Jump to content
Dogomania

Sandy szalona torpeda-sznaucerka miniaturka


WATACHA

Recommended Posts

  • Replies 551
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mentor kocha wszystkie małe suczki, choć trochę mu potem smutno, że spada w pewnym sensie na drugi plan.A Leo nie miał wyjścia "znokałtowała" go już pierwszego dnia.Czasem go trochę wkurza jak mu skacze po głowie ;).Wydaje mi się , że nie bardzo nadaje się do małych dzieci, gdyż jest bardzo nieuważna, nie patrzy, że może zrobić krzywdę.Wskakuje, gdzie popadnie, bywa, że prawie na twarz i lubi pacnąć łapą.Mąż dostał w brodę, a ja w czoło.Właśnie wróciliśmy ze spaceru, wstyd mi za te dwa małe rozbójniki:siara:.Oczywiście awanturka musiała być, a sapią, charczą przy tym.......:mdleje:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WATACHA']Przynajmniej wszystko się na spokojnie zrobi.A może mieć szczepienie jak ma cieczkę?
Posmutniała troszkę i ma jakieś jazdy,w sensie zrywa się nagle i ucieka, ma "zawieszki".Gdzieś tak od wczoraj.[/QUOTE]

jak to kobieta :lol:

a co do szczepiania to naprawdę nie wiem... z cieczkami to nie mam doświadczenia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaG']Wg mojej wiedzy nie szczepi się w czasie cieczki.
Znaczy się domownicy będą gonić tych podbiegaczy? Co w moim domu to moje ...[/QUOTE]

A to jeszcze poczekamy z tym szczepieniem.
Tak, Leoś nie lubi obcych psów, Sandy mu pomaga (często sama prowokuje), a Mentor toleruje inne psy jak jest sam.Kiedy są jego małe przyjacioły włącza mu się obrona.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...