Jump to content
Dogomania

[Bydgoszcz]Łysy szczenior Kojak z chorymi oczami prosi o pomoc!


Recommended Posts

  • 4 weeks later...

szarpie na oślep w sposób niepohamowany, nie wytrzymuje już tego mój kręgosłup, ręce też mi już zniszczył,
spacer to koszmar i mordęga, jest bardzo silny, nie jestem w stanie się zaprzeć ani z nim wyhamować, orzę obcasami trawniki,
sobie też robi krzywdę, zdziera do krwi skórę

Iga proszę o oddelegowanie wolontariuszki w celu przeszkolenia mnie, jak uczyć psa chodzenia na luźnej smyczy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

kupiłam kolejną karmę Kojakowi 181,90zł:
[URL]http://allegro.pl/royal-canin-maxi-junior-15-kg-3-kg-gratis-i3267529018.html[/URL]

obrożę przeciw kleszczom zafundował wujek Marek

rozliczenie
[quote name='DarkWater']Iga, oto moja wersja rozliczenia:

[B]10zł [/B]odrobaczanie
[B]42zł[/B] szczepienie na wściekliznę + kolejne odrobaczanie
[B]182zł[/B] 18kg karmy
__________
razem wydatki: [B]234zł [/B]


przychody [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]

[B]33,60zł [/B]- bazarek z drożdżami
[B]107,65zł[/B] - bazarek z kuchennymi rzeczami
[B]28zł [/B]- bazarek z zabawką
_____________
razem: [B]169,25zł[/B]

na minusie: 64,75zł[/QUOTE]


- 64,75zł - 181,90zł = - 246,65zł

+ 20zł które podarowała ciocia Celina (dziękujemy! :multi:)

____________________

[B]226,65zł na minusie[/B]

Edited by DarkWater
Link to comment
Share on other sites

Nie wiem co się dzieje... :shake:
Z ciągnięciem Łysola pomóc nie potrafię, bo moja siedmiolatka wciąż prze do przodu niczym lokomotywa...

W finansach się gubię, więc też nie mam co pisać... Musiałam coś przeoczyć, bo coś mi tu nie pasuje :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DarkWater']no widzę, że wątek umarł[/QUOTE]no bo masz problem to po co odpowiadać ... może sam się rozwiąże .... :shake:

bardzo potrzebna jest rada na miejscu po obejrzeniu zachowania psa , bo pisać to sobie można
dziewczyny powinny Ci pomóc a nie chować głowę w piasek

masz jakiś ogrodzony teren na którym moglibyście ćwiczyć z Kojakiem chodzenie na luźnej smyczy ?

dowiedziałam się niedawno że jest taka zasada że najpierw trzeba nauczyć chodzenia przy Tobie psa bez smyczy
a potem dopiero na smyczy ale chyba mało kto o tym wie ,
w Waszym wypadku zatrzymywanie się kiedy ciągnie nie zda egzaminu bo pociągnie dalej i Cię przewróci...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilk_a']no bo masz problem to po co odpowiadać ... może sam się rozwiąże .... :shake: [/QUOTE]
A może nie każdy ma czas żeby tu zaglądać? Zaczęły się wakacje, sporo dziewczyn wyjechało.

Ja miałam sesję, więc średnio pasowało mi codzienne śledzenie wszystkich wątków. Zresztą, jak już pisałam, nie wypowiadam się, bo i tak nie mam nic do powiedzenia, po co więc zaśmiecać wątek?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='DarkWater']

rozliczenie


- 64,75zł - 181,90zł = - 246,65zł

+ 20zł które podarowała ciocia Celina (dziękujemy! :multi:)

____________________

[B]226,65zł na minusie[/B][/QUOTE]

doliczam dochód z bazarku [B]64,50zł[/B]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245234-KONIEC-Książki-dla-dzieci-czeski-Krecik-zaprasza-dla-Kojaka-do-16-07-13-do-20-00[/URL]

-226,65zł + 64,50zł= -162,15zł
_________________________
[B]162,15zł na minusie[/B]

Link to comment
Share on other sites

Mam zapytanie, czy nie chciałybyście rzeczy na bazarek, uzbierało mi się ich dosyc sporo,trochę rzeczy firmowych,szkoda byloby mi się ich pozbyc bez konkretnego celu, chętnie wspomogę psiaka. Ewentualny odbiór rzeczy u mnie. W razie co dajcie znac. Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamos']Mam zapytanie, czy nie chciałybyście rzeczy na bazarek, uzbierało mi się ich dosyc sporo,trochę rzeczy firmowych,szkoda byloby mi się ich pozbyc bez konkretnego celu, chętnie wspomogę psiaka. Ewentualny odbiór rzeczy u mnie. W razie co dajcie znac. Pozdrawiam![/QUOTE]

pewnie, że byśmy bardzo chciały! super! a jak można fanty przejąć? można do Ciebie podjechać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DarkWater']doliczam dochód z bazarku [B]64,50zł[/B]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245234-KONIEC-Książki-dla-dzieci-czeski-Krecik-zaprasza-dla-Kojaka-do-16-07-13-do-20-00[/URL]

-226,65zł + 64,50zł= -162,15zł
_________________________
[B]162,15zł na minusie[/B][/QUOTE]

dodaję 11,20zł z bazarku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245573-KONIEC-Algi-na-twarz-dla-%C5%82ysego-Kojaka-do-24-07-do-20-00#post21148933[/url]

-162,15zł + 11.20zł = -150,95zł
_________________________
[B]150,95zł na minusie[/B]

byliśmy dziś u weta z oczami, nie dał sobie Kojak nic zrobić, wet nie była w stanie zajrzeć w oko :/,
mamy zgłosić się w październiku - to na głupim jasiu dokładnie obejrzy go

no z zachowaniem znów nie popisał się :/

odrobaczanko będzie tylko

koszt dzisiejszej wizyty pokrywa wujek Marek

Link to comment
Share on other sites

dziękujemy cioci [B]kamos [/B]za fanty na bazarki! :loveu: - dziś udało się je odebrać,
poza tym ciocia [B]kamos [/B]wsparła Kojaka kwotą [B]50zł[/B]! tym bardziej dziękujemy! :)


rozliczenie Kojaka:

-150,95 + 50zł = -100,95zł
_________________________
[B]100,95zł na minusie[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...