Jump to content
Dogomania

Zawody w Cisnej (14-15 luty)


Manu

Recommended Posts

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hmm.. Gdyby tak miało być, to chyba mieli by obowiązek uprzedzić o tym, prawda ?

I dodatkowo zapewnić możliwość oczipowania psów...

Zawody w Pucharze Europy do których zaliczane są Mistrzostwa Polski wymagają oczipowanych psów. Dlaczego organizator ma zapewnić możliwość oczipowania psów? To chyba jest obowiązek maszera.

Link to comment
Share on other sites

Wiesz co, ja nie wiem po prostu.

I czegoś nie rozumiem... :-? Mówisz, że

Zawody w Pucharze Europy do których zaliczane są Mistrzostwa Polski wymagają oczipowanych psów.
Czyli są na to jakieś uregulowania ? Skoro "wymagają". No to w takim razie dlaczego się pytasz
Czy to prawda , że tylko psy zaczipowane bedą mogły startować w Cisnej?

No bo w świetle tej ostatniej informacji od Ciebie, to nie ma się tu o co pytać w takim razie...

A ja mam inne pytanie. A co, jeśli ktoś tego nie wie i jedzie na zawody z nieoczipowanymi psami ? Nie ma możliwości startu ? Czy jednak jest tam ktoś, kto może oczipować (za opłatą oczywiście) psy ?

I nie mogliby o tym jakoś informować ? Mają plakat, także w wersji elektronicznej, mają stronkę swoją...

Link to comment
Share on other sites

Manu pytam bo jest czas jeszcze aby oczipować przed wyjazdem jeśli ktoś tego jeszcze nie zrobił . Nie jest jeszcze nic przesądzone bo jak pamiętam na Mistrzostwach Europy w Jakuszycach też miały być wymagane czipy a skończyło się na tym , że nasze psy były znakowane kredką a z zagranicy sprawdzane elektroniczni . Żyjemy w tak dziwnym kraju , że wszystko jest tu możliwe...

Link to comment
Share on other sites

Oj Szybszy... chyba nie udało Ci się postu dobrze sformułować...? :wink:

A w Jakuszycach rzeczywiście było śmiesznie z tym. :lol: Tylko przed tamtymi zawodami była informacja, że można psy oczipować (bo muszą być) - tylko, że to nie wypaliło i stąd te kredki...

Link to comment
Share on other sites

ELO!!!

w Jakuszycach wygladala tak ze czech ktory mial przyjechac i zaczipowac psy po prostu nie dojechal dlatego psy kredkami malowali ;)

czipy sie przydaja nie tylko na zawodu do pucharu europy wsa tylko tez na pozostale zawody za granica...

a co do bieszczad napisalem meila do organizera i zobaczymy co odpisze ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...