala trojke na raz. Bashka by chetnie pobiegal i pobawil sie z Tobim no a ja wredna podla zolza nie pozwalam mu:diabloti:

I poki co nie pozwole mu bo niestety ale jeszcze ma szwy i jest rekonwalescentem
a jakby tfu tfu cos sie stalo to ja sama nie dam sobie rady.

On bardzo wielki ma apetyt. Albo karma mu tak smakuje? Wszystko zjada z predkoscia
swiatla:p A ze ma chuda dupencje to mu pozwalam. Niech je. Na zdrowko:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...