Jump to content
Dogomania

Jamniki Miki czyli mała katastrofa w jamniczym państwie


Mika31

Recommended Posts

9 godzin temu, werenn napisał:

zrobił napad na sklep z zabawkami?

nie to tylko zakupy z winy :( miałam straszny ostatni rok , jak wiecie mieszkam w miejscu w którym trudno o pracę .Więc bierzesz co jest od stycznia przeniesiono mnie w inne miejsce i szczerze szef zamienił mi zycie w piekło ciągle było źle, ciągle nie tak plus w pracy byłam 6 dni w tygodniu od rana do wieczora . Więc prawie się zz Alkiem nie widzieliśmy a on tak kocha pluszaki więc mu je pani kupowała .Teraz ma mnie w domu bo po 8 miesiącach się poddałam i odeszłam . 

Link to comment
Share on other sites

Jaki rozpuszczony bachorek ;)  tyle zabawek to moje dwa w kupie nie miały  :).  Aleksik rozpuszczany do oporu, ale widać że grzeczniutki, zabawek nie szarpie :)  Rzadziutko tu zaglądam, mam na głowie syna leżącego po wypadku, przed kolejnymi operacjami. Zmęczona już jestem jeżdżeniem po lekarzach, oczekiwaniem itp. Złamania są paskudne nie zrastają się (kość szyjki biodrowej). Rzeczy które nie poszły na bazarku zwróciłam Isadorze , ponieważ  rozstałam się z Fundacją. Niestety nigdzie na żadnym bazarku nie widziałam nigdy reszty tych  rzeczy. Przykre. Tyle psiaków potrzebuje pomocy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...