Jump to content
Dogomania

Sandy szalona torpeda-sznaucerka miniaturka


WATACHA

Recommended Posts

  • Replies 551
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Franca też z niej jest :)
Ale zobaczcie jak to psy zmieniają się w sforze.Przecież jak przyszła do nas nie było żadnego problemu, zaakceptowały się od razu (no z Leosiem może z 5 minutek dłużej).Teraz i właściwie od pierwszych dni, jest najbardziej zajadła w rzucaniu się do innych psów.
Musimy chodzić na około, bo przecież jak te dwa wariaty zaczynają to mi wstyd.I gdzie Leosia jako tako jestem w stanie uspokoić to dziś ona jak w amoku jakimś się zachowywała.Ciekawe co by było gdyby podbiegł do nas jakiś pies, aby "się przywitać", albo może lepiej nie wiedzieć ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WATACHA']Teraz i właściwie od pierwszych dni, jest najbardziej zajadła w rzucaniu się do innych psów.[/QUOTE]

czuje poparcie stada


[quote name='WATACHA']Ciekawe co by było gdyby podbiegł do nas jakiś pies, aby "się przywitać", albo może lepiej nie wiedzieć ;)[/QUOTE]


możliwe,że całe powietrze by z niej uszło :D

Link to comment
Share on other sites

Za dużo ją chwaliłam chyba.Od wczoraj zachowuje się jak nienormalna, ciągnie jak parowóz, szarpie się i drze japę do innych psów jak w amoku.Mentorowi wsadza psioszkę prawie w nos, a ten stary głupek ja wylizuje.Rano miała cały tyłek wylizany, a wieczorem cały łeb ;).Dziś przeszła samą siebie i rzuciła się do dzieciaka, nie wiem czy chciała go tylko obszczekać czy co, ale nie fajne to było.
Ukradła wczoraj męzowi kanapki, dziś ją mam nadzieję oduczyłam szybciutko ;)

Link to comment
Share on other sites

W domu ona jest grzeczniejsza, choć nie do końca, ale na dworze to jest koszmar.Dobrze, że psy się nią nie interesuja, widocznie w Warszawie za dużo zapachów.
Bonusik ;)

Małpa w kąpieli:evil_lol: i dwa "sępy" co wody nie lubią:diabloti:


[IMG]http://i46.tinypic.com/mjmn1c.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...