Jump to content
Dogomania

Dora-8 miesięczna suczka. DORA POJECHAŁA DO DS:):) ELZA22 DZIĘKUJE ZA WSZYSTKO!


Ladymonia0610

Recommended Posts

[CENTER][COLOR=#ff0000][SIZE=5][FONT=arial narrow][B]SPRAWA BARDZO PILNA[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[/CENTER]

[COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]KOCHANI!![/B][/SIZE][/COLOR]

[B]Dora nie miała nigdy szczęścia .
Była w domu stałym -powodem oddania było że demoluje. Wszystko pogryzła.
Zabrałam suczkę.
Mimo , że mówiłam ludziom aby poszli z nią na szkolenia ;(.
Nie miałam co zrobić z Dorą wiec dałam ją do hotelu gdzie doba kosztuje 20zł;( Wiem powiecie , że jestem wariatką ale co miałam z nią zrobić. Dzwoniłam po znajomych prosząc o dt ale nikt się nie zgodził ;(

Szukam pilnie dla małej domu.
Dora została umieszczona w hotelu 8 paźdzernika. Nie zapłaciłam jeszcze nic ponieważ nie mam $ . Proszę Was bardzo pomoc. Wsparcie finansowe i duchowe;(. Jestem załamana ale chce tej śliczne suczce znaleźć wspaniały dom.
[/B]

[IMG]http://imageshack.us/a/img717/6968/doradoadopcji.jpg[/IMG]
[IMG]http://imageshack.us/a/img822/3140/dorciab.jpg[/IMG]



[IMG]http://imageshack.us/a/img41/199/dorasuczkadoadopcji.jpg[/IMG]
[COLOR=#ff0000][B]
Dora jest na dt u Elzy22 od 24.11.2012r[/B][/COLOR] :loveu::multi:
STERYLIZACJA DORY 18.01.2013r godz.7.30!

[I][B]Nowe zdjęcia Dory z dt[/B][/I]:multi:



[IMG]http://img716.imageshack.us/img716/3072/dora1fc.jpg[/IMG]

[IMG]http://img221.imageshack.us/img221/4541/dora22t.jpg[/IMG]
[IMG]http://img138.imageshack.us/img138/3007/dora55.jpg[/IMG]

[CENTER] [COLOR=#ee82ee][SIZE=3][B] Test do ogłoszeń:[/B][/SIZE][/COLOR]

Dora mogła tylko pomarzyć o szczęśliwym, bezpiecznym dzieciństwie. Gdy już się wydawało, że zza zakrętu wyjdzie na prostą, pojawił się kolejny zakręt i Dora nadal pozostała bezdomna...Czym zawiniła? Przecież na świat się nie prosiła! Dlaczego ludzie sami sobie potrafią wybaczyć różne głupstwa, nieodpowiedzialne zachowania, a psu nie są w stanie wybaczyć, że jest młody, energiczny, że sam sobie organizuje zajęcia i zabawę, jeśli nikt mu nie poświęca czasu i nie obdarza uczuciem?
Dora ma dziś ok. 9 miesięcy, więc jeszcze całe życie przed nią. Wszystkiego ją można nauczyć, pokazać, które zachowania są fajne, a które niepożądane. Nie można jednak zakładać, że będzie o tym wiedziała sama z siebie!
Dorka jest bardzo pozytywnym psem. Potrzebuje kontaktu z człowiekiem i zainteresowania z jego strony. Bardzo lubi dzieci. Nie ma w niej cienia agresji czy chęci dominacji. Doskonale się czuje w towarzystwie innych zwierząt.
Jeśli chcesz poczuć, jak pies potrafi odwzajemnić uczucie – adoptuj Dorkę. Pokaż, że relacja psa z człowiekiem jest wzajemna.Dora jest zdrowa, zaszczepiona i odrobaczona. Waży 7kilo - sięga przed kolano.
Warunkiem adopcji jest wyrażenie zgody na wizytę wolontariusza oraz podpisanie umowy adopcyjnej i zostanie wydana do adopcji dopiero po sterylizacji.
Kontakt: Marta 601 961 868 / 510 124 836 Monika
/ [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
[/CENTER]

Edited by Ladymonia0610
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 470
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ania102']Ok i tak wpłacę tak koło 29. Śliczna sunia z ślicznym imieniem.[/QUOTE]


Kiedyś była Norą -ale Nora kojarzy mi się bardzo źle. I jest Dora. Jest wspaniała suczka:) Uwielbia jak się ja przytula;p ostatnio tak uwiesiła mi się na szyji ze az z wrażenia zrobiła siusiu na moje spodnie.
Ah żeby Dorcia wkoncu znalazła wspaniały domek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ladymonia0610']Kiedyś była Norą -ale Nora kojarzy mi się bardzo źle. I jest Dora. Jest wspaniała suczka:) Uwielbia jak się ja przytula;p ostatnio tak uwiesiła mi się na szyji ze az z wrażenia zrobiła siusiu na moje spodnie.
Ah żeby Dorcia wkoncu znalazła wspaniały domek.[/QUOTE]

Monisiu, jesteś pewna, że na Twoje spodnie to ona zrobiła siusiu? ;) ;)

śliczna jest, naprawdę cudo!!!
a u mnie niestety i psia, i rodzinna sytuacja nie najlepsza ( psów przybyło znów, a mąż po chorobie nie ma gdzie do pracy wrócić) i niewiele mogę pomóc :(

Link to comment
Share on other sites

Jestem tu z bazarku . Ladymonia - ja 3 lata temu adoptowałam psiaka 10 miesiecy , zdemolował mi dom , samochód jednym słowem masakra . Nie raz miałam już dosyć , naprawdę , wracałam z pracy a tu drzwi pogryzione , albo karnisz zerwany. W samochodzie pasy zjedzone , raczka obgryziona do tej pory . I to wszystko się działo kiedy mnie nie było w domu , kiedy był sam . I chyba w tym przypadku lepiej uprzedzic dom niz miałbym kolejny raz wrócić z adopcji . Ja rozwiązałam swój problem klatką , wstawiłam do pokoju klatkę dużą i siedział w tym " więzieniu " teraz ma około 4 lat i tez mu się zdarza coś zrobić , jakiś zeszyt zjeśc albo ksiązke ale uwierzcie mi że to jest pisuś z tym co wyprawiał wczesniej . Więc wydaje mi się że lepiej uprzedzić dom , bo samo to nie przejdzie bardzo długo a hotelik jak za takiego małego psa bardzo dużo kosztuje ... może warto szukac czegoś tańszego .... wracam na bazarek :)

Link to comment
Share on other sites

Ladymonia, uważam podobnie jak marlenka, że należałoby poszukać tańszego hotelu...20 złotych/doba to strasznie drogo jak za taką malutką suńkę.
To wychodzi przecież 600 zł/mies.:crazyeye::crazyeye::crazyeye:.

Znam przypadki, gdzie równie piękne psiaki siedzą latami w hotelikach zupełnie niezauważone...Jak długo dasz radę zbierać pieniążki?
Przemyśl to i poszukaj czegoś tańszego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka']Ladymonia, uważam podobnie jak marlenka, że należałoby poszukać tańszego hotelu...20 złotych/doba to strasznie drogo jak za taką malutką suńkę.
To wychodzi przecież 600 zł/mies.:crazyeye::crazyeye::crazyeye:.

Znam przypadki, gdzie równie piękne psiaki siedzą latami w hotelikach zupełnie niezauważone...Jak długo dasz radę zbierać pieniążki?
Przemyśl to i poszukaj czegoś tańszego[/QUOTE]


Szukałam....! I Nic.Zrobiłam jej ogłoszenia. Szukam dt jakiegoś eh

Link to comment
Share on other sites

Mariolu textu jakiegoś super nie mam. Piszę zwykłe ogłoszenia.
8-miesięczna Dora szuka kochającego domu.
Posiada Książeczkę. Jest zaszczepiona. Toleruje inne zwierzęta . Kocha dzieci. Jest żywiołowym psiakiem.
Warunkiem adopcji jest wizyta P/A i podpisanie umowy adopcyjnej.
Może jakoś trzeba zmienic tekst zeby zachęcić ludzi?
Proszę pomoż mi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ladymonia0610']Mariolu textu jakiegoś super nie mam. Piszę zwykłe ogłoszenia.
8-miesięczna Dora szuka kochającego domu.
Posiada Książeczkę. Jest zaszczepiona. Toleruje inne zwierzęta . Kocha dzieci. Jest żywiołowym psiakiem.
Warunkiem adopcji jest wizyta P/A i podpisanie umowy adopcyjnej.
Może jakoś trzeba zmienic tekst zeby zachęcić ludzi?
Proszę pomoż mi.[/QUOTE]

może zacząć żartobliwie:
znudziły ci się stare meble albo firany? Adoptuj Dorę - szybko kupisz sobie nowe!

a tak na serio: koniecznie znajdź tańszy hotel!
do michelle 04 masz chyba nie dalej, niż z Wrocławia ( to Dzierżoniów), albo może do ZuziM...
20zł/doba to bardzo dużo :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...