Jump to content
Dogomania

dobermanka Sendi MA DOM, zostaje w DT :)


motyleqq

Recommended Posts

[quote name='zona']Też zaglądam do Sendi i przy okazji pokazuję moje DT, które szuka domku:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237425-Młodziutka-pręgowana-sunia-w-DT-szuka-domu-na-zawsze[/URL]![/QUOTE]

Ależ cudna Niunia:)
Senduniu - pięknej soboty, dużo biegania na spacerkach i bądź grzeczna dla Skipka:)
Słuchaj Joluni:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sarunia-Niunia']Ależ cudna Niunia:)
Senduniu - pięknej soboty, dużo biegania na spacerkach i bądź grzeczna dla Skipka:)
Słuchaj Joluni:)[/QUOTE]
Spacerek był :), i bieganko, i deszcz nas zmoczył , były z nami dzieciaki, takie ok 5 i 8 latek i Sedunia do dzieciaków była przyjazna. W domu nie wiem jak by było gdyby jej sie, jak to dzieci, zbytnio narzucali ale na dworze ok. Teraz odpoczywamy, obiadek zjedzony więc brzuszki zadowolone to czas na drzemkę ;) Pozdrawiamy wszystkie cioteczki nasze kochane

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Witam się wieczornie z ulubionymi dobkami i mam proste pytanko: czy Wasze psy ZAWSZE puszczają pawia w najgorszym do tego miejscu? Bo moje owszem. Pozdrawiam, usiłując zetrzeć to i owo, a raczej starając się wygrzebać z frędzli dywanu...:mad:[/QUOTE]

Dokładnie tak - dywan najlepiej się do tego nadaje:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich miłych gości Sendusiowego wątku :) Ostatnio dziewczynka jakby spokojniejsza, grzeczniejsza. Lepiej sie dogadują ze Skipkiem ;) Ok. środy, czwartku wybieramy sie z malutką na zdjęcie szwów (z szyjki, bo te drugie sama sobie wyciągnęła ale ranka nawet ładnie sie goi). Pozostaje tylko wynik z histopatologii i już bedziemy mieli komplet wiedzy na temat zdrowia panienki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']Witam wszystkich miłych gości Sendusiowego wątku :)[COLOR=#800080][B]
Ostatnio dziewczynka jakby spokojniejsza, grzeczniejsza. Lepiej sie dogadują ze Skipkiem[/B][/COLOR] ;)
Ok. środy, czwartku wybieramy sie z malutką na zdjęcie szwów (z szyjki, bo te drugie sama sobie wyciągnęła ale ranka nawet ładnie sie goi). Pozostaje tylko wynik z histopatologii i już bedziemy mieli komplet wiedzy na temat zdrowia panienki.[/QUOTE]

Och Joluś, nawet nie wiesz, jak bardzo ucieszyło mnie to, co napisałaś o Senduni... jak fajnie, że ze Skipciem lepiej!!!
Może się Sendunia przekonała, że Twojego serca starcza i dla Niej i dla Skipa???
OBY!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']Witamy przedświątecznie cioteczki nasze kochane. Na konto Senduni wpłynęła kwota 234 zł :crazyeye::lol: z bazarku Motyleqq. Bardzo dziękujemy:loveu:. Agnieszko wrzuć link do bazarku to polecę potwierdzić wpłatę.[/QUOTE]


proszę, oto link: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/235428-ksi%C4%99garnia-i-antykwariat-dla-dobeczki-Sendi-do-26-11-OTWARTE"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235428-ksi%C4%99garnia-i-antykwariat-dla-dobeczki-Sendi-do-26-11-OTWARTE[/URL] :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...