Jump to content
Dogomania

Asha-Zabierz mnie do serca swych bram otwórz je wytrzyj łzę-pokochali mam Super DS :)


Igiełka

Recommended Posts

[quote name='danusiadanusia']fajnie, że wszystko jest już w normie:) wróciła rzeczywistość, znam ten ból, też mam 2 psiaki w tym Lusia jest z tego samego schroniska co Twoja dama:) moja też nią jest:):) i wierzę, że te psiaki są przekochane i bardzo.. wierne, jak pokochają to na zabój tutaj jest link do wątku Lusi [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/189177-Lusia-nic-cudowniejszego-Zostaje-na-stałe-w-dt[/URL]! zapraszam poznaj moją ulubienicę:)[/QUOTE]

Danusiu....;)
Ale w tym wątku Dam...:-o
Tam jest i Dama Lusia i inne Damy też...
Zdjęcia wspaniałe:loveu:
Podczytuję tak po troszkę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danusiadanusia']gdzie jest nasz komentator??? no gdzie...[/QUOTE]

A wyspać się trzeba dzisiaj było, bo:

Tak po północy Asha rozwrzeszczała się na cały dom.
Dlaczego?
To wie tylko ona.
Postawiła na nogi wszystkich, spojrzała, obecność sprawdziła(tylko Max ją zlekceważył i spał dalej), odwróciła się i poszła spać:diabloti:.
Za dwie godziny zrobiła to samo(tym razem i Max też się zainteresował i przyczłapał):evil_lol:
Ja rozumiem wszystko, jestem wychowany w czasach żelaznej kurtyny, ćwiczeń OC i zasadniczej służby wojskowej,
więc alarmowe atrakcje to już mam dawno za sobą.:lol:
Czy ona tego nie rozumie?:roll:
Cholerka, nie wiedziałem, że mam w domu kaprala:shake:

Link to comment
Share on other sites

Muszę odseparować swoje pieski:roll:
Dlaczego???
Bo nawzajem się "małpują".

Max(jak już wspominałem) zaczął chodzić na smyczy, przy nodze i gdzieś zagubił swoje osiedlowe rajzerstwo.
Asha nauczyła się od Maxa zwracać na siebie uwagę zaczepiając łapką.
Kładzie się później skubana na grzbiecie i każe się wygłaskiwać...
A później szuka ręki, żeby na niej położyć głowę i tak zasypia(ręki zabierać nie można, żeby nie obudzić)...;)

I wygląda to tak:
Siedzi na środku podłogi człowiek.
Na jednym ręku głowa jednego psa.
Na drugim - drugiego.
A człowiek siedzi i nawet telewizora włączyć nie może, bo nie ma trzeciej reki:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danusiadanusia'] proszę nie narzekaj:) [/QUOTE]

A właśnie, że będę...:angryy:
Bylem dzisiaj na dłuuuuugim spacerze...
Spacer, jak spacer, ale dlaczego było bieganie?:-o
Wydaje mi się, że w najbliższym czasie na brak sportu narzekał nie będę(tego realnego, nie w tv)...:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gregorsat']A właśnie, że będę...:angryy:
Bylem dzisiaj na dłuuuuugim spacerze...
Spacer, jak spacer, ale dlaczego było bieganie?:-o
Wydaje mi się, że w najbliższym czasie na brak sportu narzekał nie będę(tego realnego, nie w tv)...:diabloti:[/QUOTE]

i tu też mam wytłumaczenie:) psiaki bardzo dbają o kondycję PANA:) musisz być im wdzięczny za to!!!:):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danusiadanusia']i tu też mam wytłumaczenie:) psiaki bardzo dbają o kondycję PANA:) musisz być im wdzięczny za to!!!:):)[/QUOTE]

Danusia Ciocia Psi Adwokat Dobra Rada...(jeżeli jakiś tytuł pominąłem, to uzupełnię):evil_lol:

Ciekawe, jaki dzisiaj będzie komentarz???

Moje ogary poszły w las(no, może nie w las, ale na skraj lasu).
Na drzewo wlazła wiewiórka(nie uszło to ich uwagi).
Asha wyciągnęła się jak parówka z Sokołowa(myślałem, że łapki do czubka sosny sięgną):crazyeye: i zawodziła swoim głosikiem,
Max biegał wkoło drzewa, jak zwariowany:-o.
Wiewiórka siedziała na gałęzi i nic sobie nie robiła z łowieckich psich zapędów.
W końcu chyba się jej znudziło obserwowanie tego cyrku, bo schowała się, ku wyraźnemu niezadowoleniu zainteresowanych.
Ogary odpuściły i dały się zaprowadzić do domu...;)(oczywiście dama przodem)...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gregorsat']Danusia Ciocia Psi Adwokat Dobra Rada...(jeżeli jakiś tytuł pominąłem, to uzupełnię):evil_lol:

Ciekawe, jaki dzisiaj będzie komentarz???

Moje ogary poszły w las(no, może nie w las, ale na skraj lasu).
Na drzewo wlazła wiewiórka(nie uszło to ich uwagi).
Asha wyciągnęła się jak parówka z Sokołowa(myślałem, że łapki do czubka sosny sięgną):crazyeye: i zawodziła swoim głosikiem,
Max biegał wkoło drzewa, jak zwariowany:-o.
Wiewiórka siedziała na gałęzi i nic sobie nie robiła z łowieckich psich zapędów.
W końcu chyba się jej znudziło obserwowanie tego cyrku, bo schowała się, ku wyraźnemu niezadowoleniu zainteresowanych.
Ogary odpuściły i dały się zaprowadzić do domu...;)(oczywiście dama przodem)...;)[/QUOTE]

uff!! nie będzie komentarza:), bo uwielbiam Twoje spacerowe relacje:):)

Link to comment
Share on other sites

Czy Wy też wyprowadzacie psa wieczorem na spacer..... z latarką???:crazyeye:
Czy takie spacery to tylko z Damami???:crazyeye:
A pytam, bo moja dama bez świecenia latarką na jej spacerową drogę to wieczorem nie pójdzie dalej niż sięga światło przed domem.
Ale z latarką to ho ho, choćby na koniec osiedla.
Dama, czy artystka(taka prawdziwa, co to w świetle reflektorów występuje) - ja już nie wiem sam.;)
Ale wolę jej świecić przed nosem i pójść na długi spacer, bo później w nocy zamiast szczekania to co najwyżej chrapanie się roznosi:lol:

Link to comment
Share on other sites

Odwiedzam cudna Ashenke:buzi::iloveyou::iloveyou::bye:jakie wiesci cudne , jak dobrze ze ma Was :iloveyou::iloveyou:
ja z moja sunienka potrzebuje nie tylko laterenki ale i wielgasnych reflektorow filmowych:shake::evil_lol::-o bo wieczorkiem nie widza dobrze juz oczeta moje ..... i nie slysza tez:razz::evil_lol::shake:wiec czasem jest tuz kolo nogi panciowej , a ja sie dre: Pipiniaaaaaaaaa gdzie ty polecialas ??a malizna ..siedzi tuz kolo panci i wypatruje , na kogo ja tak nawoluje ech ..... pozdrawiam wszystkich ogromnie [IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/love(7).gif[/IMG]caluski dla 4 lapenkow wszystkich waszych

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales']Odwiedzam cudna Ashenke:buzi::iloveyou::iloveyou::bye:jakie wiesci cudne , jak dobrze ze ma Was :iloveyou::iloveyou:
ja z moja sunienka potrzebuje nie tylko laterenki ale i wielgasnych reflektorow filmowych:shake::evil_lol::-o bo wieczorkiem nie widza dobrze juz oczeta moje ..... i nie slysza tez:razz::evil_lol::shake:wiec czasem jest tuz kolo nogi panciowej , a ja sie dre: Pipiniaaaaaaaaa gdzie ty polecialas ??a malizna ..siedzi tuz kolo panci i wypatruje , na kogo ja tak nawoluje ech ..... pozdrawiam wszystkich ogromnie [IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc%20gify/love%287%29.gif[/IMG]caluski dla 4 lapenkow wszystkich waszych[/QUOTE]

witaj Ewuni:) my Ciebie też ściskamy:) fajnie, że wpadasz do nas:):):)

Link to comment
Share on other sites

Przedarłem się do Was przez prozę codzienności...
A tu taka niespodzianka, tylu gości to Asha już dawno nie miała...:multi:
Dziękuję Wam, że do niej zaglądacie...:buzi::buzi::buzi:
Suczeńka pozdrawia Was gorąco...:Rose::Rose::Rose: i ma pewien plan(my tak sobie wieczorem gadamy;), to znaczy, ja gadam, a ona kiwa łapką, że się z tym zgadza).
Ale to jutro(plan jest szatański, wymaga trochę przygotowań, ale finał powinien być... super).;)
Dzisiaj nic więcej nie powiem:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gregorsat']Przedarłem się do Was przez prozę codzienności...
A tu taka niespodzianka, tylu gości to Asha już dawno nie miała...:multi:
Dziękuję Wam, że do niej zaglądacie...:buzi::buzi::buzi:
Suczeńka pozdrawia Was gorąco...:Rose::Rose::Rose: i ma pewien plan(my tak sobie wieczorem gadamy;), to znaczy, ja gadam, a ona kiwa łapką, że się z tym zgadza).
Ale to jutro(plan jest szatański, wymaga trochę przygotowań, ale finał powinien być... super).;)
Dzisiaj nic więcej nie powiem:loveu:[/QUOTE]

Grzegorz! zlituj się, bo mnie skręca już:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...