Jump to content
Dogomania

[Bydgoszcz]Łysy szczenior Kojak z chorymi oczami prosi o pomoc!


Recommended Posts

Witam,
melduje się u pięknoty i mam pytanie, miałabym trochę rzeczy na bazarek dla chłopczyka, jestem co prawda z Warszawy, ale od 09 sierpnia przez kilka dni będę w Toruniu, a dokładnie Mała Nieszawka, jezeli mógłby ktoś odebrać fanty byłoby cudownie.

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, muszę powiedzieć, że Kojak chwycił za serce mojego męża i mnie, a mnie chyba bardzo mocno. Wczoraj trafiłam na jego watek z bazarku, gdzie licytuję torbę(szkoda, że nie ma opcji KT, bo bazarek do 9 i ja wyjeżdżam 9, ale jakoś sobie poradzę) przeczytałam wszystkie wpisy na wątku i jaki efekt....miłość. Dobrze , że mój Turbiś nie umie czytać

Link to comment
Share on other sites

To zupełnie tak jak nasz, wiem o czym mówisz, 15 miesięcy temu adoptowaliśmy naszego obecnego synka Turbisia, i ogrom pracy jest już włożony, w domu anioł nie pies, nie niszczy, nie płacze jak zostaje sam( to zresztą było od początku i żadna w tym nasza zasługa)ale na poza domem to ciągle droga przez mękę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasiaw201']To zupełnie tak jak nasz, wiem o czym mówisz, 15 miesięcy temu adoptowaliśmy naszego obecnego synka Turbisia, i ogrom pracy jest już włożony, w domu anioł nie pies, nie niszczy, nie płacze jak zostaje sam( to zresztą było od początku i żadna w tym nasza zasługa)ale na poza domem to ciągle droga przez mękę.[/QUOTE]

to dokładnie ten przypadek!

Link to comment
Share on other sites

Na początku, atakował wszystko, do dziś nie lubi: dzieci bo krzyczą i biegają, ludzi z parasolami, zakupami i w ogóle czymkolwiek w ręku, ludzi którzy biegną , jada na deskorolkach rowerach, na początku atakował też samochody ( koniecznie trzeba ugryźć oponę) . Miałam wiele urazów na dłoniach od smyczy, wyrwane ze stawów barkowych ręce. Do dzisiaj nie wychodzę z Turbisiem bez smyczy, maż i syn już tak. Był oczywiście behawiorysta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...