Jump to content
Dogomania

XVIII MWPR Katowice, 15-17.03.2013


vpassione

Recommended Posts

Miejsce: Katowice, MOSiR "SPODEK"

[B]Podział grup na dni wystawy[/B]
[U]Piątek 15.03.2013[/U] Grupa III, V, VI, VII
[U]Sobota 16.03.2013[/U] Grupa II, IV, VIII
[U]Niedziela 17.03.2013[/U] Grupa I, IX, X

[U][B]Opłaty[/B][/U]
[B]do 28.01.2013 - I termin[/B]
Pierwszy pies 130zł
Każdy następny 100zł
Baby, szczenięta, weterany 50zł
Rasy polskie 1,23zł

[B]po 28.01.2013[/B] [B]- II termin[/B]
Pierwszy pies 160zł
Każdy następny 120zł
baby 50zł
szczenięta, weterany 100zł

[COLOR=#ff0000][B]Termin zgłoszeń 28.01.2013[/B][/COLOR]

[B]Grupa I FCI[/B]
Krystyna Opara (PL) bergamasco, czuwacz, mioritic, owczarek kataloński, PON, owczarek podhalański, beauceron, kelpie
Marek Czerniakowski (PL) owczarek niemiecki krótko i długowłosy
Gerard Jipping (NL) border collie, ow. australijski typ ameryk., bouvier des flanders, jużak
Willemine van Deijl (B) owczarki belgijskie, briard, holenderskie
Hans Wiblishauser (D) ceskoslovensky vlcak, biały ow. szwajcarski, saarlooswolfhond, aus. cattle dog, ow. szkocki krótkowłosy, bobtail, bearded collie, schipperke
Jean-Jacques Dupas (FR) owczarek szkocki długowłosy, welsh corgi, owczarek szetlandzki, komondor

[B]Grupa II FCI[/B]
Janusz Opara (PL) cane corso, nowofundland, tosa
Hans Wiblishauser (D) doberman, rottweiler, pinczery średnie i miniaturowe
Krystyna Opara (PL) ow. kaukaski, owczarek środkowoazjatycki, entlebucher, appenzeller, landseer, dog argentyński, dogue de bordeaux
Antonio Rojo Fajardo (ESP) sznaucery
Willemin van Deijl (B) mastif tybetański, mastif pirenejski, leonberger, pirenejski pies górski
Jean-Jacques Dupas (FR) berneński pies pasterski, duży szwajcarski pies pasterski, mastif neapolitański, bernardyny
Giuseppe Alessandra (I) anatolian, dog niemiecki, bullmastiff, mastif angielski, hiszpański
Peter van Montfoort (NL) bokser, czarny terier
Carlos Fernandez-Renau (ESP) buldog angielski, shar pei, hovawart, dog z Majorki, fila brasileira, dog kanaryjski

[B]Grupa III FCI[/B]
Dorota Witkowska (PL) west highland white terrier, teriery: szkocki, irlandzki, walijski
Manuel Torres Delicado (ESP) staffordshire bull terrier, bulterier
Carlos Fernandez-Renau (ESP) yorkshire terrier, airedale terrier
Antonio Rojo Fajardo (ESP) american staffordshire terrier, bulterier miniaturowy, teriery: dandie dinmont, czeski, australijski, australian silky
Jean-Jacques Dupas (FR) teriery: cairn, norfolk, norwich, kerry blue, manchester, niemiecki myśliwski, bedlington, irish glen, irish soft, jack russell, parson russell, foksteriery

[B]Grupa IV FCI[/B]
Dorota Witkowska (PL) jamniki

[B]Grupa V[/B]
Kari Jarvinen (FIN) pies faraona, thai ridgeback dog, eurasier
Gerard Jipping (NL) samoyed, akita, akita amerykańska, szpice: duże, średnie, wilcze, shiba, basenji, łajki, cirneco dell’etna
Hans Wiblishauser (D) alaskan malamute, chow chow, siberian husky, szpice małe, szpic miniaturowy

[B]Grupa VI[/B]
Jose Homem de Mello (P) bloodhound, basset hound, beagle, basset artezyjsko-normandzki, alpejski gończy krótkonożny, dalmatyńczyk, posokowiec bawarski
Janusz Opara (PL) ogar polski, gończe: polski, berneński, hamiltona, słowacki, szwajcarski, lucerneński
Kari Jarvinen (FIN) rhodesian ridgeback, basset griffon vendeen

[B]Grupa VII[/B]
Giuseppe Alessandra (I) wyżły: niemieckie, weimarskie, włoskie, mały münsterlander, bracque d’auvergne
Colin Mackay (IRL) setery, pointer, wyżeł węgierski krótkowłosy

[B]Grupa VIII[/B]
Manuel Torres Delicado (ESP) labrador retriever
Colin Mackay (IRL) golden retriever, clumber spaniel, springer spaniele
Jose Homem de Mello (P) cocker spaniel angielski, field spaniel, sussex spaniel, płochacz niemiecki, lagotto romagnolo
Kari Jarvinen (FIN) psy dowodne: hiszpański i portugalski, retrievery: nova scotia duck tolling, flat coated, curly coated, chesapeake bay, kooikerhondje, cocker spaniel amerykański

[B]Grupa IX[/B]
Janusz Opara (PL) bichon frise, pekińczyk, bolończyk, brabantczyk, gryfoniki, hawańczyk, lwi piesek, maltańczyk, cotton de tulear
Carlos Fernandez-Renau (ESP) chiński grzywacz, mops, pudle
Giuseppe Alessandra (I) chihuahua długo i krótkowłose
Antonio Rojo Fajardo (ESP) cavalier king charles spaniel, papillon, chin japoński
Kari Jarvinen (FIN) shih tzu, terier tybetański, lhasa apso, rosyjski toy długowłosy
Peter van Montfoort (NL) buldog francuski, boston terier

[B]Grupa X[/B]
Dorota Witkowska (PL) chart: arabski, borzoj, polski, szkocki, afrykański azawakh, wilczarz irlandzki, greyhound
Jose Homem de Mello (P) chart: afgański, perski, whippet, charcik włoski

[B]Młody Prezenter: [/B]
Piątek 15.03.2012 – Krystyna Opara (PL)
Sobota 16.03.2012 – Gerard Jipping (NL)
Niedziela 17.03.2012 – Ewa Pyrchała (PL)

[URL="http://www.zkwp.katowice.pl/cacib2013.php"]Oddział Katowice - strona www[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Monalisa4']Do takiego sędziego jak D Witkowska warto zgłosić ;) Będziemy!![/QUOTE] Dla nas też się Katowice postarały - sędzina specjalistka rasy! :) Mieliśmy sobie w przyszłym roku odpuścić, ale w takiej sytuacji to zdecydowanie należy zgłosić.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

w Katowicach to raczej nie przejdzie... Mnie nie chcieli wpuścić w sobotę z psem zgłoszonym na wystawę w piątek (brał udział przez 3 dni w MP) i musiałam się awanturować ;) Bardzo pilnują i powiem szczerze, to nie jest teren gdzie warto wchodzić z niezgłoszonym psem - bardzo ciasno i tłum ludzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']w Katowicach to raczej nie przejdzie... Mnie nie chcieli wpuścić w sobotę z psem zgłoszonym na wystawę w piątek (brał udział przez 3 dni w MP) i musiałam się awanturować ;) Bardzo pilnują i powiem szczerze, to nie jest teren gdzie warto wchodzić z niezgłoszonym psem - bardzo ciasno i tłum ludzi.[/QUOTE]
W takim razie przepraszam :oops: Na większości wystaw raczej nie ma problemów :D

Link to comment
Share on other sites

CH.... jak zwylke gr III i IX są rodzielone - i w ten sposób nigdy nie zaczne jedzić z moją grzywką :( , bo waznejsze dla mnie są Ast-y.

Poszukuje transportu z Wawy na piątek - dla 1 os + suka mł AST + klateczka materiałowa , oczywiście dokładam sie do kosztów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anecioreczek']szlag by to chciałam wejść na socjalke ze szczeniakiem ... najwyzej sproobujemy do Kato mam rzut beretem xD[/QUOTE]

Jak dla mnie to bardzo kiepskie miejsce na socjalizacje szczeniaka. Jak już pisałam w soboty i niedziele jest cholernie (!) ciasno, tłum ludzi depcze po psach, na głównej płycie jest tragedia. Jeżeli maluch potrzebuje socjalizacji to takie miejsce może mu nieźle pomieszać w głowie (na minus oczywiście). Milion razy lepsze byłyby wystawy na świeżym powietrzu. Może warto pomyśleć o wystawie w Hali Targowej w Sosnowcu? Tam jest więcej miejsca i nie będzie takich tłumów.

A jeśli chodzi o Katowice to mam te same zarzuty jak co roku - drogo!, brak żniżek dla Interów, VII grupa ZAWSZE w piątek (nie wiem dlaczego organizatorzy myślą, że co roku z przyjemnością sobie bierzemy urlop czy załatwiamy zwolnienia z uczelni...) Ogromna niesprawiedliwość, że to nie jest co roku zmieniane :)

Edited by Talagia
Link to comment
Share on other sites

My byśmy pojechali z wielką chęcią... Na niedzielę (IX grupa), ale tylko jakby był jakiś transport z Radomia do Katowic i powrót - 1 os i 3kg piesek. Samej pociągiem tyle godzin nie bardzo mi się chce :(
Oczywiście dołożę się do kosztów podróży ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']Jak dla mnie to bardzo kiepskie miejsce na socjalizacje szczeniaka. Jak już pisałam w soboty i niedziele jest cholernie (!) ciasno, tłum ludzi depcze po psach, na głównej płycie jest tragedia. Jeżeli maluch potrzebuje socjalizacji to takie miejsce może mu nieźle pomieszać w głowie (na minus oczywiście). Milion razy lepsze byłyby wystawy na świeżym powietrzu. Może warto pomyśleć o wystawie w Hali Targowej w Sosnowcu? Tam jest więcej miejsca i nie będzie takich tłumów.

A jeśli chodzi o Katowice to mam te same zarzuty jak co roku - drogo!, brak żniżek dla Interów, VII grupa ZAWSZE w piątek (nie wiem dlaczego organizatorzy myślą, że co roku z przyjemnością sobie bierzemy urlop czy załatwiamy zwolnienia z uczelni...) Ogromna niesprawiedliwość, że to nie jest co roku zmieniane :)[/QUOTE]
no ja własnie myslałam o piąku :p bo mniej osób jest..

w Sosnowcu i tak będziemy :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...