Jump to content
Dogomania

Chanel ma dom, w którym zwierzęta są traktowane z należytym szacunkiem i miłością


elik

Recommended Posts

[quote name='cockermanka']Ooo....widok Chanelci na podusi cuuudny :D
Wspaniale,że sunieczka miała tyle szczęścia....ktoś uratował jej życie,ktoś przyganął na resztę życia....oby więcej psiaków miało takie szczęście![/QUOTE]

Oby wszystkie psiaczki miały tyle szczęścia co Chanelcia, ale głównie, żeby nigdy nie znalazły się w takiej sytuacji, że musiałyby szukać nowego domku.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 603
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ostatnie zdjęcie Neluni pod skrzydłami Fundacji, za chwilę wpadnie w objęcia Pańci :)
W drodze do DS grzecznie jechała w klateczce.

[CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-rFMLfLnrsf4/UPA63VTsl2I/AAAAAAAAFng/eKPfodPpyfM/s512/Chanel w drodze do DOMU.jpg[/IMG]

[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi7966/2ee30b9b0014884c509666d1/sdc11739[/IMG]


[COLOR=#800080][SIZE=3]Metamorfozy[/SIZE][/COLOR]
[/CENTER]

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']O ludzie, jaka ślicznota - jestem w szoku!!! :o :o :o czy to aby na pewno Chanel??? :o :o :o :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

Nie ma wątpliwości :) Przysłała mi to zdjęcie cioteczka, która zawoziła Chanel do DS.

Link to comment
Share on other sites

Co by nie było wątpliwości i dla porównania, wkleiłam zdjęcie Neluni z dnia, w którym pojawiła się na dogo.
Jakim trzeba być potworem, żeby doprowadzić stworzenie do takiego stanu w jakim Chanel została podrzucona do giselle4 :angryy:

Ukłony w stronę Ani, że potrafiła tak sunię "przerobić" :thumbs::Rose::klacz:

Link to comment
Share on other sites

Jaka Chanelcia jest śliczna i dostojna :loveu::loveu:
Życzę ci szczęścia kochana piękna babuszko :loveu:

Wielkie dzięki dziewczyny, bo to dzięki Kastorowi i DT
Chanelcia czyściutka, odchuchana i szczęśliwa, jest już w swoim domciu.:multi:

Elu, ponieważ sunia ekspresowo pojechała do DS a pisałam,
że dorzucę do transportu, chętnie przeleję choć ze 30zł
na konto Kastora.
Niby na Chanelkę ;), ale do Waszej dyspozycji...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwstar58']Jaka Chanelcia jest śliczna i dostojna :loveu::loveu:
Życzę ci szczęścia kochana piękna babuszko :loveu:

Wielkie dzięki dziewczyny, bo to dzięki Kastorowi i DT
Chanelcia czyściutka, odchuchana i szczęśliwa, jest już w swoim domciu.:multi:...[/QUOTE]
To my WAM dziękujemy, bo to dzięki Waszemu wsparciu możemy cokolwiek zrobić dla tych biedaków skrzywdzonych przez potwory.
To Ani należą się ogromne podziękowania, że zgodziła się przyjąć do domu tak sponiewieranego psa, pomimo, że ma dużo swoich obowiązków i także "nasze" inne psiaki i doprowadziła Nelunię do takiego wyglądu, że zachwyca każde oko :) Nie mówiąc już o tym, że jej szybka reakcja uratowała suni życie.
Tu muszę wspomnieć, że Ania udzieliła schronienia i zaopiekowała się na naszą prośbę wieloma psami w potrzebie. W tym samym czasie co Chanel, były u Ani jeszcze szpic Puszek zabrany interwencyjnie razem ze spanielką Sarą, od kobiety, która trzymała ich w klatkach :( Sara nadal przebywa u Ani. Nie są to jedyne psiaki, którym Ania dała bezpłatne DT na naszą prośbę.

[CENTER][SIZE=3]Aniu, naprawdę wielkie wyrazy uznania i wdzięczności za to co robisz dla psiaków.[/SIZE]
:iloveyou::Rose::iloveyou::Rose::iloveyou::Rose::iloveyou:
[/CENTER]

[quote name='iwstar58']...Elu, ponieważ sunia ekspresowo pojechała do DS a pisałam,
że dorzucę do transportu, chętnie przeleję choć ze 30zł
na konto Kastora.
Niby na Chanelkę ;), ale do Waszej dyspozycji...[/QUOTE]

Iwonko, bardzo, bardzo dziękuję. Za całokształt, Ty wiesz.... :loveu:
I nie mów, że choć 30 zł, bo to bardzo duża kwota. "Nasz" majątek w większości z takich właśnie kwot się składa. Tych większych wpłat nie jest tak wiele. Bardzo dziękujemy :iloveyou::Rose: :iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwstar58']J...
Elu, ponieważ sunia ekspresowo pojechała do DS a pisałam,
że dorzucę do transportu, chętnie przeleję choć ze 30zł
na konto Kastora.
Niby na Chanelkę ;), ale do Waszej dyspozycji...[/QUOTE]

Bardzo dziękujemy, wczoraj kasa wpłynęła na konto Fundacji. Jest to dla psiaków ogromna pomoc.
Duża buzia :kiss_2::Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...