Jump to content
Dogomania

Dom sprzedany razem z psem ! FORTUNA, ONKA, za Tęczowym Mostem.….


togaa

Recommended Posts

To nie tak miało być, nie tak ... :placz:
Sama nie wiem, czy w tej chwili jestem bardziej smutna czy wściekła - w mojej ocenie za śmierć Fortuny odpowiada ten babsztyl z pseudoDT :angryy:
Czy ona nie powinna ponieść jakichś konsekwencji ?
Przecież trafił do niej w pełni sprawny pies, któremu szukano domu a wrócił wrak, który już się nie podniósł na łapy :-( Jak to się mogło stać ???

Dobrze, że sunia przynajmniej już nie cierpi
Śpij Maleńka :candle:
Los okrutnie Cię potraktował :shake:
Nie zapomnimy o Tobie !!!!!

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Togaa, dowiedz się proszę więcej. Została poddana eutanazji ze względu na ból i nie załatwianie się? Czy miała zrobioną jakąkolwiek profesjonalną diagnostykę, czy tam po prostu była? Ta cała sprawa bardzo mnie bulwersuje. Od złego stawiania łapy wysunął jej się dysk? Nie wierzę! Bardzo mi szkoda suni, bo była psem do adopcji, a skończyła życie. Takich DT nikt sobie nie życzy, to była jakaś pomyłka. Operacja usunięcia guzów, sterylka i do piachu. Koszmar!
Fortunko, jesteś imienniczką mojej Lucky, również Fortuny wcześniej, i również jako Fortuna trafiła do mnie 8 letnia, ale tobie sunieczko fortuna nie była sprzyjająca :( Już nie cierpisz, to jedyne pocieszenie, marne :(
Śpij spokojnie maleńka :(
Nawet nie wiecie, jak mi przykro [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG]

Edited by Cantadorra
Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Z uwagi na cięzką sytuację finansową nie mogłam pomóc tej suni,ale byłam jej kibicem..I co się stało?Dysk jej się wysunął?Spadła ze schodów?Zepchnęli ją?No sorry,ale dysk tak sam się nie wysuwa musi być jakiś powód..Zdenerwowałam sie-sorry,ale to był przeciez sprawny pies..Coś mi tu nieciekawie pachnie-dysk nie wypada sam-no w to ja nie uwierzę..
Ela

Link to comment
Share on other sites

Fortunko
[*] tam za TM nie ma juz bolu ,cierpienia .Juz nikt Cie nie skrzywdzi ...:placz: Ta wredna baba powinna za to beknac ...wykonczyla psa .U mnie tez zal przeplata sie z ogromna zloscia ...Spij spokojnie sunieczko .:-(


[CENTER][IMG]http://www.abbadons-spaniels.de/de/abbadons/Regenbogen/start 1.jpg[/IMG]


A kiedy się pożegnać trzeba I psu czas iść do psiego nieba To niedaleko pies wyrusza Przecież przy Tobie jest psie niebo Z Tobą zostaje jego dusza. [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Tu też są winni-dysk nie wypada sam z siebie,a co potem wpada z powrotem?Suka nie żyje ktoś jej w tym pomógł-no chyba,że zaczniemy wierzyć w cuda...No chyba,że lekarz wyda opinię w,której stwierdzi,że nie było-nazwijmy to-osób trzecich zamieszanych w tę śmierć..Lekarzowi uwierzę.Każdy kto miał problemy z kręgosłupem wie,że to nie jest,,samoprzez się,,-są powody wypadania dysku..Tu też sam z siebie wyskoczył?
E

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

bela51-mam złe myśli,coś mi tu się nie podoba.
Taki tu jest wpis:(wklejam)

Fortuna w Lecznicy będzie tylko do czasu całkowitego wygojenia się.

[B]Z oporami, ale dom w którym ostatnio przebywała przyjmie Ją. [/B]
Trzeba bedzie też dostarczyć karmę, bo jednym z argumentów że sunia nie może tam zostać są m.inn względy finansowe.

Gdyby ktoś zaofiarował jej domowy DT , byłoby cudownie.
Fortuna tam gdzie wróci mieszka na zewnątrz, niestety.
------------------------
To zdanie,które starałam się dać mocniejszym kolorem czcionki powoduje,że mam tak jak pisałam wcześniej złe myśli....
Wciskanie komuś psa na siłę-to jest dobry pomysł?Wg mnie nie bardzo...
----------------
Ja wiem,że wątek zakładała osoba b.porządna tj.togaa,ale mnie wciskanie psów na siłę martwi..I tyle.Jak się kogoś tak uszczęśliwia na siłę to może być różnie.Niestety.
EOT
E/W/R

Edited by waldi481
Link to comment
Share on other sites

Nie mam w tej chwili siły odpowiadac na wszystkie tu zadane pytania.
Nie kontaktowałam sie z Lecznicą, nie jestem jeszcze w stanie...
Wybaczcie proszę.
Od Świąt walczę o życie własnego psa, który odchodzi...
Jeszcze wczoraj była nadzieja. Dzisiaj już wiem, że przegram .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Nie mam w tej chwili siły odpowiadac na wszystkie tu zadane pytania.
Nie kontaktowałam sie z Lecznicą, nie jestem jeszcze w stanie...
Wybaczcie proszę.
Od Świąt walczę o życie własnego psa, który odchodzi...
Jeszcze wczoraj była nadzieja. Dzisiaj już wiem, że przegram .[/QUOTE]
Togaa, tak bardzo mi przykro :( To tak boli :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']nie mam w tej chwili siły odpowiadac na wszystkie tu zadane pytania. Nie kontaktowałam sie z lecznicą, nie jestem jeszcze w stanie...wybaczcie proszę.od świąt walczę o życie własnego psa, który odchodzi...jeszcze wczoraj była nadzieja. Dzisiaj już wiem, że przegram .[/quote]współczuję,to trudne chwile

Link to comment
Share on other sites

Togaa, własnie przelałam na Wasze konto 218 zł z bazarku fony, ktory miał pomoc suni wrocic do zdrowia.
Teraz , gdy sunia nie zyje, niech pomoze spłacic dług za leczenie.:-(
Prosze o potwierdzenie , gdy wpłata wpłynie na Wasze konto.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237279-Zako%C5%84czony-Pi%C4%99kne-rzeczy-od-fony-na-leczenie-Fortuny-bazarek-do-30-12-2012-r[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Togaa, własnie przelałam na Wasze konto 218 zł z bazarku fony, ktory miał pomoc suni wrocic do zdrowia.
Teraz , gdy sunia nie zyje, niech pomoze spłacic dług za leczenie.:-(
Prosze o potwierdzenie , gdy wpłata wpłynie na Wasze konto.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237279-Zakończony-Piękne-rzeczy-od-fony-na-leczenie-Fortuny-bazarek-do-30-12-2012-r[/URL][/QUOTE]

Pieniadze wpłynęły. [B]218[/B] zł bazarkowych jest juz na koncie Stowarzyszenia.
Bardzo, ale to bardzo dziękujemy.
Ze sciśniętym sercem wchodzę na ten wątek. Ciężko bardzo....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...