Jump to content
Dogomania

Stokrotek Już W Nowym Domku


hanik

Recommended Posts

ile to jeden malutki post potrafi przynieść człowiekowi radości :multi: oby jak najmniej było *pierwszych* dramatycznych postów a jak najwiecej właśnie takich *końcowych* z happy end-em tego właśnie życzę Wam i sobie w tym czasie przedświątecznym :loveu:

Link to comment
Share on other sites

To super, że tak się wszytko dobrze skończyło .Jedna wielka, prawdziwa radość.
Najpierw niesczęście(wypadek, samotność w lesie)
Później WSPANIAŁY człowiek z wielkim sercem w lesie (Magda :lol: )
Szpital
Ciotki z dogo.
Dobry wet.
Udany zabieg.
Pieniążków cała masa.
Wspaniała rehabilitacja.
Wymarzony domek(prawie od początku )
[COLOR=red]SZCZĘŚCIE STOKROTKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:laola: :laola: :laola: :laola: :lilangel: :lilangel: :lilangel: :lilangel: :lilangel: :lilangel: :lilangel: :lilangel:[/COLOR]
[COLOR=#ff0000]Nie mogło nam się lepiej wymarzyć :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

To ja jeszcze się dołączę ........:oops:

POnieważ dziś okazało się , że Kajtkowi łapka słabo się zrasta i planowany na dziś zabieg wyjęcia drutów należy odłożyć o jeszcze trzy tygodnie :placz: ( Kajtek ma koszmarne , wystające druty w łąpie od 13 lutego :()
, potrzebna jest pilna rehabilitacja 3 razy dziennie łapki. Kajtek ma zanik mięsni w tej łapce i sztywnośc stawów , które trzema masować żeby ne stracić łapy .
Koszt rehabilitacji i pobytu w klinice jest ogromny i dlatego prosiłabym bardzo , jeśli coś w Stokrotkowej skarpecie zostanie, o przekazanie chociaż malutkiej częsci na naszego biednego Kajtka , który tyle już się w życiu wycierpiał , i jeszcze długo będzie ........:-(

Tu link do jego wątku :
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=43891&page=19[/URL]



Stokrotku !!!!!

Bardzo się cieszę , że Twoje losy tak wspaniale się potoczyły !!!!!

Najpierw znalazła cię cudowna osoba - Magda , potem zyskałeś mnóstwo hojnych i bardzo opiekuńczych cioteczek , a teraz jeszcze bardzo szybciutko , cudowny domek !!!!!!
Twoja historia pozwala jeszcze wierzyć ........bo jakoś tak ostatnio było źle ......tyle śmierci , tyle nieszczęść , niepowodzeń ..... i jeszcze dziś Kajtek ..........ech...........
Stokrotku , życzę Ci samych sczęśliwych chwil w życiu !!!!!!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Przylaczam sie do radosci i szczescia jekie spotkalo Stokrotka, i zycze jemu juz tylko samych dobrych dni do konca jego zycia.
Wielkie uklony dla panstwa ktorzy okazali Stokrotkowi tak wielke serduszko. Prosze was tylko napiszcie czy wszystkie dlugi zostaly splacone.

Link to comment
Share on other sites

:Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!: i jeszcze :cunao::cunao::cunao::cunao: a potem :knajpa::knajpa::knajpa::knajpa::Dog_run::Dog_run::Dog_run::Dog_run:

Stokrotku tak się cieszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Powodzenia Tobie i Twojej Nowej Rodzince!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: (No i czekamy na dokładne relacje i fotki!!!!!!!!!!!!)

Link to comment
Share on other sites

Stokrot już w nowym domku:loveu:
Byłam, widziałam. Domek super. Nowa pańcia bardzo troskliwa. Stokrotek zaprzyjażnił się z 7 letnim Tymkiem. Po prostu go uwielbia.
Jeszcze nie radzi sobie na schodach, ale na szczęście jego domek jest na parterze i schodków 5. Powoli i się nauczy. Następnym razem wezmę aparat, żeby ufocić nową rodzinkę Stokrotka. Powiedziałam, że mogą zmienić mu imię, ale Tymek powiedział, że chce aby Stokrotek pozostał Stokrotkiem. Naprawdę przemili ludzie

A ja ze swojej strony chcialam wam wszystkim bardzo mocno podziękować.
Za waszą troskę, podnoszenie tematu i pomoc finansową. Bardzo chcę podziękować też Irmie, dzięki jej szybkiej reakcji i wsparciu Stokrotek nie został uśpiony. IRMO wielkie dzięki:loveu: i jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI WAM WSZYSTKIM,Lece zmienić tytuł. Myślę, że temat będzie można przenieść jak tylko pojawią się pierwsze zdięcia. Po świętach lekarz ma wystawić drugą fakturę do której doliczy 4 worki karmy i dwa opakowania preparatu na stawy, oraz szczepienia, które zrobi jak tylko Stokrotek wróci do formy.ZYCZĘ WAM WSZYSTKIM RADOSNYCH ŚWIĄT:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hanik']Stokrot już w nowym domku:loveu:
Byłam, widziałam. Domek super. Nowa pańcia bardzo troskliwa. Stokrotek zaprzyjażnił się z 7 letnim Tymkiem. Po prostu go uwielbia.
Jeszcze nie radzi sobie na schodach, ale na szczęście jego domek jest na parterze i schodków 5. Powoli i się nauczy. Następnym razem wezmę aparat, żeby ufocić nową rodzinkę Stokrotka. Powiedziałam, że mogą zmienić mu imię, ale Tymek powiedział, że chce aby Stokrotek pozostał Stokrotkiem. Naprawdę przemili ludzie

A ja ze swojej strony chcialam wam wszystkim bardzo mocno podziękować.
Za waszą troskę, podnoszenie tematu i pomoc finansową. Bardzo chcę podziękować też Irmie, dzięki jej szybkiej reakcji i wsparciu Stokrotek nie został uśpiony. IRMO wielkie dzięki:loveu: i jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI WAM WSZYSTKIM,Lece zmienić tytuł. Myślę, że temat będzie można przenieść jak tylko pojawią się pierwsze zdięcia. Po świętach lekarz ma wystawić drugą fakturę do której doliczy 4 worki karmy i dwa opakowania preparatu na stawy, oraz szczepienia, które zrobi jak tylko Stokrotek wróci do formy.ZYCZĘ WAM WSZYSTKIM RADOSNYCH ŚWIĄT:multi:[/quote]

super, historia z Happy endem:loveu::loveu::loveu: !!! Wzajemnie wszystkim [COLOR=Lime][B]WESOŁYCH ŚWIĄT [/B][/COLOR]!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...