Jump to content
Dogomania

Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .


Tymonka

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

musze miec adres hotelu z telefonem kontaktowym, zeby wyslac tam karme dla matki i szczeniat, oraz jakies suplementy, zreszta na cito trzeba to towarzystwo odrobaczyc cale
czy platnosc w hotelu jest na miesiac czy po wykonanej usludze?
a czy tam tylko sucha wchodzi w gre, czy moze gotuja takze dla psow?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ati']musze miec adres hotelu z telefonem kontaktowym, zeby wyslac tam karme dla matki i szczeniat, oraz jakies suplementy, zreszta na cito trzeba to towarzystwo odrobaczyc cale
czy platnosc w hotelu jest na miesiac czy po wykonanej usludze?[/QUOTE]

Karmę na razie ja zawiozę , 15 kg dla mamy i 10 kg dla maluchów , ale za każdą kolejną będziemy bardzo wdzięczni . Stado trzeba odrobaczyć i zaszczepić , płatność z góry , ponieważ mam tam dwa psy i zdarzyło mi się zalegać chwilę z opłatą hotel chce mieć pieniądze z góry . To co puścisz przelew prosto do hotelu ?

Link to comment
Share on other sites

jasne, ale jak mowie, chce zobaczyc na fotach cale to towarzystwo
15 kg dla mamy to miesiac, a 10 kg dla 6 szczyli to juz znacznie krocej, wiec karma i tak potrzebna

prosze sprawdz jaka kwota bedzie za odrobaczenie, bo szczepienie dopiero jak robali nie bedzie
i jaka suma za szczepienia i mlodych i matki
mlode najpierw podstawowe szczepienie

jezeli chodzi o zdjecia-poniewaz wiem ze to bardzo wazne i pomaga w adopcji
szczeniak kazdy osobno z opisem czy chlopiec czy dziewczynka

a tu jestesmy [URL]http://www.facebook.com/#!/pages/SOS-dla-wyżłów/119949001392874[/URL]

Edited by Ati
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ati']jasne, ale jak mowie, chce zobaczyc na fotach cale to towarzystwo
15 kg dla mamy to miesiac, a 10 kg dla 6 szczyli to juz znacznie krocej, wiec karma i tak potrzebna

prosze sprawdz jaka kwota bedzie za odrobaczenie, bo szczepienie dopiero jak robali nie bedzie
i jaka suma za szczepienia i mlodych i matki
mlode najpierw podstawowe szczepienie[/QUOTE]

Zdjęcia tak jak pisałam będą po południu z hotelu . Karma się na pewno przyda . Odrobaczanie 5 zł za 10 kg , szczenięta pewnie więcej niż 10 nie ważą , mają miesiąc - półtora to by było 30zł , a o szczepienia się dowiem , chce je po drodze do weta zabrać . Będę też dziada od których je zabieram naciskać ,żeby jakąś kasę dał , postraszę go Tozami itp może się uda .

Link to comment
Share on other sites

dziad to niech ci da spisane i podpisane zrzeczenie sie psow na ciebie

mama 30,00 , bo 10 x3 na wszelki wypadek
i szczyle 6 sztuk
czyli 90, 00 , prosze odrobaczcie je od razu u weta, zebysmy juz byli czasowo do przodu, a ja ci na twoje konto wysle ta kwote za odrobaczenie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ati']Anja masz na ta chwile 500 ode mnie, zaraz zapewne sciagnie Tanitka
musimy miec zdjecia na cito, zeby je oglosic na naszym SOS dla Wyzlow na FB
mam nadzieje ze wygladaja jak wyzly:)
zeby pomagac musimy miec zdjecia, kontakt bezposredni
jak dobrze pamietam Tanitka ma karme dla szczeniat[/QUOTE]
Bardzo dziękujemy!!!! :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

jestem , 5 godzin spędziliśmy u weta , jest już lepiej , tzn sytuacja opanowana , panienka najmniejsza z miotu ma najprawdopodobniej obite płuca stąd duszności , była też chwilowa arytmia , ale już opanowana . Mała jest przeraźliwie chuda , reszta stada za to ma brzuchy jak balony , dzisiaj już nie było czasu na nic , zostawiłam tylko szybko mamę i 6 maluchów w hotelu i pognałam z 7 do weta bo już prawie przytomność traciła , leki na robale kupiłam , jutro zawiozę , dzisiaj też dostały od hotelu fiprexy i wszystkie miały zaaplikowany bo pchły stadami maszerowały po pyskach . Mam zdjęcia , ale tylko parę bo czasu nie było , trzeba było małą ratować . Wieczorem wstawię .Mała zostaje do momentu wyleczenia u mnie .Nie wiem jakim cudem ale TZ się zgodził .

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za jakość i małą ilość zdjęć , jutro będzie każdy szczyl i mamusia dokładnie obfotografowany , dzisiaj na prawdę nie było kiedy

Mama
[IMG]http://imageshack.us/scaled/landing/26/p1380150.jpg[/IMG]

Maluchy , są chyba 4 bardzo w typie i 3 mniej , panienka u mnie chyba najmniej w typie
[IMG]http://imageshack.us/scaled/landing/51/p1380140.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/scaled/landing/838/p1380151.jpg[/IMG]



[IMG]http://imageshack.us/scaled/landing/534/p1380152.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...