Jump to content
Dogomania

Na dom wciąż czeka Bibiś;( Sterka, Bieluch, Bohun, Brioszka i Baja w nowych domach!


missiaa

Recommended Posts

[SIZE=3]Sunia [B]STERKA[/B] błąkała się od jakiegoś czasu po naszym mieście. Wyrzucona z domu przez pijaka, dokarmiana przez dobrych ludzi. Trzeba było ją wziąć, chociaż u nas już nie ma miejsca, no ale zima się zbliża. Co by było gdyby urodziła gdzieś w trawie, ona byłaby głodna, one by zamarzły. Kilka dni po zabraniu jej do domu urodziła 5 prześlicznych szczeniąt.
Suczka ma może ze dwa latka. Jest bardzo słodka, urocza i umie zachowywać czystość. Na widok człowieka cieszy się, i radośnie skacze. Jak na razie tylko odpchlona.
Potrzebne są pieniążki na[B] szczepienie[/B] i [B]odrobaczenie dla suczki i szczeniąt, [/B]oraz[B] karmę specjalną dla szczeniaków. [/B]A gdy już będzie można, trzeba będzie sunię[B] wysterylizować. [COLOR=#800080]LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA! [/COLOR][COLOR=#000000]Bo wydatków sporo :([/COLOR][/B]
Będę wdzięczna za pomoc w ogłoszeniach gdy dzieciaczki trochę podrosną.
[B]Lub jeśli jest ktoś kto miałby możliwość wziąć ją na DT byłabym wdzięczna. Rodzinka potrzebuje spokojniejszego miejsca[/B].

[/SIZE]
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-gcWeyxtbe8o/UJ9ws9Bx1NI/AAAAAAAAHBo/4wamOT3fbH0/s720/DSC_0178.JPG[/IMG]
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-XInaWFRgzV0/UJ9wvXdeSrI/AAAAAAAAHBw/PBscUF5Hy04/s720/DSC_0179.JPG[/IMG]
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-WKHf0_ZHqqo/UJ9wp3-G2yI/AAAAAAAAHBg/bKnYhjNLstk/s720/DSC_0177.JPG[/IMG]
[SIZE=4][B]
Dzieciątka zaczynając od lewej strony:[/B][/SIZE]
1. czarny podpalany z białą krawatką i krótkim ogonkiem, najmłodszy- [COLOR=#0000cd][B]chłopczyk [/B][/COLOR]
2. rudy, urodzony jako przedostatni- [B][COLOR=#0000ff]chłopczyk[/COLOR][/B]
3. czarny z białą krawatką, urodzona jako druga- [B][COLOR=#ee82ee]dziewczynka[/COLOR][/B]
4. kremowy, urodzony jako pierwszy- [COLOR=#0000ff][B]chłopczyk[/B][/COLOR]
5. kremowa, urodzona jako trzecia - [COLOR=#ee82ee][B]dziewczynka[/B][/COLOR]

Edited by missiaa
Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie:
180 zł- bazarek zrobiony przez Javene na pieski

83,90 zł- mój bazarek - kartki świąteczne
Razem: 263,90 zł

Wydatki:
209 zł- karma bosch mini dla szczeniaków
Razem: 209 zł
150 zł (30zł x5) - drugie szczepienie szczeniaków

Podsumowanie:
[COLOR=#FF0000]-95,10 zł - dług u weta[/COLOR]

Edited by missiaa
Link to comment
Share on other sites

I ja będę zaglądała do mamy i maluszków. Ja mam pewne możliwości i plany co do pomocy, ale to się rodzi i jeszcze potrwa troszkę. Chociaż może dzisiaj zacznę działać, jednak na wyniki trzeba będzie poczekać. Na pewno o Was nie zapomnę! O Iwoniam również! Na tą chwilę mogę coś podarować od siebie na bazar (bardzo niewiele! ale zawsze coś). Tylko daj znać, czy będziesz coś działała w najbliższym czasie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ikusia']I ja będę zaglądała do mamy i maluszków. Ja mam pewne możliwości i plany co do pomocy, ale to się rodzi i jeszcze potrwa troszkę. Chociaż może dzisiaj zacznę działać, jednak na wyniki trzeba będzie poczekać. Na pewno o Was nie zapomnę! O Iwoniam również! Na tą chwilę mogę coś podarować od siebie na bazar (bardzo niewiele! ale zawsze coś). Tylko daj znać, czy będziesz coś działała w najbliższym czasie.[/QUOTE]
tak, przyjmę wszystko co można sprzedać na bazarku. Tylko trzeba uzbierać kilkanaście rzeczy conajmniej, żeby zrobić bazarek.... to co się u mnie na bazarku nie sprzeda teraz to nie wiem czy jest sens ponownie od razu wystawiać.. skoro nikt teraz nie kupi.. to może wystawię po nowym roku i wtedy coś komuś wpadnie jeszcze w oko.

dziękuję wam wszystkim, że jesteście :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamanabank']Jestem załamana waszą głupotą. Dlaczego bawicie się w rozmnażanie bezdomnych kundelków?[/QUOTE]

W szoku jestem!!!! Myślałam, że przynajmniej na dogomanii świadomość jest na tyle duża, że wiadomo, że sterylizacja aborcyjna i usypianie ślepych miotów to podstawa!!! A "dogomaniaczki" rozmnażają kundle!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamanabank']Jestem załamana waszą głupotą. Dlaczego bawicie się w rozmnażanie bezdomnych kundelków?[/QUOTE]

[quote name='Andzike']W szoku jestem!!!! Myślałam, że przynajmniej na dogomanii świadomość jest na tyle duża, że wiadomo, że sterylizacja aborcyjna i usypianie ślepych miotów to podstawa!!! A "dogomaniaczki" rozmnażają kundle!!![/QUOTE]

[quote name='Rewelacja']Jedyną metodą, która ma zapobiec temu nieszczęściu, które widać na każdym kroku są sterylizacje aborcyjne albo CO GORSZA usypianie ślepych miotów. A Wy, najświetsze panienki jakie macie programy zapobiegania bezdomności bo jak widzę, pięknie ją szerzycie.[/QUOTE]


Za sterylizacją jak najbardziej jestem, za aborcją we wczesnym stadium również. Ale nie będę zabijać w pełni wykształconych szczeniąt lub ich usypiać! Jeśli już przyszły na świat to mają takie samo prawo do życia jak inne. Gotowe jesteście zabić nowo narodzone szczenię, ale gdyby ktoś wam dał 10 dniowego szczeniaka to zapewne chuchałybyście i dmuchały żeby go uratować i zrobiłybyście wszystko żeby żył. Ale na jakiej zasadzie wybrałybyście, że on może żyć? Dzieliłoby je zaledwie 10 dni . Nie jestem Bogiem i nie będę bawić się w niego żeby ustalać którym dam szansę na życie a którym nie! Jesli Wy macie sumienie mordować jedne zwierzaki żeby ratować inne to jest tylko i wyłącznie Wasza sprawa, Wasze podejście i Wasze sumienie.
Ja nie potrawie zabić tych szczeniaków i dlatego też nie zamierzam.

Nikt tu się nie bawi w rozmnażanie, suczka została znaleziona w zaawansowanej ciąży. Ja nie zabijam, a co robicie Wy to wasza sprawa. I na tym zakończmy ten temat bo nie zamierzam się z nikim kłócić i dalszą dyskusję na ten temat będę ignorować. Nie krytykuję Was to i wy przestańcie mnie. I nie obrażajcie mnie, bo nie jestem głupia.
Każdy ma własne sumienie i własne racje więc bądźcie ludźmi i to uszanujcie.

Link to comment
Share on other sites

a czym się różni wczesna ciąża od późnej? wczesna mozna zabic, pozna juz nie, tak? (typowe podejscie niezbyt dobrego weterynarza, zmien go bo źle Cie edukuje)....

Zacznij zbawiać świat począwszy od tych, którym domy zabierasz. nie dam CI zlamanego grosza, bo wolę wspierać te, których już uśpić nie mozna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...