Jump to content
Dogomania

KOCZOWAŁ ZIMĄ NA GOŁEJ ZIEMI - MANIO ZA TM:(


gosia7

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Wyrodna Pańcia nie zaglada tu za często zajęta finalizowaniem swojego wykształcenia...

 

Ale wiecie. Ten pies zmienił mi osobowość...

Ostatnio przygotowałam śmieci do wyrzucenia, zakręciłam się, "bo cos tam gdzieś" i widzę, że Maniek gryzie na swoim posłaniu głąby od kalafiorów, oczywiście wyciągnięte z kosza.

Cholera. Byłam treserem. Prowadziłam psy obronne i strużujące. Moje psy były zawsze karne i bez pozwolenia nie brały nic do pyska. To niedopuszczalne.

 

Moja reakcja?

"A ktio to siobie glyzie kalafiolka?"

 

Upadek autorytetu i wszelkiej posiadanej wiedzy kynologicznej.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Przedstawiamy Państwu KOCYK MOCY!!!

Przy jego pomocy można ukryć się[attachment=15216:WP_20150719_19_49_43_Smart1.jpg][attachment=15217:WP_20150719_19_57_06_Smart1.jpg][attachment=15218:WP_20150719_19_53_33_Smart1.jpg] przed burzą - burza nie umie znaleźć psa pod kocykiem!

Link to comment
Share on other sites

Przypadkowo to odkryłam. A raczej przykryłam. Poszłam zobaczyc, jak sie czuje Maniek, który zawekował sie w łazience, mając w rękach koc. Po przykryciu kocem od razu przestał sie trząść jak galaretka i spokojnie przeczekał burzę.

Link to comment
Share on other sites

Maniunio robi zawrotną karierę medialną;) Nawet w psim SPA docenili jego wspaniały charakter!:) I stał się przez chwilę reklamą i twarzą kampanii;) 

Tylko patrzeć jak Colgate i Sensodyne będą się bić o jego terminy;)

 

PS.A dostał nagrodę,że taki dzielny,grzeczny był? 

Jak teraz to wygląda,stan zapalny ustąpił? Polecacie taki zabieg czyszczenia bez narkozy?Dokładny jest?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...