Jump to content
Dogomania

Chanel ma dom, w którym zwierzęta są traktowane z należytym szacunkiem i miłością


elik

Recommended Posts

  • Replies 603
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='cockermanka']Amerykański jest mniejszy,ma inną głowę - mniejszą,z krótszą kufą,mocniej zaznaczonym stopem. No i maaaasę włosa ;)[/QUOTE]

Ha no proszę, Emilko poczytaj, co piszą o amerykanach. To zupełnie odmienny opis od Twojego. Czy jesteś pewna, że pisałaś o amerykańcu ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Ha no proszę, Emilko poczytaj, co piszą o amerykanach. To zupełnie odmienny opis od Twojego. Czy jesteś pewna, że pisałaś o amerykańcu ?[/QUOTE]
Hahaha, dziewczyny wariatki. :lol:

Tu można popatrzeć na amerykany (to te odpowiadające opisowi Cockermanki, bo angliki też się tam wyświetlają):
[URL]http://www.google.pl/search?num=10&hl=pl&site=imghp&tbm=isch&source=hp&biw=1366&bih=544&q=cocker+spaniel+ameryka%C5%84ski&oq=cocker+spaniel+am&gs_l=img.1.1.0l2j0i24l4.1158.9524.0.11663.17.9.0.8.8.0.197.982.3j6.9.0...0.0...1ac.1.XST3wiUloHE[/URL]



A z tym umaszczeniem to chyba cockermance chodziło o to, że Ela napisała, że Chanel ma umaszczenie "białe z rudymi znaczeniami", a ma odwrotnie "rude (złote) z białymi znaczeniami". ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Hahaha, dziewczyny wariatki. :lol:

Tu można popatrzeć na amerykany (to te odpowiadające opisowi Cockermanki, bo angliki też się tam wyświetlają):
[URL]http://www.google.pl/search?num=10&hl=pl&site=imghp&tbm=isch&source=hp&biw=1366&bih=544&q=cocker+spaniel+amerykański&oq=cocker+spaniel+am&gs_l=img.1.1.0l2j0i24l4.1158.9524.0.11663.17.9.0.8.8.0.197.982.3j6.9.0...0.0...1ac.1.XST3wiUloHE[/URL]



A z tym umaszczeniem to chyba cockermance chodziło o to, że Ela napisała, że Chanel ma umaszczenie "białe z rudymi znaczeniami", a ma odwrotnie "rude (złote) z białymi znaczeniami". ;)[/QUOTE]

no mówilam! taki jakby stromy klif majá amerykany nad oczami ;ppp nie ma porównania do okráglej kopulki anglika.

Giselle, mogé przejác pierwszy post? chcialabym tam robic aktualizacje i móc zmienic tytul potem.

Narazie dostaw pls album malej gdzie zebralam fotki wszystkie z wátku:
[URL]https://picasaweb.google.com/117537880231945609760/ChanelZDzierzoniowa?authkey=Gv1sRgCNW5zJm51Ij_VA[/URL]#

Edited by emilia2280
Link to comment
Share on other sites

Aktualny stan konta Chanel.
Giselle4 proszę wklej na I stronę wątku.

.5,00 zł - iwstar58 - udział w konkursie na imię - [B]15.11.[/B]
15,00 zł - iwstar58 - [B]15.11[/B].
10,00 zł - cockermanka - udział w konkursie na imię - 1[B]6.11.[/B]
.5,00 zł - emilia2280- udział w konkursie na imię - [B]18.11.[/B]
20,00 zł - Gabriela S. Tychy - [B]19.11.[/B]
10,00 zł - Figunia - [B]21.11.[/B]
10,00 zł - cockermanka zwycięstwo w konkursie na imie dla suni gratulujemy :) - [B]22.11.[/B]
================
[SIZE=3]75,00 zł[/SIZE]


[COLOR=#0000cd][B]WYDATKI[/B][/COLOR]


[COLOR=#0000cd][B]SALDO[/B][/COLOR]

[SIZE=3]75,00 zł[/SIZE]

[CENTER][COLOR=#800080][SIZE=5]Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom
za wpłaty dla Chanel[/SIZE][/COLOR]

:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:
[/CENTER]

[COLOR=#0000ff][SIZE=3]Cockermanka pamięta o swojej chrześnicy - bardzo dziękujemy Mamusi [/SIZE]:Rose:[/COLOR]

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

Oj zaglądamy na dogo kibicujemy wszystkim długouchom, mało się ujawniamy ale jesteśmy, dziękujemy za głaski i mizianki oraz miłe słowa, niebawem skrobniemy coś więcej na wątku Saruni bo już nam stuknęło :crazyeye:pół roku :loveu:!!! Co tam słychac u naszej pupilki Chanelci-cud dziewczynki?!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']no mówilam! taki jakby stromy klif majá amerykany nad oczami ;ppp nie ma porównania do okráglej kopulki anglika.

Giselle, mogé przejác pierwszy post? chcialabym tam robic aktualizacje i móc zmienic tytul potem.

Narazie dostaw pls album malej gdzie zebralam fotki wszystkie z wátku:
[URL]https://picasaweb.google.com/117537880231945609760/ChanelZDzierzoniowa?authkey=Gv1sRgCNW5zJm51Ij_VA[/URL]#[/QUOTE]

bardzo prosze przejąc
i dziekuje za pomoc

Link to comment
Share on other sites

gisell4 wg Twojego wpisu w poście nr 9, Chanel ma na koncie 340 zł :crazyeye: podczas, gdy zgodnie ze stanem faktycznym to kwota 75 zł.

Bardzo Cię proszę skasuj ten wpis, bo jest niezgodny z prawdą. Nie wiem skąd wzięłaś taką kwotę.
Prawdopodobnie sumujesz kwoty jakie wpływały na moje konto za transport suni. Łączysz dwie różne sprawy, nie mające z sobą nic wspólnego.
Założyłam za transport z własnych funduszy i pieniądze zbierane na moje konto, to był zwrot pożyczonych środków. Po zebraniu pełnej kwota za transport napisałam, żeby już nie wpłacać na moje konto, tylko ewentualne wsparcie dla Chanel wpłacać na konto Fundacji KASTOR.
To są dwie różne zbiórki, których nie należy łączyć, ani tym bardziej sumować.

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']gisell4 wg Twojego wpisu w poście nr 9, Chanel ma na koncie 340 zł :crazyeye: podczas, gdy zgodnie ze stanem faktycznym to kwota 75 zł.

Bardzo Cię proszę skasuj ten wpis, bo jest niezgodny z prawdą. Nie wiem skąd wzięłaś taką kwotę.
Prawdopodobnie sumujesz kwoty jakie wpływały na moje konto za transport suni. Łączysz dwie różne sprawy, nie mające z sobą nic wspólnego.
Założyłam za transport z własnych funduszy i pieniądze zbierane na moje konto, to był zwrot pożyczonych środków. Po zebraniu pełnej kwota za transport napisałam, żeby już nie wpłacać na moje konto, tylko ewentualne wsparcie dla Chanel wpłacać na konto Fundacji KASTOR.
To są dwie różne zbiórki, których nie należy łączyć, ani tym bardziej sumować.[/QUOTE]

[B]nie rozumiem
340zl to był transport
a poprosilas abym w pierwszy post wstawiala ile ma na koncie i to zrobilam
moze lepiej sama zostan skarbnikiem i wpisuj zgodnie z prawda
bowidze ze ja sie do tego nie nadaje na tym wątku.
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4'][B]nie rozumiem
340zl to był transport
a [COLOR=#ff0000]poprosilas abym w pierwszy post wstawiala[SIZE=3] ile ma na konci[/SIZE][/COLOR]e i to zrobilam
moze lepiej sama zostan skarbnikiem i wpisuj zgodnie z prawda
bowidze ze ja sie do tego nie nadaje na tym wątku.
[/B][/QUOTE]
No właśnie, prosiłam, żeby była informacja o tym ile sunia ma na koncie, a nie ile pieniędzy zebrano.
Na tym, czy na innym wątku, jeśli pisze się, że zebrano jakąś tam kwotę, ale także należy napisać jaka kwota została wydatkowana, żeby wiadomo było ile kasy jest na koncie aktualnie. Taki jest sens prowadzenia rozliczeń. Pisze się wpływy, ale i wydatki, a Ty uwidoczniłaś tylko wpływy.

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

Ciotki, błagam, zajrzyjcie do tego 14-letniego niewidomego staruszka. Udało się znaleźć mu DT, inaczej trafiłby do schronu, ale jak zwykle wszystko rozbija się o kasę :(
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236255-14-letni-niewidomy-dziadek-ma-trafi%C4%87-do-schronu-w-Kutnie-pom%C3%B3%C5%BCcie/page2"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236255-14-letni-niewidomy-dziadek-ma-trafi%C4%87-do-schronu-w-Kutnie-pom%C3%B3%C5%BCcie/page2[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']oki, Elu, masz 1-szy post, dzialaj z rozliczonkami plsss.[/QUOTE]

Dzięki Emilko :)

[quote name='iwstar58']Co tam nowego u Chanelki?[/QUOTE]

No właśnie, jak się dziewczynka czuje :)

Edit

Od Ani wiem, że sunia czuje sie już świetnie, biega i dopomina się o głaski.
Upoodobała sobie córkę Ani i bez niej czuje sie nieszczęśliwa. Wyje pod bramką po jej wyjściu do szkoły, a że ma głos syreny okrętowej, to słychać ją daleeeekoooo :)

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']
Edit

Od Ani wiem, że sunia czuje sie już świetnie, biega i dopomina się o głaski.
Upoodobała sobie córkę Ani i bez niej czuje sie nieszczęśliwa. Wyje pod bramką po jej wyjściu do szkoły, a że ma [B]głos syreny okrętowej, to słychać ją daleeeekoooo[/B] :)[/QUOTE]
hihihi,w każdym razie we Wrocławiu jej nie słychać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Po przerwie z przyczyn niezależnych ode mnie wróciłam na dogo. Do grudnia czekają mnie wydatki, czy mogłabym w styczniu wpłacić to obiecane 50zł (nie spisałam nr-u konta do przelewu, więc nie zrobiłam tego wcześniej, za co przepraszam)?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soko']Po przerwie z przyczyn niezależnych ode mnie wróciłam na dogo. Do grudnia czekają mnie wydatki, czy mogłabym w styczniu wpłacić to obiecane 50zł (nie spisałam nr-u konta do przelewu, więc nie zrobiłam tego wcześniej, za co przepraszam)?[/QUOTE]

Soko, pewnie, że możesz, ale podejrzewam, że do stycznia Chanel będzie już grzać doopkę w DS :)
Oby to się spełniło ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...