Jump to content
Dogomania

8 szczeniąt - Jogurt - BARDZO PILNE DT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Morska

Recommended Posts

  • Replies 580
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U Zorki wszystko dobrze :). Możliwe, że w końcu po perypetiach znalazła swój dom. Nowi opiekunowie są nią zachwyceni, o wszystko się pytają, proszą o wszelkie rady, sama Zoreńka z początku obwąchiwała wszystkie zakamarki, po pierwszym dniu dobrze się czuje w mieszkaniu, zostawiona na kilkanaście minut nie szczekała, zaakceptowała już niedużego psa rodziców, którzy przyjechali w odwiedziny. Zorka miała również kontakt z dziećmi, którym pozwalała się głaskać bez oporów, ale przestrzegłam p. Agnieszkę, by ot tak nikomu na to nie pozwalała. Już ją chcieli nauczyć wskakiwania na kanapę, też im odradziłam, by potem jej tego nie oduczać gdy pojawi się dziecko. Serio wygląda na to, że podpiszą umowę i Zorka u nich zostanie, więc trzeba trzymać kciuki :)!

Konfirm, tak to blok/kamienica, pierwsze pietro, niedaleko niewielkiego lasku. Mieszkanie dwupokojowe i chyba się tam odnajduje :).

Bela, tak tam mieszkała w domu z tą drugą sunią. Zorka chyba zaakceptuje wszystko byleby być blisko człowieka. Z tego, co Anetka mówiła, oni jeżdż blisko do rodziców, którzy mają dom z ogrodem, to tam sobie pobiega :).

Malce nadal na lekach i zaczyna wracać rozluźniona kupka. Od dziś dostaną nowy lek. Wciaż czekam na wynik badania kupek.

Edited by Morska
Link to comment
Share on other sites

Ciesze sie optymistycznymi wiesciami z domu Zorki.:lol: Wierze, ze będzie dobrze, oni bardzo chceli adoptowac jakąś Onke, tym lepiej, ze Zorka okazała se bezproblemowa.
Czasem nie ma tego złego...:lol:
Martwią za to maluszki. Nie mogą bedactwa tak długo wyzdrowiec.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Morska']U Zorki wszystko dobrze :). Możliwe, że w końcu po perypetiach znalazła swój dom. Nowi opiekunowie są nią zachwyceni, o wszystko się pytają, proszą o wszelkie rady, sama Zoreńka z początku obwąchiwała wszystkie zakamarki, po pierwszym dniu dobrze się czuje w mieszkaniu, zostawiona na kilkanaście minut nie szczekała, zaakceptowała już niedużego psa rodziców, którzy przyjechali w odwiedziny. Zorka miała również kontakt z dziećmi, którym pozwalała się głaskać bez oporów, ale przestrzegłam p. Agnieszkę, by ot tak nikomu na to nie pozwalała. Już ją chcieli nauczyć wskakiwania na kanapę, też im odradziłam, by potem jej tego nie oduczać gdy pojawi się dziecko. Serio wygląda na to, że podpiszą umowę i Zorka u nich zostanie, więc trzeba trzymać kciuki :)!

Konfirm, tak to blok/kamienica, pierwsze pietro, niedaleko niewielkiego lasku. Mieszkanie dwupokojowe i chyba się tam odnajduje :).

Bela, tak tam mieszkała w domu z tą drugą sunią. Zorka chyba zaakceptuje wszystko byleby być blisko człowieka. Z tego, co Anetka mówiła, oni jeżdż blisko do rodziców, którzy mają dom z ogrodem, to tam sobie pobiega :).

Malce nadal na lekach i zaczyna wracać rozluźniona kupka. Od dziś dostaną nowy lek. Wciaż czekam na wynik badania kupek.[/QUOTE]

Bardzo się cieszę z zapowiadającego się happy endu u Zorki, ale kciuki nadal trzymam:kciuki::kciuki:(tfu, tfu). Dobrze, że nowi Państwo o wszystko pytaja, zwłaszcza, jeśli to ich pierwszy pies. Z kanapą - w pełni popieram. Teraz mam sunię, która przygarnięta ze schroniska. nawet nie wie, że na kanapie jest tak wygodnie - i niech tak zostanie:nono:. Ma swoje miękkie legowisko i wszystkie podłogi(ale jestem niedobra pańcia:roflt:)
Z maluchami - pechowo :(. Może to kokcidioza? Mam nadzieję, że badanie kału to wyjaśni

Link to comment
Share on other sites

mój owczarek też nie ma wstępu na kanapy; przykro mi, ale kanapy są dla maluchów i dla nas; kupiliśmy jej dreambaya i tam ma wygodnie; tez jestem niedobra ;)
dowodem na miłość do psa nie jest wcale pozwalanie mu na wszystko i ustepowanie miejsca na najwygodniejszych meblach; czasem wręcz odwaraca sie to przeciwko opiekunom i działa na niekorzyść we wzajemnych relacjach;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']A moja sie rozwala po kanapach ! :lol: I chyba nie zaburzyło to naszych relacji.
Ale to indywidualna sprawa.[/QUOTE]

Oczywiście, że indywidualna :evil_lol:.

Ja tylko popieram to, co napisała Kakadu
"[I]dowodem na miłość do psa nie jest wcale pozwalanie mu na wszystko i ustepowanie miejsca na najwygodniejszych meblach; czasem wręcz odwaraca sie to przeciwko opiekunom i działa na niekorzyść we wzajemnych relacjach;"[/I]
Często biorąc psa ze schroniska, lub po przejściach, antropomorfizujemy go i pragniemy mu te wszystkie poprzednie nieszczęścia "wynagrodzić". I dajemy mu wszystko i traktujemy specjalnie. A to błąd. Często - duży(to zależy od charakteru psa)

Link to comment
Share on other sites

Hehe, to teraz dysputa nad kanapami jest :lol:. Ja przerobiłam i jedna opcję i drugą i o wiele lepsza jest z zakazem - zero sierści na pościeli :evil_lol:, bo na ubraniach to zawsze się znajdzie :cool3:.

Dziś już nie będę do nich dzwonić, dam trochę oddechu. Mam im podesłać kilka tematów np. zachowanie dzieci i psy. Odwołałam transport u Figu. Mnie cieszy, że drążą temat, że chcą wiedzieć, że pytają nie czekając aż samemu się coś powie. Mam im nawet podać wzory legowisk, bo szelek i przypięć samochodowych już dostali, a kciuki to na pewno do niedzieli, bo wtedy podczas wizyty mają podpisać umowę :).

U maluchów powolutku coraz lepiej, ale wciaż wyniku badania nie ma, może jutro będzie. Najważniejsze, że leki pomagają. Co ciekawego, ponoć Jogurt zaczyna prać Jankesa :roll:. Widziałam jak go dość ostro traktuje, a taki był spokojny. Zastanawiam się czy się nie odwdzięcza, bo wcześniej jeszcze w lecznicy to jemu się dostawało od reszty. Wyrasta z Jogurta dominant?

Aleksanra, 3 jeszcze szukają: Blacky, Jankes i Jogurt. J i J są chore, więc tymczasowo wypadają, żebra można im policzyć, ale Blacky jak najbardziej. Nowe fotki ma Blacky, z pozostałymi muszę poczekać aż dojdą do porządku. Może miałabyś propozycje domków :cool3:.

[quote name='ludwa']na nasze subkonto wpłynęło od Selengi

[TABLE="class: list"]
[TR="class: white"]
[TD="class: cellKwota"]50,00[/TD]
[TD]PLN[/TD]
[TD] [URL="https://www.serwisinternetowy.dnbnord.pl/rachunki_his/podgladOperacji/176681038/"] rozliczenie allegro dla suczki i 8|
szczeniaków[/URL][/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[/QUOTE]

Selenga, ogromnie dziękuję :).

[quote name='asiaf1']w tym miesiący 50pln zgodnie z prośba jaką otrzymałam od Bonsai wpłaciłam na jej konto a nie na konto Vivy.[/QUOTE]
Asiu, ale już nie musicie wpłacać, bo Zorka (tfu, tfu) chyba nie wraca. W niedzielę mają podpisać umowę. Teraz mocno trzymam kciuki za Hasanka :).

Edited by Morska
Link to comment
Share on other sites

Aleksandra, jest jeszcze do adopcji Joko jako ostatnia sunia z miotu. Trafiła do dt pod patronatem PNZ. Jest w dt w centrum Wa-wy. Na razie wstrzymanli jej adopcje, bo pojawiły się u niej lęki separacyjne. Jak chcesz mogę Ci podać kontakt do dziewczyny u której jest.

[url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.416777408402361.98527.129322507147854&type=3[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Morska']Aleksandra, jest jeszcze do adopcji Joko jako ostatnia sunia z miotu. Trafiła do dt pod patronatem PNZ. Jest w dt w centrum Wa-wy. Na razie wstrzymanli jej adopcje, bo pojawiły się u niej lęki separacyjne. Jak chcesz mogę Ci podać kontakt do dziewczyny u której jest.

[URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.416777408402361.98527.129322507147854&type=3[/URL][/QUOTE]

Dzięki :) Tak jak pisze, na razie sobie czytam, rozglądam :) Najpierw znajdę mojemu znajdzie domek.:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...