Jump to content
Dogomania

Owczarkowaty psiak już raz wymknął się śmierci,zbieramy na leczenie i hotel.


zyzol

Recommended Posts

z informacji na fb można wnioskować, że wyniki już są:
[B]Dzwonili z kliniki, są wyniki Azora, niestety bardzo złe Wątroba, tarczyca, nadnercza...
W tym tygodniu Azor jeszcze raz pojedzie na badania, żeby jeszcze raz potwierdzić i dostanie leki na próbę, a po 8 godzinach od podania, będzie ponownie przebadany.
Wiadomo już, że będzie brał leki i dieta zostaje.[/B]

[url]https://www.facebook.com/events/123591797785679/146604638817728/?comment_id=148591525285706&notif_t=event_mall_reply[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 346
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[COLOR=#000000]Przepraszam, że tak długo mnie nie było, ale służbowy komputer był w naprawie[/COLOR]:roll:

[quote name='Ajula']czytałam na fb, że Azor musi dostawać Vetoryl - to by oznaczało chorobę Cushinga, to jest bardzo zła wiadomość :shake:[/QUOTE]
Już dostaje. Mamy nadzieję, że efekty nie każą na siebie długo czekać.

Jakby tego było mało to Azorowi tydzień temu zebrała się ropa w tylnej łapie:( Strasznie mu napuchła i musiał mieć nacinaną by upuścić ropę, której było mnóstwo. Dostał wtedy antybiotyki, które nie tylko pomogły jego łapie, ale i ogólnie Azor nabrał więcej sił w połowie tej kuracji:) Niestety ciągle ma ranę na łapie i mam nadzieję, że szybko mu się zagoi i nic więcej z tego nie będzie bo przy jego ostatnim szczęściu.....:shake:

25 października, Azor został zaszczepiony na wściekliznę. Koszt 20 zł

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na loterię dla Azora, można wygrać bardzo wyjątkową rzecz, a mianowicie swój portret namalowany przez malarkę Bogusię Omelczuk. Sama taki mam i polecam :) Link do loterii: [url]https://www.facebook.com/events/219568108214072/?ref_newsfeed_story_type=regular&source=1[/url]

Link to comment
Share on other sites

nie uformują, tylko usuną główkę kości
Tragiczne to może nie jest, ale na pewno niefajne....... mój pies miał taką operację 5 lat temu, po operacji było okropnie. No ale biedny Azor już ma doświadczenie w takich sprawach :roll:

Jak ktoś chce wiedzieć co się dzieje z Azorem, to musi się zalogować na fb, tam jest na bieżąco.

Maciek a Ty jesteś na fb?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula']nie uformują, tylko usuną główkę kości[/QUOTE]
Czepiasz się słów:) Specjalnie użyłem tego słowa, a nie zeszlifują, utną czy innego precyzyjnego żeby mi właśnie nikt uwagi nie zwrócił;)

[quote name='Ajula']Jak ktoś chce wiedzieć co się dzieje z Azorem, to musi się zalogować na fb, tam jest na bieżąco.

Maciek a Ty jesteś na fb?[/QUOTE]
Na FB pisze jego opiekunka, która ma wiadomości na bieżąco, często jeszcze prosto z kliniki. Ja otrzymuję informacje streszczone - to co niezbędne:roll:
Nie, nie ma mnie na FB.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']Czepiasz się słów:) Specjalnie użyłem tego słowa, a nie zeszlifują, utną czy innego precyzyjnego żeby mi właśnie nikt uwagi nie zwrócił;)

[/QUOTE]
ok :) Ciebie nie chciałam się czepiać, sorry
pomyślałam, że masz niedokładne informacje

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Ajula']ok :) Ciebie nie chciałam się czepiać, sorry
pomyślałam, że masz niedokładne informacje[/QUOTE]
Czasem się boję, że coś pomieszam więc lepiej pisać ogólniej niż coś przekręcić;)

Przepraszam Azorku:diabloti:

[IMG][IMG]http://imageshack.us/a/img594/149/fmu4.jpg[/IMG][/IMG]

U Azora coraz lepiej. Powoli jego stan zdrowia wraca do normy - pije już wodę w normalnych ilościach. Łapa prawie zaleczona:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula']biduś kochany :shake: a na wadze trochę przybiera? jeśli picie wraca do normy, to znak, że vetoryl działa
oczki jeszcze wyglądają na zapuchnięte[/QUOTE]
Ciągle chudziutki, ale ogólnie trzeba by go zważyć czy mu jakieś gramy nie doszły.
Oczy ma normalne:D Tutaj zrobił taką minę jakby był zły;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']Ciągle chudziutki, ale ogólnie trzeba by go zważyć czy mu jakieś gramy nie doszły.
Oczy ma normalne:D Tutaj zrobił taką minę jakby był zły;)[/QUOTE]
Jakby był zły, bo był zły :diabloti: Nie dziwię się Azorkowi :cool3: Maćku, wyobraź sobie swoją minę, jakby ktoś tak Ciebie przystroił, zrobił fotkę i wpuścił w neta :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cantadorra']Jakby był zły, bo był zły :diabloti: Nie dziwię się Azorkowi :cool3: Maćku, wyobraź sobie swoją minę, jakby ktoś tak Ciebie przystroił, zrobił fotkę i wpuścił w neta :roll:[/QUOTE]
:D Pewnie bym miał takie same oczy:)
Trochę prawdy w tych jego rogach jest bo Wendy zdradza Azorka z pewnym czarnym DONkiem:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...