Jump to content
Dogomania

Zekki już za TM :(


????

Recommended Posts

Tutaj jest nr konta dla zekusia.

[COLOR=#000000][I]prosimy o wpłaty z dopiskiem ' [/I][/COLOR][B]dla Zekkiego' - konta udziela nam mój chłopak.
[COLOR=#000000]NORDEA BANK POLSKA S.A. 20 1440 1215 0000 0000 1162 4065 Bartłomiej Ligocki

ode mnie poszlo 20 zl.

[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cisowianka']Jestem na zaproszenie, mogę jednorazowo wpłacić tylko 20 zł. Podajcie nr konta na pw (całego wątku jeszcze nie przeczytałam)[/QUOTE]

DZIĘKUJE , konto wysłane

[quote name='agusiazet']Przyszłam na zaproszenie. Stałej nie mogę złozyć, ale jednorazowo wpłacę dla pieska 50 zł. Poproszę o dane do przelewu na PW. Pozdrawiam Aga :)[/QUOTE]

dzięki wysłane

zostańcie u Zekusia kochane ciotki :loveu:
ja dopiero teraz zauważyłam że źle piszę jego imię i już sie poprawiam on przecież [B]Z[/B][B]ekkuś [/B]:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Jestem na zaproszenie, zaraz poczytam od początku historię psiaka...[/QUOTE]


witamy i dziękuję że odpowiedziałaś na zaproszenie , jest propozycja domowego płatnego tymczasu zobaczymy co młode ciocie zadecydują ,mi się wydaje ta propozycja bardzo dobra ,bo dom ma doświadczenie z psami z agresją , tylko ta kasa :-(

Link to comment
Share on other sites

[INDENT]Ok trzeba się zabrać za konkretne działania. Madzia pisała na facebooku, że nie ma czasu się teraz tym zajmować, rozumiem, ale trzeba sprawę doprowadzić do końca. Mamy już pewne deklaracje i na dogo i na "fejsie". Jeśli taki mesięczny oszt pobytu psiaka wyniesie około 400zł to spokojnie JUŻ by mógł jechać. Taką kasę jesteśmy w stanie uzbierać. Nie ma na co czekać! Prosze też o rozliczenie wpłat na konto, musimy wiedzieć ile wynosi aktualny stan konta. Jest tyle osób, dla których los tego psiaka nie jest obojętny- nie możemy odpuścić! :-D [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...