Jump to content
Dogomania

Starzenie się bokserów


sylwiaskalska

Recommended Posts

Abi ja nie twierdze, że się starzeje ;) tylko wiesz czym starszy pies to trzeba się liczyć ze zmianą karmy (ja karmie suchym) a wiem ze są karmy dla seniorów, więcej witaminek itd. Żeby był zdrowiutki aż do końca.

A tak po za tym to czasami mój pies zachowuje się jakby miał kilka miesięcy a nie lat :). Więc moi kochani to pytanko to wszystko z troski o mojego brzdąca :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

[quote name='Agga']MOja w tym roku bedzie miała 10 lat....to jest babcia Sarcia.
Już od dłużeszego czasu ma troszkę siwy pyszczek.
Po zatym jest oki. No może troszke więcej śpi, mniej sie bawi.[/quote]

[B][COLOR=darkgreen]Ehhhh Saruś pisałam to kiedy miałaś 10 lat. Od tego czasu minęło 2 lata. Tej zimy odeszłaś. Miałaś 11 lat i 8 miesięcy. W czerwcu skończyłabyś 12 lat. Wszystko bym dałą aby czas odwrócić. Przeżyłyśmy razem piękny kawał czasu.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

tak, tak to piękny wiek....mój Borgis miał 11 lat i tyle chorób pokonał......(poza padaczką).
miał siwą mordkę, ale jego entuzjazm był taki jak w młodzieńczych latach.
zawsze na wszystkich skakał, rozdawał buziaki i nie traktował obcych jak wrogów.....taki przytulas do końca...:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Surprise']
No właśnie---->Pytanie do [B]Aggi[/B]: Boksery faktycznie psychicznie nigdy się nie starzeją????[/quote]

[B][COLOR=darkgreen]Teraz dopiero zauwazyłam to pytanie.Moja Sara do ostatnich dni miała coś ze szczeniaka. Tylko ta choroba ją dopadła.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkgreen]Tak się patrząc to Sara też więcej spała. BYwało, że ciężej jej sie chodziło, wygrzewała kości na słońcu. Już tak zwinnie po schodach nie wchodziła. Dziękuje Bogu za winde. Widać było, że się starzeje. Ale tak jak pisałam czasmi diabeł w nią wchodził, Wtedy była jak szczeniaczek.:cool3:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Boksery się nigdy nie starzeją. Są do końca swego życia jak dzieci chcące się bawić. Mój Basterek miał prawie 11 lat a zachowywał się jak szczeniak. Ganiał, skakał, tarzał się w trawie i nikt nie wiedział, że jest chory i to poważnie ( miał guza mózgu, o czym dowiedzieliśmy się już po jego śmierci, analizując jego zachowania z wetem). Odszedł nagle , dosłownie w ciągu trzech dni :-(

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...